SOUKROMÉ EKONOMICKÉ ŠKOLY


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.10.2009 15:39:15, Pavel, zhlédnuto: 5446x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, co si myslíte o soukromých ekonomických školách? Třeba Vysoká škola ekonomie a managementu, Vysoká škola finanční a správní atd.? Já jsem zastánce VŠE, ale soukromé školství se hodně rozmohlo a některé školy dají titul každýmu troubovi co si pak myslí, že spasil svět. Co vy na to?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2011 21:34:54, María) Já sice studuji Slezskou univerzitu, takže veřejnou, ale proti soukromým vůbec nic nemám. Jak tady již bylo řečeno...ta škola vám může pomoci pro začátek, ale není to o tom, že ukážete titul a zaměstnavatel padne na kolena...ale o tom, co umíte. A na to se v dnešní době hodně často zapomíná... Jsou studenti, kteří vystudují veřejnou školu a budou nepoužitelní, ale jsou také ti, co vystudují soukromou školu a budou na těch nejvyšších pozicích. Doba se změnila... a záleží na potenciálu člověka, jestli je schopný se zapojit do mezinárodního prostředí ;) reagovat zde
    Email: Marie.Kouckaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2011 17:22:41, Wewa) Chtěla bych reagovat na tento příspěvek se svou zkušeností jak ze státní, tak soukromé vysoké školy. Nejdřív jsem chodila na VŠE, ale šestset studentů jednoho oboru a auly pro dvěstě lidí, kde furt někdo něco šuští, žbreptá a přednáška zajímá pět šprtů v první řadě, to nebylo nic pro mě.
    Chtěla jsem jít do práce, ale rodiče jsou toho názoru, že ze mě musejí mít študovanou (nakonec jsem za to ráda).

    Přesídlila jsem tedy na VŠEM. Pravda - nedá se srovnávat. Učitelé jsou ochotní (a většinou to byli ti nejlepší, které jsem potkala na VŠE), na dotazy rádi odpovídají a klidně vedou diskusi. Né že mají jednu konzultační hodinu za týden. Samozřejmě to je dáno i velikostí skupiny.

    Vybavení učeben je samozřejmě taky na jiné úrovni a vážně je to skvělý pocit, když po celodením dřepění ve škole nemáte dřevěnej zadek a jako bonus je i z poslední řady vidět na prezentaci, kterou učitel přednáší.

    Co se týče náročnosti studia, přiznávám, na soukromé škole je mnohem lehčí (také díky vyššímu počtu vyučovacích hodin, takže menší časové zátěži při samostudiu). Dokud platíš, seš jejich, ale jakmile se začneš blížit ke konci, tak tě vyhodí od závěreček, obhajoby... Prostě finišovat se musí naplno. No a jen tak pro zajímavost - v prváku nás začínalo 80 a dokončilo nás celých pět. Takže nesouhlasím s názorem, že titul má každý ***.

    Kvalita osobnosti a vzdělání se dle mého názoru pozná při osobním kontaktu, rozhovoru a jestli nosíte na čele (na papíře) razítko, že máte titul je úplně šumafuk. Vždyť nejbohatší lidé světa mívají sotva středoškolské vzdělání. Takže přiznejme si to, svět si ze mě na zadek nesedne.
    Sem se nějak rozepsala :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2011 20:53:28, Klara) Mno,teda koukám,jak studentům z VŠE vadí soukromé školy... Proč je rozebíráte,když o nich z vlastní zkušenosti nic nevíte? To bohužel svědčí o vaší inteligenci. K tomu nemám co více říct:D reagovat zde
    Email: olkouseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2011 23:17:44, Leix) Také děkuji za Váš příspěvek - mohu jen souhlasit. Bakalářské studium jsem absolvovala na soukromé škole, která se řadí k těm "lepším". Jednalo se o britské studium(v kombinované formě). Kvalita výuky byla srovnatelná s navazujícím magisterským studiem, které jsem vystudovala na veřejné vysoké škole. Výrazný rozdíl jsem však pocítila k přístupu učitel - student. Na soukromé škole se k nám chovali jako k dospělým lidem, na veřejné jsem si připadala jako nevolník v rukou otrokáře - urážky a pohrdání studenty na denním pořádku. Věkový průměr byl v naší třídě 30let a řada studentů měla již za sebou magisterské studium na jiné fakultě, popřípadě studovala doktorské, ostatní byli podnikaté či odborníci z praxe...ne každý to tedy bral s nadhledem. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2010 17:25:05, ikska) gooood, dobrý článek, má hlavu a patu a je objektivní. Nestříkají z něj nenávistné emoce, jak je tady často zvykem :-))), dík reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  2. Soukrome - o co jde? - Informace o studiu
  3. Soukromé školy - Ostatní
  4. Soukromé VŠ - Ostatní
  5. Ekonomické školy, matematika. - Výběr vysoké školy
  6. Výběr ekonomické školy a oboru - Výběr vysoké školy
  7. UJAK nebo jiné soukromé školy? - Ostatní
  8. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu
  9. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu
  10. Student soukrome skoly se projevil - to je UCHO! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.