MVŠPP

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.08.2006 10:57:38, kobra, zhlédnuto: 873x, reakcí celkem: 34Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi,
vím, že máte každý svých starostí dost, ale můžete mi, PROSÍM, někdo poradit? Chtěla bych znát Vaše názory na Mezinárodní vysokou školu podnikatelství a práva v Praze (www.mvspp.cz)? Docela mě zarazila súpolupráve s Moskevskou a zakarpatskou výškou... S15 Pokud mi napíšete svůj názor na tuto školu, nebo ještě lépe své zkušensoti s sní, budu MOOOC ráda!
Předem děkuju moc a moc a moc :)

Email: prcek111seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2006 15:53:04, Verča) No, já se na tu školu letos chystám...tak doufám, že bude všechno v pohodě reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2006 17:12:18, caesiska) no o te skole taky letos uvazuju ( o navazujicim mgr oboru pravni veda), ale taky mi tam moc nesedi ta spoluprace se Zakarpatskou univerzitou:-( reagovat zde
    Email: caesiskacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2006 14:49:42, Veronika) Já bych to moc neřešila holky, důležitý je, že jejich diplom je platný na území ČR a taky spolupracují se Západočeskou univerzitou v Plzni...mě čeká Bc studium obor právo... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2006 15:59:54, kobra) ahoj Veroniko, budeš studovat Právo v Plzni nebo na MVŠPP? Přemýšlím jestli po vystudování této školy je člověk schopný být právníkem :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2006 17:11:25, Veronika) No, mě právě čeká čryřleté Bc studium na MVŠPP...pristi rok bych to chtela zkusit na prava v Praze, ale myslim si, ze je lepsi jit aspon na soukromou VŠ nez na nějákej roční přípravnej kurz...když se na UK příští rok nedostanu, tak budu pokracovat na MVŠPP...
    Jinak já myslím, že právník jsi po vystudování z jedné ze 4 právnických fakult u nas ne? Ale ja nevim, jake je uplatneni studentu, kteri vystudovali Mgr studium na MVSPP...proto se radsi hlásím na Bc studium, uvidíme no... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2006 19:18:32, Venda) ??:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2006 14:24:26, Ivanka) hojda, teď jsemnatuto školu narazila, vypadá dobře, chtěla bych ji studovat připráci. .. Nevíte někdo, kolik se platí to školné, jsou s tím docela tajnůstkáři?????S08 Díky reagovat zde
    ICQ: 213918467
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2006 10:39:42, Alena) Pokud vám mohu dobře poradit, tak na tu školu nechodťe. Studuji na ní už druhým rokem a celá naše třída je silně nespokojená. Tato škola nemá vůbec žádnou organizaci. Ve všem mají bordel - poztrácejí indexy, vaše seminární práce, fotky, apod... Za všechno se tam platí - uplně za všechno (dál odmítám specifikovat). Kvalita výuky je příšerná a s tou Plzeňskou fakultou to taky není tak horký, takže NEUDĚLEJTE ŽIVOTNÍ CHYBU A VYVARUJTE SE TÉTO ŠKOLE. Na státnice museli jet loni končící ročníky na Ukrajinu. S05 reagovat zde
    Telefon: 420603555412, Email: tweeetanekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2006 10:43:15, Alena) Školné je 28 000,- na semestr a za každý náhradní termín u zkoušky platíte 500,- a za zápočet 300,- a průběžně to navyšují... A že vám ty zkoušky jen tak nedají... Vybavení školy na to, kolik se platí a za co všechno se platí je příšerné. žádná skripta, jen na každý předmět milion bichlí za tisíce korun, které vám jsou pak stejně k ničemu a které si samozřejmě musíte koupit. Upozorňuji odvážlivce chtějící studovat tuto školu při práci - JDE TO TĚŽCE ZVLÁDNOUT. reagovat zde
    Email: tweeetanekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2006 19:48:40, soptik) Ahoj Ivanko, zkousel jsem se pripojit na tve ICQ ale marne. Muzes me kontaktovat. dik reagovat zde
    ICQ: 99918088
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2006 23:24:32, Veronika) No, me od 25.9 ceka studium na teto skole a co tady čtu mě teda vážně netěší...jinak skolne je za Bc studium 25tis za semestr a Mrg studium 30tis za semestr.
