PROVEON Brno

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.07.2008 08:20:47, D, zhlédnuto: 6093x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, je tady někdo, kdo brigádniční v telemarketingové spol. Proveon, není to nějaký podvod? A jaké jsou platy a tak. Dík.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 12:17:30, Tereza) Sorry ale telemarketing je hnus - prodavani po telefonu. Platy budou urcite vyborne akorat budes mit maly hodinovy plat a k tomu premi kdyz si od tebe nekdo neco koupi - pracku,lednicku, kreditku, vysvac,uver. Myslim, že když ti 20krat svihnou telefonem s tim ze si *** a 1krat za den prodas treba kreditku stare babicce která tomu vubec nerozumi nebo nejakymu socialne slabsimu - tak se ti ta prace nebude libit. Delas vlastne to stejny jak ty lidi co po domech prodavaji internety a smlouvy na mobilní oprátory reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2011 16:22:38, Hela) Ahoj lidi,Proveon už nikdy! Hrůza,děs,bída a utrpení se skrývá za maskou tohoto na první pohled báječného prostředí plných báječných lidí.Až dostanete,ale výplatu-budete brečet nebo si nadávat do ***ců,že jste sem lezli! A není to jenom můj názor! Příliš vyoká fluktuace o něčem mluví-zkuste to-a budete litovat,že jste neuposlechli varování! Zbytečná ztráta času-a VAŠICH peněz!
    Ahoj Vaše věrná přítelkyni se zkušeností!
    D. reagovat zde
    Email: New14seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2012 08:54:01, Míša) Je dobře si to přečíst, zrovna jsem tam nechala životopis.Peněz si tam vyděláte fakt tak málo? reagovat zde
      Email: michalahruba1seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2012 18:28:24, čoko) a co takhle se zamyslet, zdali jsem byl úspěšný a měl požadovaný limit smluv, nebo jen dostal výplatu za odpr. čas! reagovat zde
      Email: coklisek1seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2013 08:08:54, tojefuk) Svatá pravda, slibují Vám základní mzdu 90/hod, ale ve skutečnosti je tomu trochu jinak. Musím souhlasit s každým slovem - smutek, nasranost, ztráta času, peněz !!:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2012 10:23:57, Shelly) DO PROVEONU ROZHODNĚ NECHODIT -DOPORUČUJI!!!!NEJHORŠÍ CALL CANTRUM V BRNĚ!!!LIDÉ MAJÍ ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI I MOJE ZNÁMÁ!!!! HLAVNĚ PRÝ NAVRÁTIL JE MA.MRD!! reagovat zde
    Email: novackovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2012 18:25:54, čoko) Taktéž bych se ráda vyjádřila k tomuto komentu. V Proveonu dělám už rok a jsem se zde velice spokojená. Začínala jsem na lince a postupuju i výše. Ohledně platu bych to chtěla trochu vyvrátit. Každé call centrum vyplácí své zaměstnance od odvolané hodiny, to by jste si měli uvědomit, není to práce, kde je zapotřebí fyzického úsilí. Tím pádem když 50x za směnu si odběhnete na WC, nedodržíte stanovený čas přestávky, je to Vaše chyba a samozřejmě plat je menší. Tím, že Proveon dává možnost flexibility, co se směn týče, neznamená to, že si můžete odejít kdykoliv kdy chcete. Navíc, jako nováčci mát plat 100K/hod a je to pravda, základní mzda, docházková prémie, kterou získáte vždy, když dodržíte minimální počet směn za týden:3x4h a navíc náborový prémie. Po prostudování je Proveon jeden z mála, kdo má nejvetší nástupní mzdu a když už jste v provozu, získáváte i odměny za vaše prodeje. Prodej po telefonu je těžký, to musím přiznat a není pro každého, ale kdo má tu chuť měl by do toho jít. Za chvíli nebudou žádné obchody a prodej bude jen po telefonu, je to levněší způsob prodeje a navíc tak ušetříte čas klientům a starosti..je tu mnoho skvělých lidí, takže získáte nejen práci, ale i možnost získat kamarády do budoucna. Takže si laskavě přečtěte ještě jednou, co jste napsali a uvědomte si, že je to sprosté..navíc žádný Navrátil, tu nepracuje a když se někdo domluvím, že sem dorazí a nakonec nepříjde, může se aspoň omluvit... reagovat zde
    Email: coklisek1seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2013 08:19:06, tojefuk) Pro mě to bylo chvilkami nesnesitelný. Pořád se opakovat jak stroj, říkat celou směnu do telefonu pořád to stejný, každýmu znovu a znovu. Dělat z lidí ***ce a prodávat jim další SIMky, který nevyužijí, to je zase jen pos*anej marketingovej tah, aby na tom někdo trhl nehorázný prachy. Samotného mě štve, když mi někdo z takové \'\'vnucující\'\' společnosti volá a ještě když mi zavolají 3x denně z té samé a říkal jsem jim jasně, že nemám zájem. Hanba jim !!!! S05 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2013 08:20:26, tojefuk) Pro mě to bylo chvilkami nesnesitelný. Pořád se opakovat jak stroj, říkat celou směnu do telefonu pořád to stejný, každýmu znovu a znovu. Dělat z lidí ***ce a prodávat jim další SIMky, který nevyužijí, to je zase jen pos*anej marketingovej tah, aby na tom někdo trhl nehorázný prachy. Samotného mě štve, když mi někdo z takové \'\'vnucující\'\' společnosti volá a ještě když mi zavolají 3x denně z té samé a říkal jsem jim jasně, že nemám zájem. Hanba jim !!!! S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2014 14:05:32, Alena) Souhladím, že proveon jenom lidi ojebává. Myslím, že je to opravdu ztráta času, já tam vydržela jen 14 dní a už nikdy více, byla jsem srozuměna s tím, že budu mít menší základ, ale že nedostanu zaplacené první hodiny, kdy jsem jen poslouchala? to už je moc. Počítá se vám jen to co počítač započítá, takovou práci at si strčí někam.

