Psychologie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.09.2009 11:29:17, Michell, zhlédnuto: 374x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekprosim,studujete nekdo psychologii?Prosim o informace.prijimacky,studium,uplatneni.Moc dekuji za jakoukoliv informaci.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2009 15:09:42, Natalie) Ahoj,
    budu nabizet mensi prirucku, ktera obsahuje zakladni informace ohledne prijimacich zkousek na psychologii. Jelikoz neco takoveho na trhu chybi a z vlastni zkusenosti vim, ze mnoho studentu nema vubec predstavu, co na ruznych skolach u prijimacek vyzaduji a kde se na to pripravit, rozhodla jsem se me zkusenosti sepsat. V pripade zajmu me kontaktuj. Natalie Scetinkinova xscen01seznamcz reagovat zde
    Email: xscen01seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2009 14:23:36, Michell) Ahoj,napis,jak to zamyslis?Posles to na email? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2010 00:17:59, Jarčina) nazdar, já studuju psychologii na Univerzitě Karlově v Praze. Jsem tam první rok a je to tam bezva. Sice je výuka často stereotypní, ale co... Dva roky jsem se zkoušela dostat do Olomouce na UPOL a do Brna. No UPOL - asi jsem jim nesedla u pohovoru, říká se, že se tam místa dědí...protekce... V Brně jsem pokaždé vylítla kvůli malému percentilu z testu stud. předpokladů. Na tenhle test se nedá naučit. Absolvovala jsem předtím čtyři kurzy u agentur, přípravný kurzy. Sežere to prachy a výsledek na nic. Prostě kdo má problémy s logikou (jako já) a říká o sobě, že na ni antitalent, tak ať do Brna neleze. Nejde a nedá se fakt na tohle připravit. A nevěř povídačkám, že se do Brna dostanou lidi snadno, vzhledem k tomu, kolik tisíc lidí se každoročně na psychologii hlásí, není šance, kór, když jsou tam tak trapný přijímačkový testy. Hned na začátku je trapnej a těžkej test. Není možný ho zvládnout. A když ho nezvládneš, tak už oborovej z psychologie nemáš právo psát, protože se škola vyřadila. To jsou už lepší SCIO v Olomouci. Ale stejně nedám dopustit na UK. Tak je vysoká šance na přijmutí, vlastně 90% pro lidi, kteří se opravdu učili k přijímačkám. Taky tam berou i lidi hned po škole. Hlavně si prostuduj Psychologii od Atkinsonový. Tu jsem probrala a vzali mě do Prahy. Tak se měj pěkně, držím palce. J. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2010 00:34:37, Jarčina) Jo a nemám na mysli obyčejnou logiku. V počítačových testech TSP nejde o obyčejnou logiku ale "odbornou" logiku. Je to suchá hrůza, která nejde logicky odvodit, i když to má být logika. Ve stresu je přemýšlení nad např. matematickými otázkami TSP nemožný a bezúspěšný. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kombinované studium na ICV Psychologie na UP - Informace o studiu
  2. psychologie - Ostatní
  3. informace o psychologie - Ostatní
  4. Psychologie - Ostatní
  5. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Psychologie UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Nmgr. Psychologie Pedf UK x FSS MUNI - Výběr vysoké školy
  8. PEVŠ - Studium PSYCHOLOGIE - Panevropská vysoká škola
  9. PSYCHOLOGIE - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. studium psychologie - Ostravská univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.