soukromé vysoké školství


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.03.2009 16:15:28, klára, zhlédnuto: 4470x, reakcí celkem: 45Reagovat na příspěvek
Dobrý den, zdravím všechny. Mám dotaz,resp.prosbu obecnějšího charakteru. Ze všech stran se na mě hrnou informace a zkazky, že soukromé vysoké školy jsou "podřadného" charakteru, že kdokoliv si zde zaplatí školné, má tak jistotu získaného vš titulu. Podobného charakteru jsou i informace o studentech těchto škol, že jim vzdělání kupují rodiče. Moje situace je taková, že prezenčně studuji mgr. na veřejné vysoké škole (MU Brno) a zároveň u toho jsem zaměstnaná na soukromé vysoké škole a zdejší studium, natož studenti, mi zdaleka nepřipomínají to, co je avizováno v médiích, popř.internetových diskuzích. Proto bych se vás ráda zeptala na váš názor, na váš názor na soukromé vysoké školy? Jak je vnímáte? Máte s nějaké zkušenosti, dojmy, popř. někdo z vašeho okolí? Opravdu by mě to zajímalo...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2012 00:03:20, Martina) Jedna výjimka to asi nevytrhne... zatímco na sourkromích školách je špína spíš běžná. Navíc práva v Plzni opravdu nejsou státní škola... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2012 18:58:35, petroš) a co ta hnusná aféra na právech v Plzni? Státní škola a taková ostuda. Pan Kindl, jeho prodávání přijímaček na práva, rychlostudium i za 2 měsíce pro politiky, rodinu mafiána Mrázka... Tohle je nějaká prestiž? To je horší než na soukromé škole!!!!!! A je to dost silný argument proti zastáncům, že státní vysoké školy jsou lepší!!! Hahaha, taková špína v Plzni. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2012 15:46:14, Joes) Soukromé jsou pod úrovní státních. Většina soukromých jsou typu obchodní, management, cestovní ruch nebo jiné podivné "kecací" obory. Proč není soukromý matfyz či jiné přírodní vědy? Proč asi. Většina lidí co má na to dostat se na státní, tak pochopitelně nejde na soukromou. Vysoká škola by měla být těžce elitní záležitost a lidé z těch soukromých jsou spíš takový společenský průměr a odlišuje je pouze to, že studovat chtějí a mají na to, nebo spíš jim to někdo zaplatí (rodiče že). A tak by to být nemělo, protože pak univerzity ztrácejí svůj kredit. Znám lidi z VŠO a VŠEM a jejich znalostní úroveň a celkový rozhled opravdu neodpovídá úrovni vysokoškoláka. Někdy bych řekl, že jsou spíš i chováním, zájmy a názory na úrovni lidí ani ne ze střední školy :-) A často tam pokračují lidé ze soukromých středních škol, což už je úplná tragédie. Znám dokonce případy, kteří jdou na obchodní vejšku, protože chtějí podnikat. Proboha na podnikatele snad stačí učňák, nadání a odvaha, ne? :-) Na vejšku se přece chodí z jiných, ušlechtilejších důvodů a měla by být dostupná pouze pro lidi s vysoce nadprůměrnou inteligencí a nikoliv pro snaživé průměrce. reagovat zde
    Email: janflintseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.11.2012 14:11:20, Lenka) Já bych to negeneralizovala. Jsem ve druháku na soukromé škole a ve třeťáku na veřejné. VŠO Praha a UK. V něčem je lepší UK, v něčem VŠO. Každý ať si najde svoje. Já si myslím, že do prexe se mi bude víc hodit VŠO, ale titul z UK bude mít větší váhu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 11:35:43, Inkvizitor) Tvoje rozhodnutí odejít na UJAK plně schvaluji. Výrazně to zlepší průměrné IQ UK i UJAK :D reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. soukromé - Ostatní
  2. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu
  3. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  4. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu
  5. Prosím o informace o Vysoké škole Veřejné správy - Ostatní
  6. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu
  7. 2 vysoké školy současně - shodné předměty - Informace o studiu
  8. Přestup ze soukromé školy - Policejní akademie České republiky
  9. Image Vysoké školy polytechnické Jihlava - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  10. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.