VŠEM versus VŠE

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.10.2009 16:51:18, Pavel, zhlédnuto: 17443x, reakcí celkem: 81Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni,
můžu srovnat VŠEM a jiné školy, protože jsem absolvoval na VŠE bakaláře a na VŠEM navazující magisterské studium. VŠEM je jenom "továrna na tituly". Je to většinou jenom pro lidi co by státní školu nikdy nedodělali. Například na VŠE by se hrubá většina absolventů VŠEM neohřála ani jeden semestr. Je to smutné, ale za prachy jde v dnešní době koupit hodně věcí. Ale je fakt, že jsem se na VŠEM nemusel učit ani z 1% tak jako na VŠE:D. Ale ted na mě občas někdo dost blbě čumí, že mám soukromou. Každej si myslí, že jsem si to zaplatil a mají vlastně pravdu. Kdybych se měl znovu rozhodnout, tak bych šel jenom na VŠE. VŠEM není o ničem jiným než o prachách. Nebo si snad někdo myslí, že když by soukromá škola byla na stejně náročné úrovni jako státní, že by ji někdo dobrovolně platil:D Tak se mějte a studiu zdar:)

Email: etudiant79emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2017 22:30:03, pavel) Za mě jednoznačně VŠEM. Se školou mám dobrou zkušenost. reagovat zde
    Email: pavel.malygmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2017 00:48:16, vsem) Ten Kaderabek je nenazrane arogantni hovado... tod vse o VSEM reagovat zde
    Telefon: 777888999, Email: vsemvsemcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2016 23:42:14, Kamila) A ty jsi jako kdo? :) Pojď si to vyříkat na kafe reagovat zde
    Email: kamila.kamkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2016 23:40:47, Kamila) Přesně tak reagovat zde
    Email: kamila.kamkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2016 09:24:09, ****) V čem je takový příklad proboha konkrétní?! Ono vlastně uvést nějak moc obecnější tvrzení ani nejde. :D Vždyť se to nijak neliší od toho, kdybych prohlásil, že mám také konkrétní příklad porovnání. Zhodnotil to slovy, že všichni studenti VŠEM jsou retardování a postrádají schopnost věcně argumentovat. (I když já mám důkaz, že alespoň 1 student v takovém stavu je. S06 ) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Za mě VŠEM ano! - Ostatní
  2. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  3. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  4. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  5. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  6. VŠEM recenze - Informace o studiu
  7. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  9. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  10. Studium na VŠEM od 20 000.- za školní rok?!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.