Dvouletý navazující obor Veřejná správa


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.10.2009 17:31:39, Tereza, zhlédnuto: 5742x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem. Chci se zeptat, kdo jste studoval bakaláře v oboru veřejná správa nemáte k dispozici informace, kde všude se dá pak studovat dvouletý navazující mgr.? Většina fakult má v tomto oboru pouze bakaláře. Nejraději bych na nějaké právnické fakultě (mám bc. z právnické fakulty), ale není podmínkou. Máte někdo nějaký seznam škol (státních i soukromých), nebo odkaz na stránku, kde bych toto našla, abych měla srovnání (jak o náročnosti studia, náročnosti přijímaček, zda je možná dálková forma studia). Díky moc!!!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2009 16:15:55, studentka) Ahoj,

    veřejnou správu sice nestuduji, mám jiný obor, ale vím, že na naší fakultě(pajdák) budou otevírat navazujícího Mgr. právě na veřejnou správu(mám tam bývalou spolužačku ze sš)- ale je to veřejná správa spojená i s pedagogikou. Jmenuje se to pedagogika-veřejná správa a tento obor garantuje Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Pro více informací mrkni sem:
    www.upol.cz/fakulty/pdf = odkaz na peďák v Olomouci
    http://www.upss.cz/o-nas/ = odkaz, kde se přímo dozvíš informace o oboru, který bys chtěla studovat. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2009 18:55:52, Tereza) Ahoj,

      díky moc. Ty jo, tak to by bylo super, bohužel Olomouc mám děsně z ruky:( Potřebovala bych něco bližšího, Plzeň, Praha...a tak. Nejlépe Plzeň a okolí:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2009 00:43:55, Vasco) Ahoj, MUP ma obor veřejna sprava a evropska studia, jestli bys chtěla zaměření na Brusel. Pak ještě ma VS tušim Cevro reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2009 00:44:29, Vasco) S Cevrem se omlouvam, to ma tusim jenom Bc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2009 19:24:40, Tereza) Vasco: Díky moc. O MUP jsem kdysi uvažovala, líbí se mi mírné zaměření do práva, ale je to soukromá VŠ a to školné...:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2009 10:16:01, pepa) Navazující magisterské otevírá i Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze. K dispozici je i na konzultačních střediscích mimo Prahu (např. v Klatovech). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2009 21:31:48, lucy) myslím,že něco jako veřejná správa bude i na vše na národohospodářský,vím že tam je bc. ale to mgr nevim..zkus se tam juknout..jinak určo je navazující na ekonomický fakultě na čzu reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2010 18:50:24, Petra) Ahoj, navazující veřejnou správu je možné studovat na Národohospodářské fakultě VŠE. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2010 17:05:32, Lenka) Ahoj, Právnická fakulta Masarykovy univerzity bude toto nav. studium otevírat letos. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2010 21:38:55, Milan) Ahoj. Mohla by jsi nám prosím zdělit, kde jsi se k této informaci dostala ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2010 14:16:52, Zdeněk Šmída) Zdravím, řeším podobný případ. Taky jsem Bc. veřejné správy (na právnické fakultě), pokud chceš studovat jen veřejnou správu (ne veřejnou ekonomii a správu, které akreditují ekonomické fakulty), tak existuje snad jediná škola, a to CEVRO institut v Praze. Garantem navazujícího studia veřejné správy je prof. Hendrych, což je podle mě největší kapacita na veřejnou správu a správní právo samotné. PdF v Olomouci nabízí obor pedagogika-veřejná správa, ale bakaláře z právnických nebo ekonomických fakult neberou, to už mám zjištěný přímo od garanta oboru. reagovat zde
    Email: zdenek.smidaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2010 16:23:52, Tereza) Zdeňku, díky. Nejraději bych měla tu veřejnou správu zaměřenou na právo, někde na PRF. Ale to skoro nikde není, všude jsou jen bc. Jak jsem se tak dívala, tak pokud chce člověk navazující mgr. v tomto oboru, tak má dost omezený výběr. Většinou je to na ekonomkách, např. PEF (ČZU), ale ekonomie není můj šálek kávy. Ještě tak do toho práva je hozena Metropolitní univerzita (navazující je obor: Evropská studia a veř. správa), ale školné se mi zdá příliš vysoké. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ekf VŠB - Veřejná ekonomika a správa - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  2. Navazující Mgr. veřejná správa - Ostatní
  3. ČZU- Veřejná správa X Kulturní studia Mgr. - Výběr vysoké školy
  4. Vypracované otázky - PEF, ČZU - obor: Veřejná správa a regionální rozvoj navazující - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. jiný bakalářský obor než navazující magisterský - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Pedagogika - veřejná správa, navazující Mgr. - Univerzita Palackého v Olomouci
  7. UPOL-kombin.-VEŘEJNÁ SPRÁVA x SOCIÁLNÍ PRÁCE ??? - Informace o studiu
  8. Veřejná ekonomika a správa vs. Regionální rozvoj a správa - Masarykova univerzita
  9. Veřejná ekonomika a správa vs. Regionální rozvoj a správa - Masarykova univerzita
  10. sháním státnicové otázky pro bc. obor veřejná správa - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.