Informace o SVI KLADNO


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.01.2009 18:28:02, Jana, zhlédnuto: 3177x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky chtěla bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s SVI Kladno. Slyšela sem že prý je možno ji studovat i v Praze. Zajímalo by mě jestli ta investice stojící za ty prachy a nebo je to jen nějaká "pakárna":-) Budu končit vOŠku v Mladé Boleslavi a ráda bych si dodělala titul na Bc.

Na jejich stránkách jsem o nich četla toho dost ale přeci jen by mě zajímala osobní zkušenost. Zajímalo by mě jaká je tam forma studia když bych si dodělávala jen ten 1,5 roku(denní či kombinovaná). Díky za odpověď :D

Email: jeninkaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2009 14:46:37, Markéta) Ahoj, já chodím na SVI v Praze. Pokud jsi Dis. a chceš si dodělat Bc. tak je výuka v úterý a čtvrtek. Pro lidi po střední je i středa. Já jsem spokojená, není povinná docházka a tak mohu chodit do práce. Snad jsem ti trochu pomohla reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2010 23:49:06, Katu) Ahoj! Chodím také SVI v Praze, ale upřímně řečeno - dost se divím, že tato škola statut vysoké vůbec má. Organizace je totální chaos, nikdo nic neví, studijní referentka a vedení jsou evidentně placeni za nepříjemné chování. O vycházení vstříc a to i např. dlouhodobě nemocným studentům nemůže být řeč. Ano, nemusíš chodit na přednášky. Tím však veškeré klady končí. Úroveň školy a výuky až na pár výjimek je velmi nízká a vzhledem k investici (19 tis. á semestr) studium tady považuji za chybu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2011 19:20:28, bertranka) já jsem se školou spokojená a peněz mi rozhodně není líto. Hlavně člověk může při studiu i pracovat... A učitelé pochází většinou z VŠE a ČZU, takže složení zkoušky není vždycky snadné... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2009 05:06:20, vERONIKA) Ahoj já chodím na pobočku v Karlových varech a zatím jsem taky spokojená, sice jsem zatím v prváku, ale vše se mi díky nepovinné docházce daří skloubit s prací.Co jsme se tak bavili s ostatníma z roočníků, tak jsou taky spokojeni, vše je v poho, jen začátkem panoval trochu chaos v informacích a připravenosti školy, co se týakolo rozvrhů a tak, ale vše se rychle vyřešilo, co vím tak přišlo hodně Voškařů takže zájem určitě o školu je a jak říkají i učitélé celkově je nás v prváku rekordní počet. U nás kombinované studium nelze ani individuální plán, ale řekla bych tak polovina nás normálně pracuje a učitelé to chápou a vycházejí vstříc. zatím prostě spokojenost;) reagovat zde
    Email: Honeygirlseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2010 08:12:51, Lukáš) Zdravím, toto jaro budu končit státnicemi navazující Bc studium na SVI v Praze. Tuto školu nedoporučuji nikomu, přiznám se že sám ji dodělávám do konce jen proto, že je mi líto již vyhozených peněz.

    Úroveň výuky ubohá, vyučující buďto zcela nekvalifikovaní nebo naopak popůjčovaní akademici z české hnojní univerzity, bez kontaktu s realitou obchodu a skutečných podniků. Sekretariát a studijní oddělení plná nevstřícných, frustrovaných babizen středního věku, které si léčí svou kariérní slepou uličku vozením se po studentech jako po malých dětech, ačkoliv mnozí již mají rodiny a dobré zaměstnání. To vše pod zastřešením vyšinuté prorektorky, na kterou byla v nedávné době podána stížnost až na samotné ministerstvo školství pro vědomé porušování smlouvy o studiu.

    Po konci svých studií se s dalšími spolužáky pokusíme anonymně zasadit o komplexní prověrku akreditace této továrny na peníze důvěřivých lidí. reagovat zde
    Email: at.osiseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2010 19:40:18, Miška) Já musím říci, že se studiem na SVI Kladno jsem zcela spokojená. Šla jsem rovněž z voš a mohla jsem tedy nastoupit do druhého ročníku a mám uznané předměty.

      O kvalifikaci pedagogů bych si dovolila polemizovat. pověst rázné "vyhazovačky" ze zkoušek z mikroekonomie má u nás paní doc. PhDr. Libuše Macáková, CSc. (z VŠE) a i kvalita jejích přednášek je vynikající. Dále pedagogové z ČZU a mnozí další. Co vím, tak studenti v loňském roce měli velké problémy i s panem doc. Ing. Petrem Cimlerem, CSc, který kladl důraz na pečlivé studium a jen tak někomu zápis do indexu nedal. Mohla bych jmenovat spousty dalších...jsou samozřejmě i předměty, kde profesoři tolik nedusí a jsou hodní.

