FSV-specifický symbol


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.02.2009 15:33:22, Kateřina, zhlédnuto: 679x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Ahoj, hlásím se na UK-FSV a chci zaplatit poplatky za přihlášky přes poštovní poukázku typu A, bohužel jsem na stránkách fakulty nenašla jaký specifický symobol mám v poukázce uvést. Taky by mě zajímalo, jestli konstantní a variabilní symbol jsou stejné jako při platbě pře BÚ. Díky moc :)

Email: Katerina.Klapcovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 16:42:36, Ivana) Ahoj, taky se hlasim..ja jsem zadny specificky symbol neuvadela, pac tam meli napsany pouze variabilni a konstantni symbol-pro vsechny stejne, coz je celkem matouci, tak doufam, ze to dojde..nevi nekdo, jestli se mi to na isu zobrazi, ze prihlaska je akceptovana?pac se mi tam nic nemeni a to jsem to platila a posilala uz 4. unora.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 17:26:22, Kateřina) Tak díky moc, pošlu to teda bez specifického symbolu, jen mi to připadá divné,protože na všech ostatních školách specifický symbol chtěli,aby mohli rozlišit od koho platba je, tedy tak mi to bylo vysvětleno. Informace o akceptovaných přihláškách tam najdeš. Musíš se přihlásit na SIS a na úvodní obrazovce (ikonka domeček v pravém horním rohu) máš průběh přijímacího řízení, a tam se ti objeví seznam přijatých přihlášek, teda pokud to nebude tak jak psala Eva. reagovat zde
      Email: Katerina.Klapcovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 19:13:34, Ivana) Prave proto rikam, ze je to matouci..pac vsude jinde mas prideleny specificky symbol nebo variabilni, tak aby poznali od koho ta platba je a tim si usnadnili praci..nechapu no..ale snad to bude v pohode:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 16:54:40, eva) je to v všeobecných informacích-pak musíš dát informace pro uchazeče a tam je jak se vyplní složenka, je tam že konstantní symbol je 0308 a variabilní je 209. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 17:05:37, eva) já jsem to taky posílala dřív,ale ze studijního mi přišlo, že žádný specifický symbol nechtějí a pro zavalení přihlášek nám ukážou přijetí až po 28.2 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 17:41:26, Kateřina) Ještě bych se chtěla zeptat, jestli se má do adresy uvádět, že to posílám na Studijní oddělení? Dík reagovat zde
    Email: Katerina.Klapcovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 17:51:31, eva) můžeš a nemusíš, jak chceš, já jsem to tam nepsala,oni si to na fakultě předají, takže to na studijní stejně dojde reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2009 16:56:35, eva) už mám všechny přihlášky přijaté na studijním reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2009 19:51:13, Kateřina) to máš super, já zatím jen jednu, tak doufám, že i ty ostatní za chvíli budou v pohodě :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2009 16:52:28, Kateřina) už mám taky všechny.....velké uffff reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2009 12:44:36, eva) a kam se hlásíš? Já se hlásím na FSV- mediální studia, teritoriální studia, politologie a PFR-právo.Tak doufám,že něco z toho vyjde. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2009 19:58:03, Kateřina) Já se hlásím na FSV-soudobé dějiny, teritoriální studia a Marketingová komunikace a PR, taky doufám, že snad z toho něco vyjde, jen mi docela vadí, že soudobé dějiny a teritoriální studia jsou jen v kombinované formě, má to docela nevýhody. Jinak přeju Všem úspěch, teda ale takový, abychom se tam sešly :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2009 19:22:04, zuzka) Ahojky, aj ja som si posielala na FSV KU prihlasku, sice na magisterske studium ale predsa :) Pre istotu som si prihlášku zaniesla na FSV osobne, pretože som mala cestu do Prahy. Podala som si prihlášku na Verejnu a socialnu politiku - kombinovane studium. reagovat zde
    Email: zuzicka09centrumsk
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2009 20:33:43, eva) to je navazující obor,ale já si podávám na bakalářské studium, na magisterské mám jedině právo,ale tam je velký nával,takže to jen zkouším reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2009 18:24:53, oola) Slyseli jste uz o paysecu? Je to ted novinka od hellomobile. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Specifický symbol - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.