Regenerace a výživa ve sportu......


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.10.2008 18:00:46, MIMISEK, zhlédnuto: 4972x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Mohl by mně někdo objasnit, co přesně obnáší celoživotní vzdělávání? Letos maturuju a chtěla bych pokračovat ve studiu, ale spíš dálkově. Škola pro mě znamená strašnej stres a navíc budu potřebovat peníze, budem s přítelem stavět. Můj sen je regenerace a výživa ve sportu na MU, ale tam ty přijímačky z TV :-( Máte někdo nějaký bližší informace nejlíp k dálkovýmu a celoživotnímu vzdělávání - obor regenerace a výživa ve sportu? Moc vám děkuju za všechno
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2008 20:57:23, Ali) celoživotní vzdělávání je studium 3 roků, po ukončení dostaneš certifikát o ukončení svého oboru, pokud chceš bc.titul tak pak musíš ještě absolvovat 1 rok navíc. Proto jsi myslím, že je lepší jít studovat dálkově tento obor a přitom pracovat.Získáš titul po 3 rocích a budeš moct pak pokračovat třeba i v magistru. A studium na dálku není zas tak špatné, studuješ 1x za 14 dní nebo 1x za 3 týdny vždy v pátek a v sobotu.Ale nemusíš tam být každý pátek. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2008 21:02:55, Ali) třeba já studuji na UK dálkově a mám to taky pátek a sobotu
    1x za 14 dní a každý pátek tam taky nejsem,samozřejmě že 1x za měsíc se tam objevím, ale spoustu přednášek si mohu stáhnout na webovkách školy. A přitom taky pracuji, jednou měsíčně si vezmu dovolenou abych se tam objevila, ale jinak je to o samostudiu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2008 08:35:25, MIMISEK) Moc děkuji za odpověď, to sjme ani nevěděla, že na Bc. musím studovat 4 roky. Navíc by to bylo strašně mocpeněz, když se za jeden rok platí 30 000! Jenže asi ten největší problém je u mně v tom, že se tam dělají přijímačky z TV a moc nevěřím tomu, že bych dala gymnastiku... Hlavně se pořád ze všeho stresuju a musela bych dost trénovat a zrovna by to bylo před maturitou... No, nevím... jestli neobjevím ještě něco podobnýho, jakože tomu nevěřím, tak to budu muset nějak zkusit. Teď končím na hotelovce, cest. ruch by mě taky bavil, ale ne tolik jako regenerace a výživa nebo třeba fyzioterapie, navíc jsme ho na žádné VŠ nenašla, aby se dal studovat dálkově... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 12:22:08, Milka) Jen hezky trénuj! :)
        Před maturitou to může být o něco těžší, ale abys toho pak později nelitovala. Studovat se sice dá jít i v osmdesáti když na to přijde, ale už to není tak jednoduché.
        S maturitou držím palce, případně i s přijímačkama :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2009 10:50:29, Simona k) Ahoj, jaké máte kdo zkušenosti se skákacími botami? Dostala jsem od přítele jako dárek k narozeninám poukázku na hodiny s profesionálním učitelem , který mě naučí na skákacích botech, těším se moc, ale nevím co od toho čekat. Jinak koho by to zaujalo a chtěl někoho obdarovat tak, jako přítel mě, tak nabídku najde na zlutaraketa.cz. Mějte se a dík za odpověď reagovat zde
    Email: simonakratkaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2014 22:24:05, KacHud12) Zdravím =)
    Plánuji si podat přihlášku na Masarykovu Univerzitu v Brně , fakulta sportovních studiíí obor regenerace a výživa ve sportu. Vahám, jestli zvolit dálkové nebo denní studium. Zajímal by mě názor někoho , kdo tam již studuje (ale i ostatních), která varianta je lepší . A taky jak moc je tento obor náročný... ? reagovat zde
    Email: HudakovaKaterinaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2014 02:26:58, Klara) Ahoj chtela jsem se zeptat jak ses na tom s tou chemii a biologii?Ja jsem 2 roky pracovala po skole a tedka jsem na rok v Americe, takze biologie a chemie jsou pro me uplne mimo tedka. Tak jsem se chtela zeptat jestli si myslis, ze se to da nejak doucit a jestli to bude hodne tezky? Neinformovala ses o tom??Dekuji Klara.... reagovat zde
      Email: Kajuliiemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Výživa a regenerace ve sportu - Výběr vysoké školy
  2. VS- vyziva cloveka = odbornice na vyzivu - Ostatní
  3. Management sportu FTVS - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Regenerace a výživa ve sportu na MU - Informace o studiu
  5. Zdravá výživa - Výběr vysoké školy
  6. Management sportu na UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. ČZU Výživa a potraviny (B-NUTRIB) - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Sportovní výživa - Výběr vysoké školy
  9. výživa člověka - Ostatní
  10. VŠ tělovýchovy a sportu - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.