Práva

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.12.2008 21:09:46, Eva, zhlédnuto: 548x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat na váš názor, chtěla bych si letos podat přihlášku na práva na UK,ale moji přátelé mě od toho odrazují, protože je mi už 28 let a studuje se prezenčně.Finančně jsem zajištěná,stále ještě svobodná a bez závazků, takže si říkám proč ne,ale přece jenom,nemám to nechat být.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.12.2008 03:56:10, Radek) Ahoj. Můj názor je takový, že si do toho nenech moc kecat a když myslíš že to zvládneš a chceš to studovat, jdi to toho. Když to nepůjde, necháš toho třeba po roce dvou a život jde dál. Ale nezkusit to ani, to by tě žralo déle ;)
    28 je v pohodě věk. A pravda že se asi líp studuje ještě před dětma.. nemusíš řešit hlídání po dobu kdy budeš ve škole atd. Hlavně zmáknout ty přijímačky, dobře se na ně připravit. PS: zlí jazykové tvrdí, že většinou se docházka nekontroluje a že se dá při škole i pracovat.. no nevím.. v některých předmětech tvoří část bodového hodnocení. Zdar,:) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.12.2008 20:15:55, Danielle) Ahoj, určitě to skus!!! Co vím, kámoška dělá právničinu v Olomouci a má hodně volný rozvrh, jen je obtížné se na práva dostat... Ale kdybych já byla na tvém místě, neměla žádné závazky a byla zajištěná, neváhala bych... Hodně štěstí :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2008 17:39:25, Lenča) Já bych v Evině případě teda určitě váhala - studium zabere 5 let, 3 roky je povinná praxe, to je dohromady 8 let. Evče je teď 28+8=36, takže studium skončí ve 36 letech. A to už je na rodinu a první dítě sakra pozdě. A zase je škoda vystudovat tři, čtyři nebo dokonce všech pět let a pak toho nechat (nedostudovat, neudělat si praxi). To je ti pak ta škola na nic a máš ztracných pár let života.

    Spíš bych se ve tvém případě zamyslela nad kombinovanou formou studia práv (nejdříve si uděláš bc a pokud budeš mít zájem, můžeš si udělat i mgr). Tam by to už trošku šlo skloubit i s tou rodinou (buď současně nebo bc, rodina, mgr).

    Já osobně bych v 28 šla na pětileté prezenční studium s tříletou povinnou praxí jen v případě, že bych si byla na 100% jistá, že nechci rodinu a že nikdy nebudu chtít mít děti. Dobře si to rozmysli, určitě pak nechceš litovat, že kvůli blbýmu studiu nemáš a už nikdy nebudeš mít děti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2008 19:16:55, ...) jak to je možné, že tady někdo maže příspěvky????? To je teda bordel!!!S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2008 20:15:42, Eva) já jsem o kombinované formě také přemýšlela, ale když si pak po bc. nejde dodělat mgr.to se mi nelíbí právě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2008 21:01:05, Aneta) A co třeba nějaký jiný obor? Který netrvá tak dlouho? Nic tě nezaujalo?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2008 13:01:07, Eva) zaujalo, ještě přemýšlím o mediálních studiích v Praze,mezinárodní vztahy a žurnalistika v Brně,ale právě že to právo mě láká nejvíc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2008 13:11:57, Lenča) Po bc si jde dodělat mgr, ale jen specializaci. Tzn nebudeš mít vystudované všeobecé právo, ale mgr právo se zaměřenim např na státní správu nebo tak. Jinak v Brně se mluví o tom, že se otevře navazující všeobecné mgr studium (tzn pak bys to měla stejné jako prezenční studium, akorát dvoustupňové (bc+mgr) a kombinované). Mělo by se otevírat asi 2010 nebo 2011, takže kdybys teď šla na bc, tak by ti to v pohodě vyšlo. Otázkou je, jestli ho opravdu otevřou... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2008 16:10:35, Milan) to Lenča: Ahoj, nemáš prosím nějaké bližší informace o navazujícím Mgr. programu ? V současnosti studuju právní specializaci a chtěl bych pokračovat dál. Navazující všeobecné mgr. studium nezní špatně, ale docela by mě zajímalo na kolik procent je to reálné ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2009 09:49:02, Aja) Ne ne ne-v zadnym pripade to nenechavej byt!Ja se teprve ted-ve 24.letech-dostala k dokonceni maturity a teze se chystam na prava.Nedelam si iluze ze se dostanu na verejnou VS, jsem pripravena jit na soukromou,a min.prvak v denni forme.Za par let to mas udelany a ve 40.se te nikdo ptat nebude, kdys studovala!Drzim palce;) reagovat zde
    Email: alisteseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2009 16:21:07, Zdeno) http://www.vysokeskoly.cz/system/index.php?clanek=2040&id=2738 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2009 18:00:06, Eva) tak jsem se defenitivně rozhodla, že si tu přihlášku podám,samozřejmě, že nevím zda se dostanu, ale kdyby ano, chci se zeptat, jak se podává žádost na koleje, zda si můžu sama určit jakou kolej chci, nebo tzv.mi bude přidělena kolej od ředitelství kolejí.Jde mi o to, zda si můžu podat žádost na jinou kolej než je Hvězda(která je jakoby daná pro FSV a PF UK). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2009 13:21:27, Vašek) Podávání žádosti o koleje se na UK začíná 1. června, podávájí všichni, kdo chtějí být na koleji, po přijímačkách se to vyhodnotí, když budeš přijatá, pravděpodobně dostaneš i kolej, kterou jsi uvedla na prvním místě jako prioritu!

      http://kam.cuni.cz/ reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. ČZU ekonomka a práva na UK současně - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Ústav práva a právní vědy - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. práva olomouc - Informace o studiu
  4. Má cenu se ještě hlásit na práva? - Výběr vysoké školy
  5. Prava studenta nad 26 let - Ostatní
  6. přijímačky na práva do Plzně - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Je možné studovat Práva v ČR a bydlet v Anglii? - Informace o studiu
  8. práva v Olomouci nebo Mezin.vztahy na MUNI? - Výběr vysoké školy
  9. Práva - Ostatní
  10. Na práva ze střední odborné školy? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.