Poplatky za studium


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.11.2008 11:27:40, Martin, zhlédnuto: 673x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJak je to s poplatky za studium, když studuju už 3 roky magisterský obor a teď bych začal ještě bakalářský? Sčítá se ta doba taky nebo ne? Díky!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2008 21:39:15, X) Omg ty si ale big KKTS10 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2008 08:58:35, Martin) a ty ses big magor:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2008 11:24:09, Radek) Doba se počítá, jenže ty máš na magisterském nárok na 5+1 let a dokud to nepřekročíš tak je to v pohodě.
    Kdybys teď magisterské ukončil neúspěšně, tak bys měl v době toho bakalářského započítánu i dobu předchozího studia (tj. tři roky navíc) a tedy bys měl už jen 1 rok zadarmo a zbytek bys pak platil.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2008 12:02:15, Martin) To teda znamená, že pokud bych oba obory studoval dohromady, tak by se ty doby sčítali? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2008 12:58:53, Radek) Nene.. Pokud nepřekročíš studijní dobu toho prvního o více než o rok. Další studia která probíhají ve stejný čas jsou jedno. Je blbý když začneš nějaký, nedokončíš a pak začneš jiný. Důležitá je ta celková délka studia než získáš ten určitý akademický titul. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2008 15:56:00, Lenča) Studuju obor A, ale mým snem vždy bylo studovat obor B. Proto po roce nechám studia oboru A. Vzali mě na můj vysněný obor B, ale ještě i na obor C, který se skvěle doplňuje s oborem B. Takže jsem rok studovala obor A, ten jsem studovat přestala (ale nevyhodili mě) a začla místo toho studovat obory B a C. Obor B mě baví, s oborem C ale už to je horší, proto se po roce rozhodnu ho také přestat studovat (ale opět mě nevyhodí) a plně se věnovat studiu oboru B.

    Shrnutí:
    1. rok - obor A (studium jsem ukončila sama od sebe)
    2. rok - obory B, C
    3. rok - obor B (studium C jsem ukončila sama od sebe)
    4. rok - obor B úspěšně zakončen

    Jak je to s poplatky za studium? Když se rozhodnu studium ukončit sama od sebe (nevyhodí mě), počítá se to také jako neúspěšné studium? Případně kolik bych musela v tomto případě platit? Díky za odpověď. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2008 09:51:16, Radek) Ahoj Lenčo. To zadání zní skoro jako matematická úloha :). Neplatila bys nic. Podařilo se ti ukončit Bc. obor po 4 letech studia (vejde se do limitu max. 3+1). reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz

Podobné příspěvky:
  1. Poplatky - Ostatní
  2. Poplatky za další studium - Informace o studiu
  3. Souběžné studium - poplatky - Informace o studiu
  4. Poplatky za studium při souběhu - Informace o studiu
  5. Poplatky za studium - Informace o studiu
  6. Poplatky za delší studium - Ostatní
  7. Poplatky za studium - Ostatní
  8. Poplatky za studium - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  9. POPLATKY ZA STUDIUM - Ostatní
  10. poplatky za studium druhého bakalářského studia - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.