    Ono na soukromých školách se platí za všechno, to si myslím, že je dost jasný...tak snad to nebude tak hrozný jak se tu píše...mě čeká Bc studium a práci snad potom najduS15
    Tak zase tady nestrašte budoucí studenty této školy:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 13:32:40, Veronika) Ahojky Vsem,

    zkousela jsem psat te Alene, ktera tady psala prispevek dne 31.8. 2006 a uvedeny email neexistuje, tak si spis myslim, ze chce tu skolu nekdo poskodit...me letos ceka Bc studium obor pravo, tak jestli se nekdo take chystate na tuto skolu, tak se mi klidne ozvete...:)
    reagovat zde
    Email: plovarnaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2006 19:54:27, Marta) Docela bych tomu, co napsala Alena věřila. I když s tou Ukrajinou mi to docela zarazilo, to by byla fakt síla. Osobně bych na soukromou vysokou školu nešla, hlavně taky proto, že na to nemám. I na státní vš se dá dostat bez přijímaček, jako např. na ZČU ekonomickou fakultu. Soukromá škola by pro mě teda byla poslední možností, navíc si také myslím, že zadarmo zkoušky nedají, i když jim zaplatíte spoustu peněz. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2006 11:56:35, Hela) S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.10.2006 23:23:57, Phil) Tomu, co psala Alena, věřte, přítelkyně na té škole studuje dálkově a má přesně stejné zkušenosti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2006 08:32:55, Lenka) Zdravím, na tuto školu jsem se přihlásila z VOŠ, která nám tvrdila, že je to super, že se studuje pouze 3 sem a 4 je zadarmo - no budiž. Smlouvu už mám podepsanou, ale nyní jsem zjistila, že nemá akreditaci MŠ - a to tvrdil ředitel této školy - pan Jurčovský, a na bývalé VOŠ - ředitel. Tak z toho moc velkou radost nemám. Organzace na škole je šílená a vybavení také - a to platíme 28.000 za sem. S04
    Informovala jsem se na Západočeské Univerzitě v pLzni, zda poskytují nostrifikaci diplomu, který nam mvspp vydá - řekli, že neví. S12. Tak pokud má kromě Aleny stejné problémy ať se ozve. Dík reagovat zde
    Email: valerianovalenkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2006 08:46:33, lenka) Aleno, slyšela jsem také, to, že někteří studenti, kteří byli na této škole před 4 lety museli jet BUSEM DO RUSKAS08, kde dělali zkoušky - dostali tam prý papír napsaný v azbuce a rok trvalo, než byl v ČR přijat - měli s tím dost velké problémy - v práci jim to nechtěli uznat, že mají titul Mgr. - tudíž měli méně peněz. Nevím co si mám o tomto přístupu myslet S15
    S těma učebnicema souhlasím, je to šílené - také po nás chtěli hned první den snad 6 učebnic v celkové hodnotě 2.000 reagovat zde
    Email: valerianovalenkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2006 16:45:33, Veronika) No, ja jsem na tehle skole zacala studovat pravo, jsem v prvnim semestru, jsem tam kratce, takze zatim nemam zadny nazor.
    Ale jedna slecna, ktera je tam ve ctvrtem rocniku mi rikala, ze vyhazuji od zkousek jen proto, aby rejzovali, protoze za opravnou zkousku se tam plati. Ze i kdyz to umi a ten ucitel to vi, ze ona to umi, ze ji vyhodil s tim, ze to nema zazity.
    My jsme meli hned prvni den besedu se dvema absoloventy teto skoly, a vypadlo to docela verohodne...jeden z nich se ted chysta na rig. zkousku na JUDr.
    Mne spis stve ta rustina, je tam povinna prvniho 2 a pul roku.
