PODNIKOHOSPODÁŘSKÁ FAKULTA


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.07.2009 10:55:09, Terez, zhlédnuto: 4642x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo se dostal na PHF na odvolání?? Popřípadě kolik měl bodů a jaká byla hranice pro příjetí. Zkoušim taky odvolání, tak chci mít přehled, jakou mám šanci.
dík

Email: TerkaABseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2009 16:26:56, RAQQOE) Hranice přijetí pro tento rok byla 153 bodů. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2010 22:41:14, Dáša) Jen pro informaci všem uchazečům v příštích letech k odvolání na VŠE Podnikohospodářskou fakultu... Stačilo mi 147 bodů, 8 bodů pod stanovenou hranicí. Hodně štěstí! :)
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2011 17:24:23, Maicon) Ahoj chtěl bych se jenom zeptat, tys měla nějáký speciální certifikáty? Lépe řečeno, měla jsi nějáký napsaný v odvolání? Díky za odpověď, mám totiž 150 a docela se bojím... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 19:14:18, Dáša) Do odvolání jsem přidala potvrzení o kurzu matematiky - příprava na přijímací zkoušky na vše a pak ještě můj projekt o mikro a makro prostředí, který jsem dělala k maturitě. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 12:20:11, Jakub) taky by mě zajímal styl, kterým jsi to napsala a co jsi tam napsala, prostě takový vzor (:

      a čekala jsi až ti přijde ofic. dopis nebo už jsi se odvolala, když jsi věděla výsledky z netu?
      A ještě jeden dotaz, když se přihlásim ke studiu na jiný obor (stejná fakulta), abych měl jistotu, že někam půjdu a pak mi vyjde odvolání, můžu se z toho oboru (na který jsem se zapsal pro jistotu, že odvolání nevyjde) odhlásit? reagovat zde
      Email: j.lusekseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 19:19:54, Dáša) Jo, musíš počkat na oficiální dopis, aby ses na něj mohl odvolat. Na jiný obor jsem se taky přihlásila a pak tě bez problému zase škrtnou, když se nedostavíš do semestru. To není žádný problém... Dokonce mi připsali body z přijímaček na Podnikohospodářskou na fakultu Informatiky a statistiky (musíš si to ale nechat zapsat u studijní referentky) a tam mě díky nim ihned přijali. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2011 09:46:39, Jakub) No výborně, moc díky (:

          a to tam ani nebudu muset volat? Prostě se vůbec v září nedostavim a oni si mě škrtnou, ok? reagovat zde
          Email: j.lusekseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2011 11:40:09, Dáša) Nemusíš.. prostě se do prváku nedostavíš a je to. :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2011 13:51:58, Jakub) tak díky moc, podala jsi mi to skvěle výstižně, asi už nemám otázku :)

              fakt mi to pomohlo! reagovat zde
              Email: j.lusekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 22:33:27, Niikii) Jestli jdete na VŠE muzete se zapojit do skupiny prvaku http://www.facebook.com/home.php?sk=group_225015920856505&ap=1 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2014 13:50:21, Nikča) Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli při přijímačkách na FPH dostaneme ten papír se vzorečkama. Nikde o tom nic nepíšou, jen na jiných fakultách. Díky moc :) reagovat zde
    Email: niki.cimbulkovagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Podnikohospodářská fakulta - šance na přijetí? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Podnikohospodářská fakulta - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. VŠE- Fakulta Mezinárodních vztahů nebo Podnikohospodářská??? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Fakulta podnikohospodářská, VŠE - Ostatní
  6. VŠE - fakulta informatiky a statistiky nebo podnikohospodářská? - Výběr vysoké školy
  7. Potvrzení o studiu na VŠE - Fakulta podnikohospodářská - Ostatní
  8. VŠE - Mezinárodní obchod, nebo Fakulta podnikohospodářská ??? - Výběr vysoké školy
  9. VŠE fakulta podnikohospodářská - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Vysoká škola ekonomická - Fakulta podnikohospodařská - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.