    Pac a pusu vaše alenka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2014 13:43:21, Nika) Ahoj lidi, já teda nevím, co vám kdo v Proveonu udělal, možná jste narazili na špatný supervizory, ale teď je to tam OK. Už tu pár měsíců pracuju a nestěžuju si. Hodinovka je kolem stovky a co si vydělám na odměnách už je jen na mně a na tom, jak mi to zrovna jde... Navíc se tu neprodávají kreditky ani hrnce, ale pojištění. Sice ano, je to chvílema trochu nuda opakovat se furt dokola jako kolovrátek, ale zase jste v teple a netaháte nic těžkýho ani nevstáváte v pět ráno a podobně... Pokud hledáte brigádu ke škole, tak to zkuste a uvidíte sami. Kritizovat umí každej, ale ne každej má koule jít zkusit pracovat... ;) reagovat zde
    Email: afreyseeseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.11.2014 10:22:43, Karlos) Proveon pohoda, to co slibují tu jejich "garantovanou mzdu" člověk opravdu dostane, nevím jak to bylo dřív, ale teď ji dávájí, po tom jejich vzdělávacím programu člověk čuchne k real provozu, kde se to taký dá docela v pohodě, jediný co me štve jsou někteří kolegové, ale to si člověk asi nevybere nikde.

    Jinak ohledně férovosti musím říct, že asi jediný callcetrák v Brně, kterej opravdu platí to co má, včetně vysokých odměn, žádný škrty jsem tu nezažil ani já, ani nikdo kolem mně. Asi bych to tady doporučil víc jak jíný call v Brně. Ale ať si každej udělá obrazek sám jak píše Nika. Za mě Ano.S06

    Zdar Karlos reagovat zde
    Email: K.Benes1seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2015 22:51:29, Lukes) Ahoj,

    Pracoval jsem v proveonu asi pul roku (od cervence do prosince), a celkem toho lituji. Naucili me tam sice jak mluvit s lidmy, jak jim vnucovat to co nepotrebuji, a lakat z nich penize, a tohle se celkem hodi do zivota. Ale na druhou stranu co se tyce penez, tam je kamen urazu, nejen ze to co slibuji od zacatku je takrtka nadlidsky ukol, protoze splnovat ty jejich smernice, kvalita hovoru, jestli pouzivas negativa, podminovat, ton hlasu, otazky atd.. tohle vsechno se bere v ohledu na vas plat. Po pul roce jsem skoncil. Ted o pul roku pozdeji mi poslaly dopis, ve kterem po me chteji zpatky premie ktere mi uznaly (nekdy v zari), pokud nezaplatim tak rovnou v dopise hrozi soudem.

