G2- vyplati se jit do minusu?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.10.2008 13:28:28, Tomas, zhlédnuto: 826x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJakozto student mam momentalne ucet u KB a to gaudeamus, ale chci si zrditi G2 a je tam moznost jit do minus 20 000,- A prave na to se chci zeptat. Vyplati se to? jake tam jsou uroky? ma s tim nedko zkusenosti? diky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.10.2008 01:52:34, nevim) http://www.sazebnik-kb.cz/file/cms/cs/urokove-sazby/kb-urokove-sazby-czk.pdf?20081001
    - tady píšou na 3. straně:
    "Debetní zůstatky výše uvedených běžných účtů úročí Banka následujícími úrokovými sazbami:
    povolený nezajištěný debet - pro G2 a Konto Gaudeamus 12,00"
    Takže úrok 12% per anum z toho, co jim právě dlužíš.

    Jestli se to vyplatí, nevím. Žádný úvěr neriskuju a zatím ani nepotřebuju.

    Další info:
    bezplatá Infolinka KB 800 11 10 55
    http://www.sazebnik-kb.cz/
    http://www.kb.cz/cs/seg/seg2/products/overdraft_youngsters.shtml
    http://www.kb.cz/cs/seg/seg2/products/gaudeamus.shtml reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2008 18:43:11, Nikol) Ahoj, já jsem si loni pořídila u ČSOB možnost jít do mínusu ( taky mám studentké konto ) a úroky jsem vůbec nepoznala. Myslím, že je tam taky 12 %. Měsíčně mi stahují zhruba 100 kč a to vždy ke konci měsíce. Já si to jen chválím. 1x za rok to musíš splatit, jinak žádné problémy. reagovat zde
    Email: Nikol1985seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2008 20:01:24, petr) Smankote to snad nemyslis vazne ze si uroky vubec nepoznala, 12% p.a. ti pridje malo? Jiste kdyz si v minusu jen par tisic tak to v absolutnim vyjadreni neneni ninajk moc....no pak se divime, ze je u nas tolik lidi zadluzenych a tolik exekuci....na 12% p.a. bych si nepucil ani s pistoli u hlavy :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2008 00:07:54, Radka) Já mám teda účet u České spořitelny a tam je taky možnost jít 20 tisíc do minusu, což jsem momemntálně udělala a nelituju. Úroky jsou tam asi nějakých 13 %, nevím, moc jsem to neřešila. Potřebovala jsem nutně peníze na notebook a hotovost jsem prostě fakt neměla... Takže jsem ráda za tu možnost. Hluboce se omlouvám uživateli petrovi, že ho pobuřuju svou nezodpovědností, samozřejmě mu přeju, že on má vždycky na všechno peníze a půjčovat si nemusí, ale za sebe říkám - je to fajn věc. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2009 19:31:45, Lukáš) Nojo škoda, že si tohle už nikdo nepřečte, ale špatné je to v tom, že ty musíš jít do mínusu, protože šli do mínusu lidi před tebou. Zní to divně ale je to tak. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2008 11:51:23, Radek) obecně platí, že to stojí za řeč tím víc čím větší částku tam máte a čím déle. Pokud je to pár tisíc na pár dní, tak ta absolutní částka není nijak vysoká.
    Např. 1000 Kč půjčit na jeden den stojí 120 Kč/360 = 33 haléřů. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2008 15:04:14, petr) Jasne no..ten problem neni v tom kdyz to nekdo jednou za rok vyuzije protoze mu neprisla treba vyplata a potrebuje na jidlo tak jde holdna par dni nejakou tu stovku do minusu...ale lidi kteri to bezne vyuzivaj...jsou porad v minusu a kupujou si za to kraviny....a navic jim 12% prijde jako v pohode no tak to je teda mazec...ono korunka ke korunce....pak si zvyknout ze 12% nic neni puci si na dovcu, auto...a hura vyhlasit osobni bankrot...ale tak kazdeho vec reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jaké obory se vyplatí dělat kvůli zahraničí? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.