poradíte?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2008 16:14:50, Šárka, zhlédnuto: 433x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
čus,
hrozně jsem chtěla na afrikanistiku, bohužel tento obor se neotevírá. Ráda bych pracovala jako humanitární pracovník, baví mě pomáhat lidem, ovšem medicínu studovat nechci. Zajímá mě tato země poradíte jakou školu bych měla zkusit???díkes:D

Email: alissia.sseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 16:16:51, Ariana) Teologickou, speciální pedagogiku nebo něco na FHS. Nebo si počkat, třeba ji příští rok otevřou. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 16:22:21, Martina) Zkusila bych politologii, samo o sobě to je dobrý obor pro humanitní práci. Na univerzitě v Hradci Králové pak otevírají navazující magisterský program Africká studia. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 16:38:15, Šárka) děkuju holky))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 17:12:06, Jitka) Nejlepší by bylo kombinovat dvě studia - teritoriální zaměření afrikanistika plus oborové zaměření - jak tu radila děvčata, sociální antropologii, charitativní práci nebo něco podobného. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 19:15:05, Lucka) Rozvojová studia v Olomouci.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 07:51:05, ivet) ono je důležité si uvědomit, co vlastně chceš dělat, protože pokud půjdeš na politologii, tak jako odborník na toto asi nebudeš lidem rozdávat jídlo, rozvážet ho, nebo pomáhat stavět školy a tak podobně..pro styl s lidmi by bylo opravdu dobré jít na nějakou sociálníantropologii, charitativní práci, ale z vlastní zkušenosti vím, že na to vysokou ani nepotřebuješ, afrika potřebuje i odborné speialisty z jiných odborů, počínaje lékaři, přes inženýry k ekonomům, pak jsou tu smozřejmě práce, kde je potřeba vést nějakou misi, umět jazyk, většinou musí umět i něco z managamentu, víš co by bylo asi nejlepší? bud si zajet někam jako dobrovolník, zjistit jak to chodí a jestli by tě to vážně bavilo, nebo procházet nabídky práce od různých neziskovek, kde uvidíš koho hledají a podle toho se podívat po škole..
    http://www.clovekvtisni.cz/index2.php?id=202&idAd=213 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2008 14:19:56, Radka) Ahoj Šári, to jsme na tom úplně stejně... Já maturovala před dvěma lety a taky jsem chtěla na afrikanistiku a už v té době se neotevírala. Neotevírá se dodnes a hned tak se neotevře, protože jim vypršela akreditace a ministerstvo zatím nechce novou udělit, protože tam mají málo kvalifikovaných pedagogů... Takže dilema. Podle mě všechny rady, které tady zatím padly, jsou v podstatě správné, zvlášť ty od Jitky a Ivet. Rozvojový studia v Olomouci jsou taky dobrý nápad. Pokud jde o mě, končila jsem na žurnalistice, dálkově k tomu ještě dělám sociologii a až udělám bakaláře, chci se přihlásit do Hradce Králové na navazující obor Africká studia... V podstatě pokud půjdeš do Prahy na jakýkoli obor, můžeš se Africe věnovat mimo univerzitu, v rámci různých neziskovek (např. www.humanistinarovinu.cz). Můžeš taky chodit do africké knihovny (www.humanitasafrika.cz), neziskovky pořádají různé přednášky, programy pro dobrovolníky... Každopádně ať se rozhodneš jakkoli, přeju ti, abys toho nelitovala! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2008 18:59:12, Samaritanka) Jednoznacne k tomu urceny obor jen a pouze z cele republiky v Olmiku, jiz zminovany obor MRS, jak bc., tak i nmgr. na Prirodovedny fakulte Upolu!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2008 18:36:21, Samaritanka) http://development.upol.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2008 18:38:38, Samaritanka) http://www.upol.cz/skupiny/uchazeci/studijni-obory/?user_vlkupobory_pi1%5BshowUid%5D=221&cHash=7d72d 00233 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2008 18:39:25, Samaritanka) http://www.upol.cz/fakulty/cmtf/struktura/katedry-a-pracoviste/katedra-krestanske-socialni-prace/vse obecne-informace/ reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Poradíte jak dál? - Ostatní
  2. Poradíte mi - Ostatní
  3. PORADÍTE???? - Informace o studiu
  4. Poradíte někdo?:) - Ostatní
  5. Kombinovane studium OPF Karvina 20/21-poradite? - Slezská univerzita v Opavě

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.