PROSBA O RADU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.08.2008 20:16:26, Saša, zhlédnuto: 648x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi prosil bych o radu. Mám velký zájem o dvouoborové studium Čínské filologie v Olomouci a chtěl jsem ji kombinovat s dvouoborovou Japonskou filologií, ale na stránkách univerzity jsem se dozvěděl že si můžu podat přihlášku jen na jeden dvouoborový obor přitom píšou že si můžu vybrat jakýkoli obor a nejlépe právě nějakou filologii. Nevíte někdo jak to je, neporadil by mi ohledně toho někdo???
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2008 07:50:37, dst) Nevím jak u této školy, ale obecně:
    pokud je něco dvouoborové, MUSÍ se to kombinovat s jiným oborem (není to dost rozsáhlé na samostatné studium) - vznikne tedy kombinace dvou oborů (jeden dvouobor), kterou budeš studovat. Přihlaš se tedy na jeden dvouobor: čínská filologie/japonská filologie reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2008 22:13:34, Zuzka) Kolega ti to vysvětluje naprosto správně, na UP totiž platí, že si nelze podávat přihlášku na více dvouborů - to ale znamená, že si můžeš podat přihlášku na jedno dvouoborové studium, které se skládá ze dvou samostatných oborů - tzn. pro tebe je to japonská a čínská filologie. To, že studuješ dvouobor znamená, že musíš studovat dva jednotlivé obory, akreditované jako dvouoborové.
    Ale pozor! Zároveň s tím platí - to je ten zákaz, o kterém mluvíš, že takovouhle přihlášku si můžeš poslat pouze jednu. Tím se myslí, že už si třeba nemůžeš dát přihlášku na čínskou filologii a anglickou filologii. Na jednooborové studium takové omezení neplatí, takže celkově di můžeš podat jednu přihlášku na dvouoborové studium na FF a libovolný počet na jednooborové studium.:)
    Jinak přeju hodně štěstí se studiem, moje spolužačka na oboru, která studuje nizozemskou a čínskou filologii, teda říkala, že je to docela záhul:D takže hlavně, ať se ti pak líbí... reagovat zde
    Email: zuzankhaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2008 15:34:47, blek) To myslíte vážně? Já se chtěla letos hlásit do olmiku na žurnalistiku, a ta se dá studovat pouze jakou dvouobor, to znamená v kombinaci s něčím. Takže si můžu podat jen jednu přihlášku na žurnalistiku? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2008 10:16:34, Barča) Nevíte někdo, proč mají takovéhle omezní pro dvouobory? Docela by mě to zajímalo. Díky reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Bezpečnostní a strategická studia - PROSÍM O RADU? - Masarykova univerzita
  2. Prosba o radu kde studovat porodní asistentku dálkově bez předešlé praxe? - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  3. Prosím o radu - Ostatní
  4. Prosím radu!!!!! - Ostatní
  5. prosba o radu - Výběr vysoké školy
  6. prosím o radu - Ostatní
  7. PROSÍM O RADU - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. Prosba o radu - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. PROSIM O RADU****** - Ostatní
  10. MOC PROSÍM O RADU - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.