      Jediné, co bych vskutku této škle vytkla je výše zmíněná špatná informovanost studentům a někdy nepříjemné studijní oddělní.

      Jinak vele studium zde doporučuji. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2010 11:44:20, Katu) Milá Miško,

        přiznané a nepřiznané předměty z VOŠ jsou zcela od reality, některé předměty drahá paní prorektorka stále odkládala s tím, že jsou pro nás až další rok, až se zjistilo, že se neučí a musíme je mít. Takže jak to dopadlo? "hm... jestli chcete jedna, tak se něco naučte, teď Vám dám dvě a bez otázek" druhý předmět? "no tak to musíte za profesorkou za Kladno, přečtěte si skripta, tam se jí pak ptejte na nejasnosti a za dva dny máte test". Třetí? prorektorka "volitelné předměty se vás netýkají" "jaktože nemáte dostatečný počet kreditů, vy jste nechodili na volitelné?" následně od profesora "tak mi napište seminárku na 3 stránky a uvidíme"
        Tobě tohle přijde seriózní a normální? K Macákové - ano, její pověst 48 % úspěšnosti je pravdivá. Je ovšem zvláštní, že celý rok vás učí někdo jiný a tahle paní vás na závěrečkách zkouší. Včetně makra. A zpochybní studijní materiály doporučované vyučujícím. Cimlera jsem vůbec neměla. Jediný, kdo je ve svém oboru a něco ví je pan Ing. Pivoda. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.12.2010 12:48:43, Consequence) No, milý Lukáši, ty sám by sis měl sáhnout na svědomí, protože sám jsi příjemný jako osina v zadku a vůbec nechápu, jak můžeš hodnotit výuku, když si v posledním ročníku byl ve škole všeho všudy asi dvakrát. reagovat zde
      Email: consequenceseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2010 07:32:24, Bára) Ahoj. Já zcela souhlasím s Lukášem a Katu. Úroveň školy v Praze je katastrofální. Šla jsem sem jen proto, že jsem si po Vošce chtěla rychle dodělat Bc., ale už po půl roce studia jsem začalala litovat. Nejen, že vyučující jsou na výjimky úplně mimo, ale vůbec celková koncepce školy je hrozná. Prorektorka je ten nejnepříjemnější člověk, co znám, sekretariát je na tom podobně....Tahají z nás peníze, za každý prd se platí. Člověk by pak řekl, že když už jim nacpal do chřtánu tolik prachů, že se budou snažit..ale? Celý rok nás na makro a mikro učí někdo jiný a pak na státnicích mě nechá slavná Doc. Macáková vyhodit, protože jsem řekla něco jiného, než bylo v její knížce.. Mám teď jít opakovat, a vůbec se mi tam nechce. Ale je mi líto těch peněz. TUTO ŠKOLU NEDOPORUČUJU NIKOMU. A to myslím vážně S04 Jsou to šmejdi :( reagovat zde
    Email: carpooseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2010 19:58:09, Katu) Pro Mišku > "AK konstatovala velmi závažné nedostatky v řízení vzdělávací činnosti", je jen škoda, že si celou zprávu nemůžeme přečíst veřejně. S04

    http://www.halonoviny.cz/articles/view/211881 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2010 11:25:45, Zdeněk) Asi takhle, ti kdo tady mluví o těch nepříjemných babiznách, tak těchto lidí je mi líto...já jsem nikdy neměl s nikým problém....to, že je referentka studijního oddělení někdy nepříjemná, tak tomu se vůbec nedivim, když se jí tam denně otočí desítky lidí s ***ními dotazy, které si mohou dohledat. Co se týče informovanosti, tak informace jsou na nástěnkách ve škole, nebo na intranetu...takže kdo hledá, tak ten i najde, studium na VŠ je více méně samostudium, není to střední, kde Vám to donesou až pod nos...osobně jsem školu moc nenavštěvoval, ale zkoušky jsem až na mikro zvládnul celkem v klidu...já jsem s touto školou spokojen a vzhledem k tomu, že mi tato škola bez větších problémů vystudovat, tak nevidim důvod, proč bych se po nich měl ještě vozit a házet klacky ostatním studentům tím, že budu posílat nějaké komise z MŠMT...jinak co se týče té komise, tak jsou tam jenom nějaké malé nesrovnalosti, které budou v nejbližších dnech odstraněny a jede se dál!!!! :D:D:D reagovat zde
    Email: zdenek.kosturikseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Fyzioterapie Kladno nebo Ústí? - Výběr vysoké školy
  2. SHÁNÍM INFORMACE O HTF UK,POMOZTE :) - Informace o studiu
  3. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu
  4. informace o psychologie - Ostatní
  5. Informace o studiu - Univerzita Karlova
  6. VŠAP - informace - Informace o studiu
  7. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  8. Informace o studijních oborech - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  9. ATP a APLEKO informace - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. informace o studiu - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.