Gymik

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.09.2009 21:48:24, 110100, zhlédnuto: 1929x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJe to sice off-topic, ale na webu jsem nenašel podobné fórum o středních školách, tak se zeptám zde: Chodil jste někdo na Gymnázium na Mikulášském náměstí v Plzni? Já teď chodím do prváku (4leté studium). Jaký je váš názor na tuto školu? Neudělal jsem blbost, že jsem z laciné základky (tam jsem byl jedničkář) šel na údajně nejtěžší SŠ v Západních Čechách? Pomalu začínám zjišťovat, že budu mít asi co dohánět, neboť na základce nás naučili vesměs kulový. Kámoš ze základky šel na průmyslovku a i tam měl docela mezery ve vzdělání. Ale dohnal to, prý prvák je nejhorší, teď chodí do druháku a tam už to prý tak strašné není. Ale proč to říkám: Chci se zeptat - mám nějakou šanci to dohnat na tom gymlu? Je nás ve třídě přes 30, tak je mi jasné, že to asi drobet profiltrují. Nebo mám raději přestoupit na méně náročnou školu, dokud ještě nejsem za ***a?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2009 11:54:04, Lena) Ahojky, jdi do toho a prsama napřed, hrdě a důstojně. Když to nezkusíš, tak se nikdy nedovíš, jestli jsi na tom měl :-))Hele říká se kdo nic nedělá, nic nepokazí, ale všechno se má v životě (samozřejmě v rámci možností) vyzkoušet. Věř si a uvidíš, že to zvládneš. V životě jsem potkala už tolik ***ů, a měli i vysokou školu :-))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2009 21:26:25, Hanka) ahoj,z gymnázia (bohužel na v Plzni ale v Č.Lípě) jsem pryč už sakra nějaký ten pátek,ale moc dobře se pamatuju,že jsem na tom byla hodně podobně jako ty- základkou jsem prolezla ani nevím jak, a to jako premiantka,na gympl mě vzali bez přijímaček a posléze jsem zjistila, že nejen že nic neumím, ale především že se vůbec neumím učit!Chvíli jsem se tam v tom plácala, nějaká ta 3 z matiky, zeměpisu a tak, ale po 2 letech jsem se do toho opřela a 3. a 4. nakonec měla zase ty staré dobré jedničky :-) Tak bych neházela flintu do žita a radši studovala, co to půjde.Jestli je ta škola náročná, buď za to rád,protože až pak půjdeš na VŠ, budeš ve velké výhodě. Nebo bys chtěl být potom ve stejné situaci jako teď a říkat si- no SŠ jsem prolezl lacino, ale co teď, nic mě nenaučili a já to na VŠ nezvládnu ...a pak sem budeš psát, jako to tu dělá lecjaká přihlouplá fňukna a budeš se ptát: Prosím, poraďte mi, která VŠ je nejlehčí,kde získám nejsnadněji nějaký titul, co je snadnější studovat: ****gii nebo ****giku, a mám to jít radši studovat na soukromou placenou školu, slyšel jsem,že tam to natlačej každýmu....? Je to asi trochu drsný, ale přeber si to sám, není opravdu lepší trochu zabojovat, už pro ten pocit uspokojení? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2009 18:28:32, 110100) Děkuji za povzbuzení. Nakonec to nevypadá, že umím úplný kulový (jenom poloviční :-D). Jen jsem zpočátku nemohl přenést přes srdce, že nejsem ve všem nejlepší jako na základce. Podstatné ovšem je, že zdaleka nejsem ani nejhorší. Jsou tam již sice žhaví kandidáti na odchod, ale já mezi ně naštěstí nepatřím.

      Místo toho mám teď jiný problém - škola mě moc nebaví. Na druhou stranu, když už tam jednou jsem, tak si to nějak odtrpím s tím, že si vsugeruji, že pak ze mě bude inženýr nebo doktor a později bankéř nebo politik (nebo podobné zaměstnání) a budu žíti šťastně až do smrti. :-) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.