VŠCHT - pomoc!!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.01.2009 20:46:51, Mysulina, zhlédnuto: 1159x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím všechny!!Chtěla bych zjistit pár informací o této škole - jak je náročné studium, a jestli se dá zvládnout i dálkově,..rozhoduju se mezi denním a dálkovým, protože bych ráda dál pracovala.Prostě klady a zápory...Jo a pak jak je to tam s tělesnou výchovou, slyšela jsem, že je tam jako povinný předmět-tak jak tam takový tělocvik probíhá, když z něho musíte mít zápočet..??trochu mě to děsí - není to zrovna moje parketa..Možná je to blbá otázka, ale chci vědět do čeho jdu:)Děkuji za odpovědi...:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2009 21:26:03, sylva) Ahoj! Sice tuto školu nestuduji, ale nějaké ohlasy jsem slyšela - tato VŠ není asi až tak snadná, jak by se mohlo zdát. Já osobně jsem na gymplu měla chemii ráda, bavila mě, ale např. práce v laboratoři - nic pro mě. Volila bych asi denní formu - já jsem látku pochopila líp a rychleji, když nás to učili na hodině, než když jsem se to musela sama naučit z knihy. Ale každýmu vyhovuje jiný styl. Přeju hodně štěstí! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2009 12:11:51, sandy) tak ale pokud nekdo vi, ze prace v laboratori neni jeho vysnena parketa, tak by prece o studiu na VSCHT asi ani neuvazoval, ne? Je ale fakt, ze kdyz se clovek hlasi z gymplu, tak toho z te laboratorni praxe za sebou mnoho nema (pokud vubec neco) a spis moc nemuze mit predstavu, jestli ho to bavit bude nebo ne. Nicmene na ktere skole je to jinak? Navic kdyz se clovek smiri s tim, ze ta sedmihodinova praktika behem studia prezije, tak se pak na diplomce muze specializovat na modeloveni, pocitacovou chemii nebo treba na kvantovku a pak uz nemusi do laboratore strcit ani nos:) ... i kdyz nutno priznat, ze to je vicemene vedecke zamereni, ktere clovek mimo akademickou pudu moc neproda. Ani presne nevim, jak moc se tyhle veci konkretne na VSCHT delaji, ale mam pocit, ze nejaka laborator tam na to je:)

      A s tim telocvikem bych si hlavu nelamala, jak uz tu nekdo psal, staci to jednoduse odchodit. Myslim, ze snad vsechny skoly uz maji spoustu sportu na vyber, takze staci vybrat si to nejmensi zlo, ktere ti slusne zapadne do rozvrhu. Ja jsem treba antitalent temer na vsechno:D a taky jsem to prezila reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2009 12:20:44, Bounee) K té kvantovce se dá dostat přes analytiku nebo přes fyzikalni chemii apod. Pomalu už v každé lepší laboratorní skupině je teď výpočetník. Další možnost je mimo školu, chemie z VSCHT ale práci dělat na AVČR, tam je to samozřejmě na vyšší úrovni a mají vyšší nároky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2009 00:20:18, ;-)) Zapocet za TV se na VS dava za ucast na hodinach, ne za sportovni vykony (s vyjimkou sportovnich oboru ;-). reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VSCHT biotechnologie léčiv - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  2. všcht - mikrobiologie navazující magisterský obor - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  3. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
  4. VŠCHT - Ostatní
  5. VŠCHT - obor Biochemie a biotechnologie a Syntéza a výroba léčiv- jaký si vybrat ? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  6. VŠCHT Praha - Ostatní
  7. Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  8. FPBT na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  9. POMOC! NF(VŠE) x MÚVS (ČVUT) x VŠCHT - Výběr vysoké školy
  10. Prosím o pomoc - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.