VŠ polytechnická Jihlava


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2009 14:06:33, Petra, zhlédnuto: 5184x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, prosím nemá někdo zkušenosti s vysokou školou polytechnickou v Jihlavě?Chci si dát přihlášku ale vůbec nevím jestli na kombi nebo prezentační nebo tak.Budu vděčná za jakoukoliv infomraci.
Díky Petra

Email: petra.pitronovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2009 07:24:58, Lil) Ahoj, já se tam hlásím tento rok na prezenční formu na Porodní asistentku, takže zatím nevím, jaké to tam je. Ale taky by mě to docela dost zajímalo.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2009 12:49:42, Alča) já taky uvažuju že si tam dám přihlášku na kombinovaný obor Finance a řízení,abych to mohla studovat při práci.
    Je to klasická veřejná vysoká škola-ke není nic "zadarmo",podle mě je tam težká matika(to je relativní, protože jsem já na SŠ měla málo matiky).
    A to že si při podání přihlášky musím určit druhý cizích jazyk už dopředu,který budu studovat až od 2.ročníku tak nevím.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2009 18:36:40, Petra) No já právě nevím jestli si tam mám dát přihlášku nebo ne. Slyšela jsem, že teďka hodně ta škola ztrácí prestižnost atd. že se tam vyškrtávají důležitý předměty apod. Ale nevim jestli je to pravda nebo ne.;)S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2009 13:37:23, Alča) ta škola nemá moc prestiže, to je proto že je to ještě poměrně mladá vysoká škola, zavedena v roce 2004 a má jenom bakalářský stupeň a tak si magistra doděláme někde jinde třeba na MUNI,VUT,nebo VŠE a to ty školy už prestiž mají. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2009 21:18:07, anet) No, tak já myslím, že dostat se na navazující studium na VŠE z Jihlavy není skoro možný. Ti, co mají už Bc z VŠE jsou na tom s jazyky na úplně jiné úrovni než absolventi VŠPJ. Navíc většina studentů VŠE automaticky přechází na mgr. studium bez přijímaček, takže je šance téměř nulová. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2009 18:13:59, Alena) Ahoj,

    letos budu nastupovat na kombinované studium oboru Finance a řízení. Myslím, že školu dobře znám, protože jsem tamtéž vystudovala VOŠ - stejný obor. Ozvěte se prosím, jestli někdo půjdete studovat kombinovanou formu. :)
    Jinak, co se týče bývalé VOŠ - škola to nebyla vůbec špatná. Byla jsem tam spokojená. Matika byla v prváku velmi těžká (jeden pan profesor byl postrachem pro většinu studentů), pak už to celkem šlo. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2009 10:30:45, Hanka) Ahoj, vzali mě do Jihlavy, 9.9. jedu na zápis, tak se mi prosím ozvi, potřebuju o tomhle oboru co nejvíc informací, ať vím, do čeho jdu :)

      díky :) reagovat zde
      Email: svckarkaseznamcz, ICQ: 274935858
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.10.2010 07:53:13, verca-bambuca) Ahoj, také tento rok začínám studovat na VŠP Jihlava - kombinované studium Finance a řízení. Již jsem byla na první přednášce z matematiky, ale je to tedy síla.
      Ve vydané učebnici neuváděného učitele není skoro žádná teorie a okruhy jsem slyšela třeba poprvé, dělá mi problém to pochopit.
      Prosím ozvěte se někdo, kdo to alespoň trochu chápe nebo kde jste hledali pro zvládnutí totoho předmětu.
      Děkuji V. reagovat zde
      Email: veronika.bambulovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2015 21:23:40, Eva Bátrlová) Já jsem na VŠPJ polytechnické studovala už loni, ale neprošla jsem do 2. semestru. Školu mohu doporučit a letos 13.8. dělám přijímačky do oboru Finance a řízení. reagovat zde
      Email: EvaBatrlovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2010 16:05:19, Lexinka) Ahoj, zajimalo by me, jak je to na VSPJ s kombinovanym studiem (konkretne obor Finance a rizeni) - jak casto, ktere dny, jak dlouho,... probiha vyuka. Diky za odpoved i za pripadne dalsi rady a informace:) reagovat zde
    Email: 1.lexinkaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Vš Jihlava - Ostatní
  2. VŠP Jihlava - Výběr vysoké školy
  3. VŠP Jihlava - Ostatní
  4. Jihlava - Ostatní
  5. Pronájem jihlava - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.