architektura a MFF ??? vržda??

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2008 21:29:40, knedlík, zhlédnuto: 610x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte.
Dostala jsem se na ČVUT fak. architektury (architektura a urbanismus) a UK MFF (fimamční matematika).......chtěla jsem se zeptat, zda je raálné zvládat tyto 2 konkrétní školy prezenčně?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 09:41:58, Zuzka) Tak to bude asi fakt lepší vybrat si jednu.;)Riskovat vyhazov z obou by nebylo asi to nejlepší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 09:50:00, Olga) Knedlíčku, tak to tě lituju. Budeš rád, když doděláš alespoň jednu z nich. Ten enthusiasmus nově přijatých je krásný... realita bude jiná. Dostat se neznamená udělat:). Ale držim palce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 10:36:59, julik) mno, rekla bych naprosto dokonala sebe-VRAZDA, nicmene extremne nadprumerne inteligentni jedince asi neni na miste odrazovat od niceho S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 10:48:44, Ariana) Klobouk dolů. Zkusila bych se zapsat do obou a pak si vybereš. Asi bych volila architekturu, matfyz si k tomu když tak můžeš dodělat později. :)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 11:33:18, julik) souhlasim s arianou. Pokud vim, tak matika na matfyzu je nabizena i v kombinovane forme. Naproti tomu architektura je zrejme narocna na dochazku a tipla bych si, ze se v kombinovane forme studovat neda, takze mi osobne tez pripadne, ze kdybys na ten matfyz opravdu nemohla zapomenout, muzes ho teoreticky zkusit vzdycky resp. pozdeji, kdezto na architekturu bys pri praci asi mohla rovnou zapomenoutS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 12:19:33, Franta) Na matiku pri praci na MFF UK take muzes zapomenout. Musis se rozhodnout, co chces delat. Muzes zkusit prvak oboji a uvidis (a taky poznas, ze to nejde)... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 12:54:03, julik) Franta: me je jasne, ze delat matiku v kombinovane forme, je dost velka teorie, ktera ma hodne daleko k tomu, aby byla snadno preveditelna do praxe, ale v principu ta moznost je, kdezto pokud architektura existuje jen v prezencni forme, tak neni ani ta miziva teoreticka teoreticka sance ... tot vse. Nic vic ani nic min .. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 12:56:49, julik) ale je jasny, ze opravdu realny je jenom jedno, pravdepodobnost vsech ostatnich variant se phybuje okolo bodu mrazu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 18:42:24, tom) tak to jsi mě pobavila :):):)

    samozřejmě, že jen jeden. Oba obory jsou samy o sobě náročný. Pokud ale vysloveně nežiješ architekturou, tak bych ti spíše doporučil mff. Tam je to ale samá matika. Prostě všude je něco. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 12:36:02, mika) Pokud nejsi vyloženě genius, tak si musíš vybrat jen jednu.Já osobně studoval FA ČVUT rok a byl to nejhorší čas mého života. Vzhledem k tomu, že kromě školy ti na nic jiného, někdy ani na spánek, nevyjde čas,je představa studia na další škole úplně mimo mísu. Pokud můžu poradit, tak na architekturu na ČVUT bych zapoměl hned, protože jsem na té škole nenašel za tu dobu nic pozitivního. Pokud si ji ale zvolíš, přeju hooooooodně štěstí, pevný nervy a hlavně taky zdraví, znám pár lidí, co o tom zdraví skutečně kvůli této škole přišli. Ale na druhou stranu jsou i tací, co to nakonec zvládnou, ale moc jich opravdu není. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2013 00:33:52, Katka) Ahoj,mohla bych se tě zeptata,jestli jsi na konec šla na matfyz nebo architekturu? Mám stejnej problém:D ..díky:) reagovat zde
    Email: cattiesfulseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. architektura? - Informace o studiu
  2. Architektura? - Výběr vysoké školy
  3. UMPRUM- Architektura - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Medicína nebo architektura? Spěchá. - Výběr vysoké školy
  5. architektura - Ostatní
  6. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.