3.LF UK Praha

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2008 18:48:20, Jitka, zhlédnuto: 256x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky,tenhle rok jsem se dostala na 3.lf na obor veřejné zdravotnictví,ale předtím jsem rok pracovala,vypadla jsem úplně z učení,tak bych se chtěla zeptat nebo jestli mi někdo poradí co bych si měla zopakovat,abych tam pak nekoukala,teď mám do začátku semestru volno,tak ho chci nějak aktivně využít ve prospěch studia na VŠ.
Také se chci zeptat..vůbec nevím jak to funguje na vejšce co to jsou kredity,jak je získám ,rozdíl mezi zápočtem a zkouškou,a jak je s rozvrhem do 1.rončíku ( na netu jsem info objevila,ale moc toho nebylo ).. Moc děkuju za odpověd !!!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 21:44:05, Tereza) Jitko bud v klidu tohle vse ti reknou pri zápisu. Kredity jsou jakoby body za urcity predmet. Vetsinou podle obtížnosti predmetu mas pocet kreditu. Tak napr jestli budes mit anatomie tak to bude treba za 8 kreditu - to je jen priklad. Za cely skol rok=2semestry - zimní a letní musís mit urcity pocet kreditu. U nas na prirodovede je to min 45kr.za rok abych mohla jít dal, ale ideal je 60kr, protoze ve 3.rocniku musime mit za cele 3roky 180kreditu.
    Ale to ti reknou nebo by meli na zapise. A ja jsem do 1.rocniku nastoupila až 2roky po mature a v pohode - zkousky jsem delala z chemie a biologie a kdyz jsem se dostala tak jsem si uz pak nic neopakovala. Navíc budes mít specifický predmety na který si toho moc nic opakovat nemuzes. Takze si uzivej ze jsi se tam dostala - gratuluju a nejak se opakovanim nezabyvej uzijes si ucení na skole:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Praha nebo pardubice? - Výběr vysoké školy
  2. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  3. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  4. PROSÍM POMOC- VŠO PRAHA + UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Informace o studiu
  5. FF UK Praha (karty ISIC) - Informace o studiu
  6. VOŠ CESTOVNÍ RUCH PRAHA, Ortenovo náměstí - Informace o studiu
  7. Jak nejlepe usetrit na jizde do skoly Praha-Olomouc? - Ostatní
  8. Policejní akademie Praha - Ostatní
  9. MUP PRAHA - Informace o studiu
  10. VŠO Praha - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.