Předchozí studium na VŠ na přihlášce??


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.02.2009 19:16:52, Markéta.G, zhlédnuto: 1391x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, chci se zeptat, jestli je nutné vyplňovat na přihlášce předchozí studium na VŠ? ... Byla jsem rok na VŠ, teď rok pracuju, takže jsem vyplnila, že se hlásím ze zaměstnání. Musím na přihlášku psát, že jsem byla rok na jiné VŠ??? A jak je to s elektronickou přihláškou? Může se to tam vyplňovat? Třeba i doplňovat jiné informace jako známky? To se asi nesmí do elektronické dopisovat údaje, že? Díky za rady :-)

Email: Marketka.Gseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2009 21:26:40, eva) předchozí studium VŠ se vyplňuje do elektronické přihlášky-napíšeš tam odkdy dokdy jsi studovala,jaký obor,jakou fakultu,musíš to tam vyplnit. A doplňovat informace můžeš jen tehdy pokud tu přihlášku nemáš tzv.uzavřenou/potvrzenou. Pokud ne můžeš tam doplňovat informace. Pokud ji máš potvrzenou už tam žádné informace nezadáš. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2009 08:30:41, Markéta.G) Ale při vyplňování elektronické přihlášky to po mě předchozí studium nechtělo. Pouze základní údaje, jako adresu a bla bla a potom jen střední školu ( rok matury, IZO, obor ). Ale vysokou školu to nechtělo. reagovat zde
      Email: Marketka.gseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2009 21:30:59, eva) na jaký obor se hlásíš? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2009 08:32:55, Markéta.G) El. přihlášku jsem vyplňovala na UJEP - Ergoterapie. Normální předtištěnou přihlášku si dávám na JCU - Rehabilitace. JCU nemá elektronickou přihlášku. reagovat zde
      Email: Marketka.gseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2009 22:15:49, xx) Když ti dělá problém přihláška,divím se že si tam byla rok:D
    Navíc jen spamuješ jako lama!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2009 13:25:56, eva) to je asi proto, že nenastupuješ na stejný obor jaký jsi studovala předtím. Ale ono je to v zásadě jedno jestli ji tam napíšeš, protože si to VŠ všechno sama zjistí a ověří informace tebou zadané,tím podpisem se jen zavazuješ, že jsi tam uvedla vše správně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2011 08:06:22, Daniel Jahn) Dobry den,

    mám k prihlasce na obor mediální komunikace prilozit kopie vyročních vysvědčeníi?
    V elektronické podobě není prostor pro tyto údaje již v přihlášce, tak se raději ptám.
    Děkuji
    Jahn reagovat zde
    Email: dahnjahngmailcom

Podobné příspěvky:
  1. životopis v přihlášce na FSV UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Špatné údaje v přihlášce - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Životopis k přihlášce - Univerzita Karlova
  5. Škrtání v přihlášce? - Informace o studiu
  6. chyba v přihlášce na VŠ??? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.