    Tezko rict, clovek si na to musi udelat nazor sam, ale urcite tahle skola neni asi nejlepsi vyber...zatim tam jsem,ale nepredpokladam, ze budu ve studiu pokracovat reagovat zde
    Email: plovarnaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2006 16:47:19, Verča) S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2007 09:06:03, Alena) Zdravím,
    věřím, že je těžké uvěřit, ale vše, co o této škole slyšíte ve špatném slova smyslu je pravda. Měli jsme mít státnice v květnu, v listopadu nám řekli, že budou na konci února a do konce listopadu musíme mít hotový první ročník. Do konce ledna splněné všechny povinnosti, které se jinak plní do konce března. Spousta z nás ten shon vzdala a půjdeme ke státnicím za rok. U zkoušek opravdu nevíte, co vás čeká, protože je uplně jedno jestli tam jdete našrocený nebo ne. Záleží na učiteli jestli má náladu na to, aby vás nechal prolízt. Po všem se musíte pídit, nic vám stoprocentně neřeknou. Na studijním ztrácí vaše práce, indexy apod...
    Navíc je tam ted taková malá aférka s tituly. Vystudujete sice tuto skolu, ale žádná advokátní kancelář vám tento titul neuzná. Lidé, co vystudovali tuto školu a byli teď koncipienty, tak je vyházeli. Nikdo tuto školu nechce uznat.... reagovat zde
    Telefon: 420111111111, Email: kahyn2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2007 09:10:15, Alena) Neuznávají jí proto, protože to nemá absolutně nic společného s kvalitou výuky na VŠ státních a odcházíte z této školy s minimálními znalostmi! Je to na vás! Já jen sděluji své zkušenosti s touto školou a řeknu vám, že nenechat v tom téměř sto tisíc, tak s tím seknu a ten diplom, si nakreslim, protože i ten nakreslený diplom splní stejnou funkci jako diplom z této školy! Můžete si ho doma vystavit a koukat na něj, k ničemu jinýmu vám nebude. Pokud bude někdo chtít, napište mi na e-mail. Omlouvám se, že se před ítm udala špatné info, ale nerada bych, aby někdo cizí měl mé tel číslo. E-mail je platný. Mějte se!!! reagovat zde
    Email: kahyn2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2007 12:44:32, martah) Na tuto školu jsem kdysi také chtěla jít, tehdy to byla jedna z prvních soukromých škol u nás, ale na MŠMTV mi skutečně potvrdili, že diplomy z této školy v ČR neuznávají! Když si na stránkách MŠMTV prohlédnete stará zasedání akreditačních komisí, tak si někdy v roce 02 či 03 žádali o akreditaci svého studijního programu, který jim byl, z důvodu absolutního nesplnění požadavků pro akreditaci, zamítnut! Na poslední chvíli jsem na tuto školu nenastoupila, vystudovala jsem magistra na VŠVSMV, kde jsem byla spokojená. Pokud jste tedy teprve v začátku studia, tak jděte jinam kde máte jistotu, že vám po vystudování diplom bude platit! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2007 14:42:29, Lada) Vzhledem ke zkušenostem z I. semestru navazujícího magisterského Právo v podnikání bohužel musím upřímně sdělit, že kdo chcete pracovat v advokacii, budete mít problém. Vzhledem k hodnotám učení právě ve spolupráci s Zakarpatskou univerzitou budete lepší bakaláři a to nemá se slibem školy, že získáte magisterské vzdělání bratru za 150000,- nic společného.Takže jsem se rozhodla studium ukončit.:( reagovat zde
    Email: la.didaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2007 11:28:17, Lada) Ještě dodatek. Kdo se zajímáte o tuto školu, podívejte se na stránky České advokátní komory do Aktualit - zápisy z jednání. To vám možná vše vysvětlí. reagovat zde
