STUDIUM PORODNÍ ASISTENTKA


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.04.2009 13:36:11, šarlota, zhlédnuto: 12548x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAHOJTE! PROSÍM O RADU. JE MI 31 LET A ROZHODLA JSEM SE PŘÍŠTÍ JARO PŘIHLÁSIT NA UNIVERZITU V OSTRAVĚ A OLOMOUCI NA OBOR PORODNÍ ASISTENTKA - 3LETÝ DENNÍ. DESET LET JSEM ZE ŠKOLY A MOMENTÁLNĚ NA MATEŘSKÉ. JAK BYCH SE MĚLA PŘIPRAVIT, KONKRÉTNĚ NAUČIT K PŘIJÍMAČKÁM A JESTLI TO NEBUDE PRO MĚ, JAKO MATKU NA MATEŘSKÉ, NÁROČNÉ??!! POVINNÁ PRAXE ATD... A JESTLI NEJSEM NA TO MOC STARÁ. S13DĚKUJI MOC ZA ODPOVĚĎI, MOC MI TO POMŮŽE :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2017 18:39:42, x) Vhodné cesty (seřazené podle rozumnosti):
    gymnázium > VŠ obor Porodní asistentka
    zdravotní lyceum (obor na některých SZdŠ) > VŠ obor Porodní asistentka
    zdravotní asistent ("sestra", možná časem opět bez uvozovek) > VŠ obor Porodní asistentka
    jakákoliv jiná střední škola > VŠ obor Porodní asistentka

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2017 12:38:37, Gabriela) Pěkný den. Tak v prvé řadě, pro někoho, kdo je tak dlouho ze školy a má malé děti, to náročné bude..ale také víme, že když se chce, tak to jde, netřeba rozebírat dále, maminka určitě sama uzná za vhodné skončit či přestoupit, pokud by se s učivem moc trápila. Za druhé, sama jsem byla na přijímačkách na porodní as. a psychologii.. ty testy jsou lehké (učivo, které se učí na gymplech či na lepších středních, nic těžkého), ale pro někoho, kdo neměl ani ty základy na škole, ani nic o tom nečetl, je těžké uplatnit svůj potenciál a případnou praxi či intuici. Osobně jsem nikdy psychologii ani základy ničeho podobného neměla (aranžérka a obchodka), ale doma léčím své děti pomocí energetické medicíny, psychologicky už jsem se taktéž zasloužila, hlavně u dětí, a sama si připravila bezbolestný porod.. problém je tu opravdu spíše ve školství, přijímačky nejsou objektivní a opravdu neřeší tu skutečnost, že k tomu někdo má vlohy, ale odmítá hloupě papouškovat triliony jmen, dat a děl apod. A, jak už tu bylo řečeno, ve chvíli, kdy se tam tedy člověk dostane, je rozhodující paměť.. Buď mě to baví, nebo mě to trápí.. jak se říká: "Když nemůžeš situaci změnit, odejdi z ní. " :) A těm, kteří se perou zuby nehty za své vlastní výsledky, aby tohle místo pro nás všechny bylo lepší, přeji hodně sil a vytrvání, krásný den :) reagovat zde
    Email: gabina.hynkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.10.2014 18:21:59, LOLa) ja se kralovsky bavim vasima nabubrelyma komentarema. pokud jste opravdu ucila, tak asi znam vase absolventy (bida je to). ale zaujalo me vase hodnoceni IQ - jsem mensanka, ale vzhledem k mizerny pameti se mi nestuduje levou zadni, protoze asi jste si nevsimla, ale clovek muze byt ***ej, staci mit skvelou pamet, vsechno odpapouskovat a titul je v kapse - treba i MUDr.! reagovat zde
    Email: lolaseznamkacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2013 12:45:22, Zuzka) ahojte jsem v devítce a chci se hlásit na střední školu na porodní asistentku, nevíte nekdo jake známky k tmu pořebuji a hlavně kde ta škola je?
    bydlím v Moravskoslezskem kraji okres Nový Jičín mesto Studénka
    neni ta skola nekde poblíž?
    předem děkuji za informace reagovat zde
    Email: Zuzka.Rychtarovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2012 16:40:49, Kláruš) Naprosto souhlasím,ještě k tomu patologie,genetika,farmakologie,fyziologie,klinika a podobně se učí na středních školách..:D takže pro někoho s vysokou školou už to musí být nic.. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Porodní asistentka - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  2. PORODNÍ ASISTENTKA - studium a uplatnění - Ostatní
  3. Prosba o radu kde studovat porodní asistentku dálkově bez předešlé praxe? - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  4. Navazující studium pro porodní asistentky - Informace o studiu
  5. Porodní asistentka LF MUNI- informace, náročnost. - Masarykova univerzita
  6. Kam s porodní asistentkou.. - Výběr vysoké školy
  7. Porodní asitence po gymplu? - Masarykova univerzita
  8. Studium porodni asistence na FZS Pardubice - Informace o studiu
  9. porodní asistentka - Pardubice - Univerzita Pardubice
  10. Porodní asistentka - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.