Špatná docházka..


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.03.2009 15:06:24, Wanees, zhlédnuto: 2118x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, mám takový problém a potřebovala bych poradit S15. Bohužel nikde na svoji otázku nemůžu najít odpověď. Jsem v prvním ročníku na UTB na FMK-produktovém designu, ale nejsem na škole vůbec spokojená. Rozhodla jsem se proto se hlásit jinam (mám přihlášky na 3 další školy), jenže času není moc a příprava na příjmačky je pro mě docela náročná.. Takže do školy nestíhám dojíždět, bydlím od Zlína 100 km a spojení je hrozné. První semestr jsem všechny předměty splnila úspěšně. Jenže teď nevím když má docházka bude špatná nebo téměř žádná, kdy mě ze školy můžou vyhodit?? Když by to bylo až na konci letního semestru a já bych se případně dostala na jinou VŠ nic by se nestalo a já bych statut studenta neztratila, ale když by mě vyhodili už před koncem semestru např. v dubnu, musela bych pak několik měsíců platit zdravotní a sociální..:( Takže otázka zní, vyhazují na některých školách, konkrétně na UTB, za špatnou docházku už před koncem letního semestru??? Snad jsem to popsala jak nejlépe šlo a děkuji všem za odpovědi, moc mi to pomůže :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2009 16:24:20, xx) FMK, to je můj sen. Není to škoda zabalit, když si musel dělat náročný talentovky? Ohledně toho pojištění bych se obrátil na Českou správu sociálního zabezpečení. Určitě ti řeknou co a jak, přes tohle mají určitě dost zkušeností.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2009 16:46:38, Wanees) No já věřím, ale netrefila jsem se bohužel do oboru...:( prostě mi to tam nevyhovuje ve víc věcech. Už jsem rozhodnutá, že odejdu, ale pořád bych potřebovala vědět jestli škola má právo kvůli docházce před koncem letního semestru ukončit studentovi studium...? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2009 16:48:56, xx) Domnívám se, že si v databázi.až do skončení semestru i když to zabalíš. Ale pro jistotu bych se zeptal té České správy nebo na studijním oddělení. A co tě zaujalo více než FMK? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2009 17:18:09, Wanees) Zkusím to s tou Českou správou. Moc děkuji. No na studijní odělení se mi moc nechce, protože si nedokážu představit situaci, že bych přišla do kanceláře a na rovinu jim vyklopila, že nezvládám chodit do školy a za jak dlouho mě vyhodí :D Případně když bych se jich chtěla zeptat po telefonu, tak si myslím, že by vyžadovali moje osobní studentské číslo... No, zaujala mě universita v Olomouci a také Brno-Masarykova Universita.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2009 22:23:07, xx) Nemáš zač, hodně štěstí. Ten Olomouc je pěkné město, Brno je zase hodně vyhledávané, taky je tam asi více brigád. No pro mě je Zlín mezi přihláškami priorita. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2009 22:34:21, Ivana) Ja myslim, ze to na UTB funguje uplne stejne jako vsude-rozhodujici je az zkouskove obdobi..prece podminkou postupu do dalsiho semestru je ziskani urciteho poctu kreditu, ktere ziskas za uspesne vykonanou zkousku/zapocet(tzn. ve zkouskovem)..jasne, u nekterych seminaru je treba dochazka dulezitou soucasti hodnoceni, ale resi se to proste az ve/po zkouskovem..a i kdyby to teda na batovce platilo jinak, tak predpokladam, ze je to zalezitost max. jednoho/dvou predmetu a ty potrebne kredity sezenes jinde(vetsinou prece nemusis udelat vsechny zkousky a i tak mas dostatek kreditu na postup do dalsiho semestru)..a zkouskove nekde trva az do zari, takze casu dost ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2009 00:05:46, Wanees) Vážení:) děkuji vám moc za odpovědi a rady. Taky si myslím, že by to tak mělo být, ale nebyla jsem si jistá..
    To xx: A na co se hlásíš na Baťovku smím-li se zepat?? A už jsi to zkoušel tento rok nebo se chystáš až příští? V každém případě taky přeju hodně štěstí u příjmaček :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2009 08:12:07, xx) Byl sem tam v prosinci na den otevřených dveří konkrétně na FMK a FAME. Takže mě Zlín nadchl hodně. Snad budu mít ten percentil kolem těch 60. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Špatná volba vysoké školy - Výběr vysoké školy
  2. Kombinovaná forma B71- docházka - Policejní akademie České republiky
  3. Kombinované studium - docházka - Informace o studiu
  4. Povinná docházka na OPF Karviná - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.