    Email: la.didaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2007 21:55:56, část zprávy ČAK) ZDr. Krym informoval, že problematiku nostrifikací projednal na osobní schůzce s jednatelkou tzv. Mezinárodní vysoké školy podnikatelství a práva s.r.o. PhDr. Přerovskou a o jednání byl učiněn zápis, který mají členové představenstva k dispozici v sekretariátu ĆAK. Ve vztahu k vyjádření dr. Kindla za Právnickou fakultu Západočeské univerzity z roku 2004 se zdůrazňuje, že dr. Kindl hodnotil studijní program Západoukrajinské univerzity, tj. nikoliv Zakarpatské, což je jiná univerzita se zcela jinou časovou tradicí. Navíc se z tohoto materiálu zjišťuje, že nostrifikace nebyla doporučena. Dr. Krym dále uvádí, že ve věci je třeba provést ještě řadu šetřících úkonů, např. ve vztahu k faktickému statutu tzv. MVŠPP s.r.o. v Praze, neboť se zdá, že tato společnost s ručením omezeným žádnou vysokou školou ani jinou školou není a nemůže být, protože v předmětu podnikání má toliko zprostředkování reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2007 17:07:13, Ludvík) Tak jsem po tom co jsem se dověděl se rozhodl raději ukončit studium,
    tady nemám jistotu,že to dokončím. Přeju všem co zůstávají pevné nervy!!Abych si půjčoval finance a potom platil bance 10 let za nic.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2007 19:32:37, Věrka) Stejně nic nevrátí, peníze jsou už na Ukrajině. Ještě, že jsem stahla tu přihlášku to bych si dala! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2007 09:15:57, Karel) Taky si myslím, že trestní oznámení je na místě!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2007 13:38:11, Šárka) Myslel jsem, že škola s ZPU DÁ NA SVÉ STRÁNKY VYJÁDŘENÍ O NOSTRIFIKACÍCH, ale je ticho!!! To je tedy jasné! Přikláním se k TR. oznámení. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2007 18:56:21, J.) Lidi blázníte, studium na této škole je na základě nostrifikace ZPU v Plzni v ČR zcela běžně uznávané. V loni jsem dělala státnice a mám oba diplomy v ruce - tzn. zahraniční + uznání ZPU v Plzni, titul používám, na základě titulu mám i odpovídající zaměstání, nemám tedy jediný problém... Až tedy do teď, pro to davové šílenství proti této škole... Co se týče výuky - nestalo se mi během studia ani jedinkrát, že by mě vyhodili od zkoušky... Asi záleží spíš na subjektivní zkušenosti... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2007 19:10:53, Jarda) Až teď se, ale vyjádřila ČAK a proto to Plzeň přeskoumává!! Tak jako student přece nebudu platit když nemám jistotu,lepší když mi vrátí peníze a půjdu na státní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2007 19:28:31, J.) Pochopitelně, záleží jen na Tobě, pokud máš tu možnost... Ale s tím vracením školného nevím, zvlášť když není nijak rozhodnuto... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2007 20:01:07, Petr) Nechtěl jsem se vyjadřovat,ale tato škola už má tak špatné jméno,že studovat zde může jen .......A toto šílenství tomu dost pomohlo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2007 09:42:20, Len) Jediný problem je v ČAK. Podle zákona můžou uznávat pouze Mgr., který studoval na česke škole - což tato není - a protože nejdřív uznávali studenty z této školy na základě nostrifikace ze ZČU, tak jen proto, že nečekali takové množstvi lidi z MVSPP, kteři budou chtít pokračovat jako advokáti. Škola se teď snaží vyjednat variantu státního přezkoušení po získání titulu Mgr. na této škole. Druhá varianta je, že by změnili zákon, ale jak všichni moc dobře víme, tak to se rozhodně nestane! Nostrifikace mají dál pokračovat a jediné co teď je okolo MVSPP, je velký šum. Škola dá potvrzení o této skutečnosti všem studentům asi příští týden. Taky jsem to chtěla vzdát a přestoupit, ale pokud je to tak, zatím vydržím. Na min. školství je vše v pořádku a můžete si tam taky dojít nebo zavolat všichni. Nemají důvod vracet školné, protože ve smlouvě nám nezaručují možnost koncipienta! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. www.mvspp.cz - Ostatní
  2. MVŠPP - Ostatní
  3. Právníci z MVŠPP-prosím ozvěte se - Ostatní
  4. MVSPP - Ostatní
  5. Instituty obecně, MVŠPP konkrétně - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.