MU v Brně....


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.09.2008 13:24:32, Šárka, zhlédnuto: 339x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
ahoj...Chci se vás zeptat..Ráda bych šla na obor anglický jazyk a literatura...ted jsem na zdravotní škole, ovšem tenhle obor sem si fakt blbě vybrala..no prostě jsem šlápla vedle)))no a tak se ptám jak moc je náročné tohle studium, jaké jsou kladeny požadavky na studenta, jaká je úspěšnost při příjimání a pokud tam někdo jste-jak se vám tam líbí a tak.děkuju):)

Email: alissia.sseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2008 17:21:11, Zuza) Mas pravdu ze o Aj je velky zajem, ale je tam mnoho oboru o ktere je zajem jeste mnohem vetsi - na prava je potreba percentil cca 90, na ekonomku v prezencni forme okolo 80 (tech 60 je vazne blbost, to staci jen na kombi). Proto je na Aj zvolen trosku jiny system prijimacek a to TSP + oborovy test. Oborovky se hodnoti jen uspel/neuspel (uspeje ten, kdo je napise na 80% a vic, ale ta hranice se muze rok od roku menit). Uchazeci, kteri uspesne prosli oborovym testem se pak srovnaji podle percentilu a vyberou se ti nejlepsi. Z toho vyplyva, ze kdyz hodne lidem, kteri projdou oborovym testem se nepovede TSP, muze na prijeti stacit percentil treba jen 40. Kdyz se jim naopak TSP povede, bude potreba treba percentil 90. Jinak percentil potrebny pro prijeti na vetsinu oboru (vcetne Aj) ma klesavou tendenci, takze percentil potrebny letos bude pravdepodobne nizsi nez ten lonsky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2008 15:18:25, Míša) ahoj, já taky šlápla vedle a ne málo.. sice už mám po střední škole, myslím, že ten můj gympl nebyl nejhorší; ale spíš mě štve, že jsem se minulý rok nahlásila na 4 vysoký školy a teď zjišťuju, že 2 z nich byl úplný omyl... příští rok bych se chtěla hlásit na MU na angličtinu, přesně na tu, o kterou máš zájem. Teď jsem na jazykovce, nic mi bohužel z těch VŠ nevyšlo (nejsem zdaleka sama).. Ale co jsem minulej týden mluvila se spolužačkou z gymplu, ta se hlásila taky na aj na MU, ale měla to ještě se zeměpisem, takže je to trochu jiný případ, ale i z toho co píšu si myslím můžeš udělat taky trochu obrázek.. ta kamarádka mě šokovala tím, že TSP dala na percentil 65 nebo 68, tak nějak, a nestačilo to.. takže teď studuje angličtinu na jazykovce. jiná spolužačka měla percentil o něco nižší než těch 65, hlásila se na ekonomku a dostala se. To píšu pouze pro srovnání, zkrátka o ty jazyky, zvlášť AJ, je pěkně velkej zájem. A vzhledem k tomu, že TSP nejsou moje silná stránka, lépe řečeno je nesnáším (jako hodně mých přátel, co jimi prošli), tak ani nevím, jesti má smysl se tam zas hlásit, hold to není moje silná stránka. Toť vše.. ;) reagovat zde
    Email: madeeeseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Angličtina v Brně, nebo Olomouci? - Výběr vysoké školy
  2. Doporučte VŠ v Brně nebo Ostravě-naazujici kombinovane studium! :) - Výběr vysoké školy
  3. Ubytování v Brně se psem - Ubytování a stravování
  4. RAVŠ v Brně - Informace o studiu
  5. Potravinářská chemie a technologie, VUT v Brně - Výběr vysoké školy
  6. Modelové otázky na farmacii v Brně - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. brno international business school v BRNE - Výběr vysoké školy
  8. Bydlení v Brně... - Ubytování a stravování
  9. Jaký obor na přírodovědecké fakultě v Brně? - Výběr vysoké školy
  10. Biologie v Brně nebo v Praze? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.