Nevím nevíš nevíte?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.11.2008 18:35:40, Barča, zhlédnuto: 328x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Z čeho jsou přijimačky na univ.obrany prosím S15 Dyštak odkaz nebo kdo ví tak prosim napiste

Email: brbla.breptagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 19:25:34, XXXX) Matematika a fyzické testy zdatnosti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 21:08:46, bránice) Budou z hudebky (zahrat na trubku pochod) a z kresleni (nakreslit letosni vojenskou prehlidku v Dejvicich), nastesti pro tebe tam nebude hledani na internetu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 21:16:11, bránice) A ted uz to vsechno vim, ma tri fakulty - ruzne obory, podle oboru se lisi prijimacky. Kdyz neumis hledat vyhledavacem, zkus se poohlednout na TECHTO strankach, na kterych prave jsi. Ac to podle nazvu nevypada, pojednavaji o vysokych skolach.
    Zjisteni informaci mi trvalo max. 15 minut. Nic tezkeho. Zvlades to taky! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 21:30:02, Barča) Jee tak blba nejsem ze ma tri fakulty a ze se prijimacky lisi jsem si taky nasla a dokonce behem 2 minut a ne 15(to uz jsem mela projity 4 dalsi stranky:D) ale XXXX dekuju reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 21:56:52, XXXX) NZ a co si našla?Více a podrobněji? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 22:01:25, Barča) No o něco více jo ale podrobněji ne. Protože a jelikož ona velice vtipná osoba má pravdu a já a počítač si málokdy porozumíme. Stejně děkuju a já budu zjišťovat dál. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 22:06:59, bránice) Notak promin, ale mohla's aspon napsat, na jaky chces obor, ne? Jak ti ma nekdo pomoct, kdyz nevi, jestli chces byt ekonomka, doktorka, chemicka, nebo kdovico dalsiho? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 22:11:08, Barča) Já vím moje blbost ale bohužel jedno z kritérií výběru vysoké školy je pro mě příjímačky bez matiky tak proto tak nevhodně položená otázka. Přeju hezký večer reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2008 11:45:19, Radek) Barča: na ekonomkách se člověk ale bez matiky tak úplně neobejde. Ani při přijímačkách ani při studiu. Ale já myslím že se to dá naučit, zlepšit, aby ses dostala.. Stojí to podle mě za to. Najdeš si nějaký přípravný kurz, nebo hodného člověka co vysvětlí.. ;) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz

Podobné příspěvky:
  1. Nevim kam na vejšku ... - Výběr vysoké školy
  2. Nevíte jak je to s VŠE FIS a scio testem? - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Nevím kam na vysokou :/ - Výběr vysoké školy
  4. Nevím, co dělat :( - Výběr vysoké školy
  5. Nevím kam jít - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. NEVÍM SI RADY - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.