kam s titulem Dis.?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.09.2009 15:49:32, katka, zhlédnuto: 8231x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj nevíte zda se dá někam pokračovat s titulem Dis.? Napří. nějaká nástavba na Bc.? Díky za odpověď
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2010 17:21:56, kiki) ahoj, no to záleží podle oboru. Ujak má vybraný Vošky, z kterých bere lidi na jeden rok na bakaláře. Kdyžtak napiš na mail. reagovat zde
    Email: klipenskagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2010 09:54:37, Monika) Mám stejný dotaz dostudovala jsem finanční řízení s titulem Dis. a chtěla bych poračovat jen nástavbou na Bc. nějaké ekonomický obor. reagovat zde
    Email: monikakellerovaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2010 10:39:29, V) Ahoj, mám také čerstvě DiS.. Pokračovat se dá na soukromých VŠ, kde si lze požádat o uznání předmětů, pokud se shodují s předměty na vš, stačí hledat na netu. (např. http://www.zmvs.cz/uchazeci_vos.html) Pro mě bohužel studium na soukromé vš nepřipadá v úvahu, protože na to nemám finance, takže začínám od znovu na veřejné VŠ, kde se školné neplatí. Ptala jsem se na veřejných vysokých školách o uznání předmětů z VOŠ, ale např. v Liberci mi řekli, že VOŠ není nic, že je to jen nadstavbové studium na maturitu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2010 15:45:00, Ludek) Bohužel "lepší" soukromé VŠ, co se stali univerzitami si snaží držet standard a tak tam lidem z VOŠ nic neuznají, aby je nenařkli z podvodů. Sám jsem to zkoušel na všfs a bohužel, mám voš v oboru informatiky a na tu jejich aplikovanou by mi neuznali nic :( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2016 07:43:07, jarka g.) Mám ukončenou VOŠ hotelovou a pokračuji ve studiu na Hornoslezské vysoké škole V Ostravě obor mezinárodní vztahy se specializací cestovní ruch. Díky podobnosti učebních plánů mi hodně předmětů uznali a tak budu po dvou semestrech končit. Vím, že další studují i ve specializaci mezinárodní obchod, tak to by mohlo být něco pro tebe. Podívej se na jejich stránky a domluv se třeba na studijním na prohlídce školy, kdy ti vysvětlí celý způsob průběhu studia. Jsou velice vstřícní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2010 17:08:54, Elis) Ahojky všem s DiS.
    Také tento titul mám. Mohla jsem bez větších problémů pokračovat v bakalářském studiu. Byla jsem na VOŠ, která má podepsanou smlouvu (nebo nějakou dohodu) s VŠ. Jedná se právě o uznávání společných předmětů. O této spolupráci jsou studenti VOŠ informování, vlastně již před přijímacím řízení ze stránek školy. Tak není problém v pokračování. Uznávají bez problémů většinu předmětů, které jsou ve studiu shodné, případně jejich část (zápočet) a student si musí dodala jen rozdíly. Díky tomu je možné požádat i o zkrácení studia.

    Ohledně Liberce. Když jsem tam nastupovala, při přijímacím řízení mi tvrdili, že s uznáním předmětů z VOŠ není problém. Když jsem pak chtěla o uznání požádat, neměla jsem šanci. A to ani v případě, že předmět na VOŠ byl brán ve větším rozsahu jak časovém, tak obsahovém. No, raději jsem studium opustila a přestoupila právě na školu, kde byla domluvená spolupráce. reagovat zde
    Email: eliskasommerovaatlascz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2012 15:31:17, petrs) A jaká je to konkretně vysoká škola? A ten titul DiS. máš z jaké školy a oboru ? Děkuji reagovat zde
      Email: a-ganger.petrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2011 18:08:58, rosa) taky mam DiS: a ted jsem dodělal Bc. a za dva ročky, pěkně mi to uznali a vy děte do piče reagovat zde
    Email: rosa.kokotseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2012 12:24:02, Jouza) Udelal jsem si DiS. na Kladne VOS uzeme-spravni a pak behem 1 roku Bc. na VSRR Praha, uznali mi 24 predmetu, ale musel jem z nich udelat overovaci zkousky. Zadny masakr to nebyl, delalo se to pres net, sice nebyl cas to nekde hledat, pac na 1 otazku bylo asi 30 vterin, ale jedine, z ceho jsem mel mene nez 80% byl jazyk (79%). A skolne 2x18 tis. Neni moc. Navic jsme ho mohli uhradit az po tech overovackach, co kdyby ..., ale udelali jsme to vsichni. reagovat zde
    Email: jouzamalekseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2015 08:46:26, Ivan) Dík za info. Také mě čekají tyto ověřovací zkoušky. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. ze soukromé školy s titulem Bc. na Mgr. UK - Univerzita Karlova
  2. Kam za titulem - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.