Konzultatnt ve studiu Vitality?????????

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.07.2008 12:16:51, Veronica, zhlédnuto: 2414x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s brigádou/prací jako konzultant,nebo poradce ve studiu Vitality. totiž, když jsem ještě usilovně sháněla brigádu kde se dalo, na internetových portálech s nabídkami práce, se tato nabídka vyskytovala (a stále vyskytuje) snad nejhojněji. Nabízí Vám pozici konzultanta ve studiu zdraví, pracovní dobu 5-10/hod týdně a plat snad až 5000 týdně či co. Já na to samozřejmě skočila, byla jsem i na příjmacím pohovoru, ke byli všichni milí, vše nám vysvtělili, ale něco mi nehrálo. Za uzavření smlouvy chtěli registr.poplatek 3000Kč a navíc ta práce spočívala v tom, že třeba děláte i lidem hloubkové čištění pleti, radíte s jídelníčky a nabízíte kosmetiku. jenže tohel jsem nikdy nedělala,nemám žádné školení na to,ani školu, studuju VŠ uplně jiného směru.Ačkoliv mě uklidnili, že vše zvládnu se naučit během 1 týdne. Doma se mi to rozleželo ale, 3000 je hodně a je to divné, smlouvu vám ani nepujčí domů, sice dostane kupu kosmetiky jakože zdarma, ale jedná se pravděpodobně o kosmetiku HERBALIFE, o které mi mamka říkala, že už se dnes neprodává a že je to šunt (to je ale její názor,já o ní nic nevím),ale v případě, že by takový názor měla většina a ta práce závisí na tom, kolik budete mít klientů, tak jsem do toho radši nešla. Vždyt kdo by šel v malém městě na kosmetiku ke mě, bez školení, certifikátů a školy, když je tam kosmetička, která má 15 let praxe a školu na to. nevím proč, ale mám takový divný pocit, že tato firma se spíše živí tím, že uzavírá smlouvy za 3000kč s naivními studenty, co se nechají zlákat na vysoké odměny, ale jak je to doopravdy?? Máte s tím někdo podobné zkušenosti, nebo nějaké??
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2008 19:48:59, Veronika) Ahojky.Taky jsem byla na tzv.konkurzu do studia Vitality.Napřed po mě chtěli 200kč za ukázku ošetření pleti.Pak mi nabídli spolupráci za 3000kč.To jsem odmítla.Také si myslím,že je to podvod.Musela bych nabízet jejich kosmetiku za dost vysoké ceny,které se nedají srovnat s kalitou.Přesvědčovali mě o opaku.Tuto brigádu ne bo práci nedoporučuji.Jen tahají z lidí :(peníze. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2014 23:45:54, Alena) No já tam dělám a musím říst, že super.
      Vydělávám si celkem slušně rozhodně to není podvod.
      Je to jen práce na licenci, protože to je nadnárodní společnost:) TEXT reagovat zde
      Email: 11Ajinkaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2014 23:46:28, Alena) No já tam dělám a musím říst, že super.
      Vydělávám si celkem slušna rozhodně to není podvod.
      Je to jen práce na licenci, protože to je nadnárodní společnost:) TEXT reagovat zde
      Email: 11Ajinkaemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Předčasné ukončení studia a rozvaha o dalším studiu na jiné VŠ. - Ostatní
  3. Mam pokračovat ve studiu nebo ne? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. informace o studiu - Informace o studiu
  5. Materiály ke studiu, ukázky testů, zápisky z přednášek... - Západočeská univerzita v Plzni
  6. Zapsání ke studiu na více VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Ztráta dopisu s přijetím ke studiu - Informace o studiu
  8. odklad zápisu ke studiu na VŠ - Ostatní
  9. Vyběr VŠ, informace o studiu - Výběr vysoké školy
  10. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.