2. kolo přijímacího řízení

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.08.2006 20:05:57, jana, zhlédnuto: 1960x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAHOJKY LIDIČKY, PROSIM VÁS, NEVÍTE O NĚJAKÝCH ŠKOL, KTERÉ VYPSALY 2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ, MOC BYSTE MI POMOHLI!!

Email: jana.hrbkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2006 20:13:39, Petra) No nevím, ale na Ti to rochu pozdě. Třeba do opavy se měli přihlášky podat do konce července nebo tak nějak. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2006 20:48:39, CeCa) tak na to jsi si vzpomela dost pozde.. ted uz tak akorat VOSky nebo soukrome!! btw. na strankach vejska.cz je pod odkazem prijimacky na vs seznam VS, ktere vypisovaly 2. kola prijimacek.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2006 22:50:55, Mad) Já nevím, ale mě se nezdá, že by zase bylo "až tak" pozdě. Mrkni na články a vyhledej si zde něco o školách, které vypisují 2.kolo přijímaček. Nejsou to sice žádané obory (např. chemie apod.), ale dá se tam najít něco, kde bys to přežila ten rok. Třeba zrovna v Hradci - je nový obor - sociální práce ( nebo něco takového) ale přihl. jsou (tuším) do 18.8. A některé dokonce berou bez přijímaček. Tak mrkni a hledej. Stejně jako já. Mimochodem - někdo zmiňoval Opavu - hlásí se tam ještě někdo? Nebo má někdo zkušenosti z přijimáček? Dá se tam dostat? Díkec za odpov.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2006 08:19:39, Petra) V Opavě se do druhého kola podávaly přihlášky do 21.7. 2006.
    Mad máš na mysli nějaký konkrétní obor? Kámoška se teď hlásila na všeobecnou sestru, já jsem dělala v prvním kole přijímačky na veřejnou správu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2006 08:46:20, CeCa) tak trochu konkretneji ano?? druhe kolo je na MU PDF obor ped. asistenství + dalsi predmet a prihlasky se podavaji do 22.8.,
    dal UP LF obor radiologicky asistent do 17.8. (coz je dnes),
    JU TeoF obory humanitní studia, teologie, náboženská etika do 25.8., ZCU FF obory antropologie, antropologie populací minulosti do 31.8., UJEP PF obory školský management, pedagogika volného času, učitelství pro mateřské školy, bohemistika se slavistickým zaměř., učitelství pro ZŠ - různé dvouoborové kombinace do 25.8.,
    UJEP FSE obory regionální rozvoj, finanční management, podniková ekonomika a management, sociální práce do 28.8.,
    UJEP ÚTŘV obory řízení výroby, technologie zpracování skla a polymerů
    do 31.8.,
    UJEP ÚHS obory historie, společenské vědy, religionistika do 31.8.,
    SU MÚ různé matematické obory- např. obecná matematika, aplikovaná matematika, matematická fyzika, geometrie do 30.8. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2006 08:53:07, CeCa) UHK PdF obor grafická tvorba - multimedia do 25.8.,
    CVUT FBMI bc: biomedic. a klin. technika obory do 18.8.,
    UTB UNI obory učitelství odborných předmětů pro střední školy (kombin. forma) do 31.8.,
    UTB FAI bc: informační technologie, automatické řízení a informatika, bezpečnostní technologie systémy a management do 20.8.,
    UPa FCHT bc.: chemické a potravinářské obory do 28.8.,
    VSB-TU HGF Geoinformatika, Hornické inženýrství, Environmentální management... (někt. obory v Mostě), bc: Environmentální biotechnologie, nav.mgr:Environmentální management do 31.8.,

    takze se omlouvam za to "az tak pozde" preci jenom je z ceho vybirat S06

    a kdyz si nevyberes tak soukromych skol nebo VOS je dost..
    tak hodne stest!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2006 19:44:43, CeCa) a co je to za skolu bez prijimacek a kde je?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2006 19:33:13, Móňa) Nevíte nějaký bližší info o grafické tvorbě? Nějak nevím, co si pod tím mám představit...když chtějí grafické domácí práce, tak mají být udělaný na PC nebo i jinak???
    Předem díky za info.. reagovat zde
    Email: jang3seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 21:41:48, Mad) » Dne 17. 08. 2006, 08:08:39 hod. Petra odpověděl(a) » V Opavě se do druhého kola podávaly přihlášky do 21.7. 2006.
    Mad máš na mysli nějaký konkrétní obor? Kámoška se teď hlásila na všeobecnou sestru, já jsem dělala v prvním kole přijímačky na veřejnou správu.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2006 21:44:49, Mad) takže znova, jinak se omlouvám - to Petra - jo jo, stačilo by všeobecně, třeba na jaké úrovní jsou přij. jestli to teda můžeš srovnat s něčím jiným apod. Čím víc informací, tim líp;) ale tam kam se hlásím je - sociální patologie. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. 2.KOlo přijímacího řízení - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Druhé kolo přijimacího řízení - Ostatní
  3. 2.kolo přijímacího řízení - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. 2. kolo přijímaček - Ostatní
  5. Výsledky přijímacího řízení FCHT - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. 2. kolo přijímacího řízení na VŠ - léto 2009 - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Prodám Řešení otázek bakalářského přijímacího řízení 2018/2019 - Policejní akademie České republiky
  8. Výsledky přijímacího řízení - 2.etapa - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. 2. kolo příjímacích zkoušek - Ostatní
  10. 2.kolo - stejný obor? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.