Tak jak to tedy je?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.05.2009 18:40:47, Jay, zhlédnuto: 1266x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím všechny,

Již zhruba týden brouzdám po internetu a hledám informace o UJAK. Někteří tvrdí, že je to výborná škola a že ji mohou určitě doporučit, jiní tvrdí, že jsou to vyhozené peníze, že u personalistů se říká, že tato škola za moc nestojí etc. Chtěl bych váš názor. Konkrétně se zajímám o studium Management lidských zdrojů.

Díky moc,

Jay

Email: mjay1991gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2009 20:27:51, Alča) jak už jsem psala v "Soukromá,Toť otázka", nezáleží na tom kde jsi ten svůj vysněný obor vystudoval(a), záleží zda pak přesvědčíš potencionálního zaměstnavatele, že jsi vhodný uchazeč na dané místo, to že má někdo vystudovanou veřejnou VŠ ještě neznamená, že na 100% má větší šance získat práci než uchazeč ze soukromé VŠ.
    To že chceš jít studovat tenhle obor, znamená že máš už nějaké zjištěné informace o tomhle oboru, já kdyby mě tenhle obor velmi zajímal tak bych se snažila ho studovat, a to že si někdo řekne, že jsou to vyhozené peníze za školné,protože to můžeš studovat na veřejné a zadarmo,ještě neznamená že se tam dostaneš, příp. ji dostuduješ.To samé ale můžeš říct i o soukromé.Je jen na tobě zda se budeš snažit studovat to co tě baví.
    A to že se "u personalistů říká" to je jako "jedna paní povídala".
    Mě je 25 let, takže mám už za sebou několik přijímacích rozhovorů ohledně práce,spousta personalistů se kterýma jsem se setkala si dodělává vysokoškolské vzdělání dálkově, neříkám že je dělají všichni na soukromé,ale je to tak 50 na 50.Je důležité jak to tomu konkrétnímu člověku vyhovuje.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2009 20:37:46, Iva) až se bude platit na UK poplatek za studium, těch diskutovanejch 5000 Kč za semestr tak už nebude tzv. "zadarmo", pak se to třeba za 10 let zvýší na stejnou úrověň jako to mají na soukromejch,to se pak budou všichni divit.Pak se trochu srovnají ty tzv."vymyšlené rozdíly".Záleží na výběru oboru, který chcete studovat a ne na tom jakou máte vystudovanou VŠ. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.