Když jsem se nedostal na VŠ...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.06.2009 22:38:44, Honzik, zhlédnuto: 1391x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekčau hele nevíte někdo, jestli je možné se přihlásit ještě na některou VŠ,kam jsem si nepodal přihlášku, když jsem se nedostal na tu svou? Popřípadě nějáký seznam těchto škol
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2009 12:35:30, Alča) no já jsem se taky nedostala,ale v průběhu června se budou na některé školy dělat 2.kolo přijímaček,stačí si jen vybrat, jinak už teď vypisují na MZLU Brno-mezinárodní teritoriální studia, PRF MUNI-bc.vyšší justiční úředník,v Ústí nad Labem - jsou taky nějaké obory, pak v JCU,Ekonomka v Jihlavě,Universita v Ostravě.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2009 12:41:27, Radek) ahoj,
    koncem června dáme tady na stránkách takový seznam dohromady. Dám ti pak vědět jestli dáš na sebe mail.
    Některé VŠ vypisují 2.kolo přijímacích řízení - z důvodů nenaplnění kapacity oborů, nebo když si nechají akreditovat nový obor, nebo získají dodatečně akreditaci na některý ze stávajících a chtějí ho ještě doplnit do nabídky. Zveřejňují jednotlivé školy a fakulty na svých webových stránkách.. takže jestli máš zájem o nějaký konkrétní obor, můžeš mrknout sám na stránky škol které takový obor dělají.
    Přeju zdar reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2009 14:25:40, Petra) ahoj,muzete mi poslat prosim take seznam 2.kola prijimaciho rizeni?Predem moci dekuji.Petra reagovat zde
      Email: aurisisnkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2009 15:16:04, Bells) Ahoj Radku, taky moc prosim o zaslani druhych kol prijimacek, predem dekujiii:)
    Bells
    email: eye.of.horusemailcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2010 21:07:41, Markéta) Ahoj, mohli byste mi ,prosím, taky poslat seznam VŠ, které budou provadět druhé kolo přijímaček? Předem díky reagovat zde
    Email: 19xxx91seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2010 17:05:42, xy) Kdybyste pořádně četli, tak byste si všimli, že v horní liště je odkaz "přijímačky" a tam kdo hledá, najde excel tabulku se školami, které pořádají druhé kolo přijímaček. :-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  2. status studenta, když jsem společník s.r.o. ?? - Studentské výhody
  3. Musím platit poplatky za studium, když jsem již neúspěšně studoval? - Informace o studiu
  4. Nesplneni letniho semestru, kdyz jsem prijaty na jinou vs - Informace o studiu
  5. Je obtížné studium na VŠ, když tam nejdu z gymplu? - Informace o studiu
  6. Co jste dělali když jste neměli ubytování? - Ubytování a stravování
  7. Co studovat, když dálkově fyzioterapie nejde? - Ostatní
  8. Jsem VŠE prvák:-) - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Můžu jít na pom.studium Aj,přesto že jsem se zapsala na VŠ? - Ostatní
  10. Vybral jsem špatnou VŠ - České vysoké učení technické v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.