Sociální pedagogika v ČB, rady, skripta

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2009 11:19:29, Boubel, zhlédnuto: 1286x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekByla jsem přijata na dálkové studium sociální pedagogiky v ČB. Uvítám, pokud máte nějaké studijní materiály, případně tipy, kde je sehnat. Jelikož mám babičku učitelku, která si jedno dítko vezme na 2 týdny v létě na prázdniny, mám možnost načíst si něco dopředu - máte tip na knihu - skripta, která bych si mohla sehnat už teď? Do budoucna budu stíhat jen tak tak....
Díky.

Email: Boubel123seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2009 11:21:13, Boubel) Uvítám také, pokud se ozvou případní spolužáci(třeba na mail).:) reagovat zde
    Email: Boubel123seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2009 21:53:58, Martina) Ahoj socped mám vystudovanou je to velice široký obor, doporučuji knihy z pedagogiky Grecmanová, psychologie, sociologie to je základ na kterém je postavena socped. Jinak je to velice široký obor dotýká se všech možných oblastí, ale to je na dlouhý popis. Tento obor zaživá veliký rozmach expanzi. Mnoho lidí, ale stále neví co si má pod ním přestavit. Není třeba se nějak moc učit. Co fakulta to trochu jiné zaměření socialní pedagogiky. Ale základ je všude stejný. Pokud chceš ještě nějaké bližší info napiš reagovat zde
    Email: MartinaKonecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2009 10:16:38, Boubel) Ahoj, děkuji ti za odpověď. Já jsem se nadchla už jen studijním plánem a seznamem předmětů, vypadá to opravdu velice zajímavě. V současné době se orientuji směrem na justici, probaci a mediaci, ale škola sama mi může otevřít i jiný obzor. Momentálně jsem na MD, mám hodně malé děti a školu budu mít 2 hodiny cesty vlakem, takže bych se ráda učila průběžně, aby se rodina nedusila :-D.
      Napíšu ti na mail, zatím ahoj.
      M. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.05.2012 07:06:31, Hana) Zdravím, dovoluji si Vás taky kontaktovat. Přihlásila jsem se na navazující studium sociální pedagogiky. Chtěla jsem se Vás zeptat jako zkušené absolventky, jestli jsou dostupná nějaká skripta. Mám už vystudovanou sociální politiku a tak jsem se přihlásila na příbuzný obor a vůbec nevím na co se připravit. Existují někdy státnicové materiály, skripta pro UTB na tento obor, nebo nějaká hlavní kniha? Taky jsem se chtěla zeptat, který z předmětů byl pro Vás nejhorší. Děkuji za informaci. reagovat zde
      Email: heryemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Dilemata sociální práce.. - Ostatní
  2. SOCIÁLNÍ PEDAGOGIKA - Ostatní
  3. Skripta - 1. ročník EkF - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  4. Bc. sociální pedagogika a nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  5. skripta z VŠE,mangement - Informace o studiu
  6. Sociální a mediální komunikace - PRODÁM SKRIPTA - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. Skripta VŠE - Ostatní
  8. Pedagogická skripta v pdf - Informace o studiu
  9. Rady pro budouciho prvaka na Pdf (Cizi jazyky pro cestovni ruch) - Univerzita Hradec Králové
  10. Skripta na opf Karvina - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.