    V zaveru doporucim hoodne si to promyslet, jestli neni lepsi pracovat nekde ve skladu, sice za mensi penize, ale za to mas klid. Co jsem si odnesl z proveonu je zklamani, ze i takove vetsi firmy, ktere se snazi byt pratelske, se snazi obchcat studenty jak to jen jde. reagovat zde
    Email: lukesseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2015 14:45:13, rozum) Pracovat v proveonu doporucuji vsem co si nevazi penez a sveho casu pravda je ze vas nauci mluvit a jak dokonale udelat bl*ce jak z lidi tak ze zakazniku a hlavne ze sebe jinak je to fajn brigada na leto pokud si chces zkazit leto nebo nechces byt doma kdyz zrovna prsi idealni brigada reagovat zde
    Email: rozumseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2016 17:44:03, willynka) Zdravím, prosím o aktuální zkušenosti s firmou Proveon a brigády operátora Brno nebo nově Olomouc, mám jít na školení v Olomouci a po pohovoru nevím, co si o tom myslet. Moc děkuji :) reagovat zde
    Email: viola.balazovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2016 12:27:28, Sil.) Ahoj, sice vidím, že už to tu poslední dobou nikdo moc nerozebírá, ale také přihodím svou trošku do mlýna. :) Pracovala jsem v Proveonu dva měsíce - více mi nedovolil čas, bohužel. Mzda, kterou máte napsanou ve smlouvě dostanete, ovšem neplatí vás tam za to, že jen sedíte a neprodáváte - vždyť na tom by prodělávali. Je to stejné jak v každé jiné práci - když tu práci nebudete dělat s nějakým určitým zapálením nebo z ní budete otrávení, tak budete mít horší výkony - v komunikativní práci tedy pravděpodobně i plat, že ano. :) K tomu příspěvku, kde někdo psal, že prodáte kreditku staré paní, která tomu vůbec nerozumí - tak POZOR. Já, ačkoliv jsem pracovala jen v aktiv. Vodafone, tak jsem nikdy nenutila nic někomu, kdo by tomu nerozuměl a ani jsem to neměla v popisu práce. Holt někteří "zákazníci" si na vás vylejí zlost ze špatného dne, že je otravujete a toho jsem se při nastupování bála nejvíce - ale v této době jich opravdu není mnoho. Když máte hezký přístup, lidi s vámi hovoří, vyslechnou si vás. Občas se ale opravdu stane, že "zákazník" je nepříjemný - ale uvědomte si, že ne každý má svůj den. Nevím, to, že jsem některým lidem pomohla aby platili méně (Řekněme si pravdu, kterého z operátorů nebo čehokoliv nenazveme zlodějem? Jde pouze o lepší služby a horší služby, kde je poptávka, tam je nabídka.) neberu jako nějaký vnucování jim věcem které v ŽIVOTĚ nevyužijí. Pročetla jsem spoustu a spoustu diskuzí a poté, po pár měsících jsem se rozhodla právě pro Proveon. Neprodáváte tam žádné falešné hrnce, nejsou to podvody. Možná si teď budete klepat na čelo a nařknete mě z propagace nebo reklamy - ale já jsem jen mladá studentka, která nemá ani po maturitě a tato brigáda mi fakt bodla. (Jinak bych mohla pracovat ve vinicích, sadech, jak ostatní u nás a domů se vracet udřená, s úpalem a prakticky stejnou((někdy i menší)) mzdou.) Takže tu opravdu jde o priority a přijmutí faktu. :) reagovat zde
    Email: silvie.miklikovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2018 14:43:55, Jana) Já už v Provenu pracuji skoro tři roky, a jsem spokojená, být to jinak,nejsem tu - logicky :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Navazující magisterské Speciální pedagogika Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Farmacie, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno - Výběr vysoké školy
  3. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  4. Porodní asistence- Brno, kombinovaná forma - Informace o studiu
  5. VETERINA - VFU BRNO - Ostatní
  6. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  7. matika MZLU Brno - Ostatní
  8. Veterina Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Realitky Brno - Ubytování a stravování
  10. Fakulta veterinárního lékařství - Brno - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.