PEF CZU - kolik bodů loni stačilo?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2006 16:48:37, Klára, zhlédnuto: 2744x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNevíte někdo, kolik bodů loni stačilo na přijetí na Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity? Dík.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2006 18:16:55, Lenka) To by mě taky zajímalo, já nedopadla nijak slavně...... Měla jsem něco málo přes 50.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2006 12:50:51, Klára) Fakt nikdo nevíte? Já do čtvrtka umřu zvědavostí... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2006 11:18:11, Klára) Tak jsem dnes hned vyzvídala na fakultě, v kolik bude zasedat přijímací komise, která má rozhodnout o potřebném počtu bodů pro přijetí....

    Vzhledem k tomu, že probíhají promoce, poslední "várka" začíná v 15:00, komise se tedy sejde až večer a výsledek bude znám patrně až zítra. Tak kdo čekáte na verditk z PEF ČZU, vydržte. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2006 11:51:56, Lenka) Díky za info,
    alespoň to nebudu pořád zkoušet..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2006 21:18:15, Lenka) Kláro, výsledky už jsou na netu! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2006 21:18:51, Klára) Přijali mě! Lenko, výsledky už jsou na webu, pokud máš něco přes 50 bodů, záleží na tom, na který obor jsi se hlásila, koukni se. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2006 22:00:45, Lenka) Dle netu mě přijali!!!!! Jenom mám strach, aby v ottom nebyla nějaká "kulišárna" jako např. z kapacitních důvodů mě nepřijmou.... No prostě tomu nemohu uvěřit, na to že jsem tu matiku vůbec nestihla a většinu tipovala.... : reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2006 00:44:02, Klára) Lenko, na jaký obor a formu studia jdeš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2006 08:46:33, Lenka) Já jdu na Provoz a ekonomika - kombinovaná forma a ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2006 10:31:38, Klára) Těsně vedle:-) Sice taky kombinované, ale informatika - jsem holt počítačový magor, jen mám dojem, že holek tam asi moc nebude. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2006 11:48:04, Lenka) Tam si opravdu moc holek nebude.... Já už jsem už 7 let po škole, takže to je docela sranda.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2006 06:51:05, Lenka) Ahoj Leni, taky chci příští rok zkusit provoz a ekonomiku kombinovaně. Mohla bys mi prosim tě napsat, co bylo v přijímačkách a jaké předměty by jste v prváku měly mít? Jsem z toho celkem nervozní, tak se chci psychicky připravit. Moc děkuji Lenka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2006 11:13:51, Lenka) Ahoj,
    přijímačky jsou z matematiky a jazyka - docela bych ti doporučila příručky, které vydává přímo fakulta jako přípravu na příjímačky- jedna je na matematiku - jsou tam i zkušební testy a základní vysvětlení, stála 93 Kč nebo tak nějak. Kup si k tomu ještě nějaký přehled středoškolské matematiky, např. od Poláka (je taková tlustá modrá...) Další knížku fakulta vydává na jazyky, tam jsou pouze testy, z každého jazyka je jich tam šest. Ta stála něco kolem 60,- Kč. No a ty předměty? V prváku je (to mám zase z jiné příručky ;)) matika, infromatika, cizí jazyk, psychologie a pak základy fytotechniky a biolog. základy chovu zvířat. A nervózní nebuď.... Není to tak hrozný...... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2006 15:25:09, Kiki) Zdar Kláro! Hodně štěstí při studiu na Info-komb.. Mám za sebou prvák a holek je tam docela dost, řekla bych tak 1/3 ze všech. Kdybys s něčím potřebovala poradit, tak písni na mail. Držím palce! :D reagovat zde
    Email: krysapgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Počet bodů pro přijetí na Mendelku - Mendelova univerzita v Brně
  2. kolik bodů na mezinárodní obchod na VŠE - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. kolik berou - Technická univerzita v Liberci
  5. 2 dotazy: Finance nebo Účetnictví a daně;kolik můžu podat přihlášek na báňskou ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  6. Kolik? - Ostatní
  7. Stejný počet bodů při přijímačkách - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.