KREDITY NA MU-kombinované st.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2008 20:32:31, Aneta, zhlédnuto: 378x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, potřebuji se zeptat. Zapsala jse se na FF-obor muzeologie a teorie divadel. Na zápise jsem si studium zapsala jako dvouoborové. Po zapsání všech předmětů (tedy doufám) mám 66 kreditů. Je to normální? Není to moc? Mám pocit, že říkali, pokud si zapíšeme studium dvouoborově, bude stačit 180 kreditů za celou dobu studia. Evidentně mi to dvouoborově nezapsali a na zápise mě neupozornili, teď nevím, jestli mám všechno vpořádku.Prosím nemáte někdo zkušenosti s tímto systémem??? Předem moc díky

Email: anettjemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2008 20:36:59, P.) 66 kreditů na jeden semestr???? kolik máš proboha zapsáno předmětů? :) zdá se mi to celkem hodně, u dvouoborového studia musíš mít dohromady těch 180, a zároveň musíš splnit všechny povinné předměty. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2008 21:05:29, katka) Není to 66 za rok? Takovýhle číslo za semestr je snad nemožné, ne? Nebo já teda nevim... To bys měla zhruba 20 předmětů a to je na půl roku dost...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2008 22:36:54, Aneta) No právě, mám 13 předmětů.5 divadlo a zbytek muzeologie. Proto jsem z toho zmatená a nikdo mi není schopen nic říct, mám takový pocit, že mi to zapsali jednooborově. Jen nevím, kde to mám zjistit. Psala jsem na studijní a nic neví.A to ještě k muzeologii nejsou nikde žádný podmínky...dokonce ve studijních plánech, které při zápisu prodávali nebylo nikde ani řádky.Mám pocit, že snad ani nezačnu studovat s tím co mám :( reagovat zde
    Email: anettjemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2008 10:44:54, P.) Tak to nějak nechápu... a co třeba studijní referentka přímo těch oborů? ta nic neví? já bych tam asi zašla, jak na studijní tak za ní a snažila se něcvo přesnýho zjistit, oni by to měli vědět... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2008 08:26:36, Aneta) Už je mi to jasný, kombinované studium se nedá zapsat dvouoborově, takže 66 kreditů je za oba obory. Prý jsem to při zápisu přeslechla. No už jsem tomu přišla na kloub, díky všem za radu a inspiraci.
    reagovat zde
    Email: anettjemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Kredity, registrace, zápisy.... - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Kredity? - Univerzita Palackého v Olomouci
  3. historie ff uk kombinovaně - rozvrh - Informace o studiu
  4. Pedak - kredity - Ostatní
  5. kredity na opf Karvina - Ostatní
  6. Kombinované studium - Ostatní
  7. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. dotaz . kredity - Ostatní
  9. kredity ze zahraničí - Ostatní
  10. Kredity - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.