Uznání kvalifikace v zahraničí...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2008 14:14:04, VIP, zhlédnuto: 1157x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJak je to s uznáváním našich diplomů v zahraničí? Všechny školy říkají, že k diplomu dají dodatek v angličtině (ale evidentně se jedná o marketingový trik). Ale četl jsem, že ten nic nezaručuje. Dokonce ani uznávání kvalifikací v EU není zaručeno. Prý jsou seznamy našich škol, které lze v zahraničí nostrifikovat. Ví někdo, jaké školy nám v zahraničí uznají a v jakých oborech?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 14:18:37, xyz) To je dobrá otázka. Protože je třeba jít po VŠ pracovat ven, v Česku se člověk (snad kromě technických oborů a právníků) akorát zahrabe. :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 14:33:57, VIP) Nojo, ale jak najít ty školy, které se uznávají? Existuje nějaký dokument na stránkách MŠMT? Nemáte někdo odkaz? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 14:50:40, Ariana) Myslím, že dnes se člověk v česku nezahrabe, i když možností pro vysokoškoláky je pořád málo a mnozí dělají práci středoškoláků... Ale dá se to zvládnout. Já sama v skytu duše sním o práci v zahraničí. :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2010 06:04:27, mrkev) Ja mam s uznanim..nebo spis neuznanim..diplomu spatnou zkusenost tady v USA. Mam Bc. z CR a evaluovali to jenom jako 3roky undergraduate education, coz neznamena Americky Bc., protoze to tady trva 4roky (ale zase maturujou v 18ti, takze o rok driv, nez my, takze vlastne ve skole stravi stejny pocet let, kdyz vyjdou jako bakalari..no ale to je jedno..) Dodatek k diplomu mam a pomohl jim pri evaluaci (nemusel jsem shanet uredne potvrzeny preklad z cestiny do anglictiny), no ale co z toho, ze.. Dalsi vec, na kterou bych doporucoval dat si pozor, pokud chcete vyrazit do USA, je to, ze tady vetsina studentu ma same A a B. Kdyz nekdo dostane z neceho C, tak je to dost spatne a o D ani nemluvim. A na nasich skolach, aspon teda na nekterych, se porad jeste C, D a E davaji hodne casto.. Takze kdyz sem dojdete, budeme mit oproti ostatnim zrejme spatny prumer (GPA).
    Musel jsem si dodelat (opravit) nekolik predmetu, pak TOEFL a teprve potom jsem byl prijaty na magistersky. Trvalo mi to rok. S13
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2010 23:52:19, Adler) Britsky vzdelani normalne uznavaji a trva taky jen tri roky. Dokonce na mnoha univerzitach nechteji ani zkousku z jazyka. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Uznání zahraničního diplomu u nás - Studium v zahraničí
  2. Jaké obory se vyplatí dělat kvůli zahraničí? - Ostatní
  3. Práce v zahraničí po studiu na VŠE - Ostatní
  4. Uznání VOŠ na bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Studium psychologie v zahraničí - Studium v zahraničí
  6. STUDIUM V ZAHRANIČÍ (MALTA) - Studium v zahraničí
  7. kredity ze zahraničí - Ostatní
  8. Vyplnění dotazníku na téma Studijní pobyty v zahraničí - Studium v zahraničí
  9. Au pair - zahraničí - Studium v zahraničí
  10. erasmus...studium v zahraničí, jak to chodí - Studium v zahraničí

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.