Zkušemmosti na VŠRR


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.02.2010 16:24:41, Lenka, zhlédnuto: 17439x, reakcí celkem: 106Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, máte někdo zkušennosti se studiem na VŠRR v Praze?
jak je to tam s Jazyky?
A průběhy zkoušek,profesoři atp... Děkuji

Email: kapounova.lseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2010 11:09:19, Barborka) Ahoj, na tuto školu jsem přestoupila z jiné státní vysoké školy s uznáním předmětů do 3. ročníku. Škola mě baví více naž ta předešlá. Studuji obor regionální rozvoj a předměty jsou velmi zajímavé, zvlášť územní plánování se mi líbilo:) Co se týče jazyků tak ty nemohu moc posoudit...dodělávám si jenom němčinu a zakončení předmětu bylo resumé o bakalářské práci...Školu mohu jedině doporučit:) reagovat zde
    Telefon: 773275277, Email: bara.entovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2016 16:08:38, Iva) Ahoj, chci se zeptat, zdali je s touto školou v praxi uplatnění.

      Dík za info reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2016 16:16:15, x) Uplatnění? A kde, proboha? Nekvalitními bakaláři z pochybných škol a oborů je trh práce přesycen. U pomocných vysokých škol statistiky vylepšuje zlatá mládež a lidé studující při zaměstní, tedy skupiny, které ve skutečnosti práci nehledají, protože buď to zařídí tatínek, nebo ji už mají. Přes výrazný podíl takových "studentů" je nezaměstnanost absolventů pomocných vysokých škol vyšší než absolventů zootechniky či agronomie (a to máme zemědělství v útlumu...). reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2016 23:19:23, Anonym) No, myslím si, že nelze jen tak odsoudit současné školství de facto soukromé, protože mezi státními by se také našly provinilci, např. plzeňská práva. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2016 08:12:01, xx) Pěkná sbírka argumentačních faulů v jednom krátkém příspěvku. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2016 13:13:20, Anonym) A není to snad pravda? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2016 17:15:11, xx) U strawmana ani u slanečka (red herring) nemá smysl hovořit o tom, jestli je nebo není pravdivý. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2016 13:17:50, Dana) Ahoj, mnohdy mohou být soukromé školy lepší, protože na rozdíl od státních mohou své zaměstnance (odborníky) lépe zaplatit. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2016 11:57:11, x) Ta úvaha je naprosto zcestná. Tedy ne že by nemohla nastat situace, kdy by taková varianta platila, ale je to na hony vzdálené realitě českého prostředí, tedy trhu se vzděláním. Velmi stručně, protože se to probíralo opakovaně, realita je taková, že na soukromých vysokých školách se střetává tlak na maximalizaci zisku a tlak na minimalizaci studijního úsilí, což ústí v postoj "platící dostane diplom, pokud projeví jen stopovou snahu". Zásadními faktory jsou poptávka po formálním diplomu, tah velmi schopných studentů na kvalitní školy v zahraničí i u nás (IES, VŠE), tah schopných a průměrných a ostatní ucházející (např. ESF MU,...) a konečně tah spíše neschopných na ostatní rádobyekonomickopodnikatelskonabubřelenazvané fakulty na vesměs regionálních vysokých školách. Pro soukromé vysoké školy tak zbývá jen hodně pozdní sběr vč. několika potenciálně schopných troubů, kteří skočili na reklamu v metru. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2016 09:54:05, Dana) Vy jste si asi úplně jist tím, co zde říkáte, že? Ale měl by ste uznat, že všechny soukromé školy nelze házet do jednoho pytle, jako stejně nemůžeme házet do jednoho pytle státní školy. A ni nesouhlasím s tím, že by na soukromých školách byli průměrní nebo podprůměrní studenti, protože z nám ze svého okolí několik lidí, kteří šli na soukromou školu kvůli oboru, a přitom to byli na státních středních školách premianti. Tak by ste měl ještě zvážit, co jste napsal. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2016 15:35:38, y) To není ani rozprorování ani sofistika, to je zoufalé kníkání na jazykové i intelektuální úrovni průměrného žáčka deváté třídy. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2016 10:26:03, Dana) Koukám, to jsou už Vaše zoufalé výkřiky, když někdo nesouhlasí s Vaším příspěvkem, nebo resp. názorem na vysoké školství, že! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.12.2010 09:26:11, Antonín Raulím) Ahoj, tuto školu jsem dne 21.12.2010 úspěšně zakončil státní závěrečnou zkouškou. Studoval jsem v Jablonci nad Nisou dálkově, tedy každou sobotu po dobu 3 let. Studium bylo super. Některé předměty mě šli lépe některé hůře, neměl jsem rád právo, ale zvládl jsem to. Jazyky v myslím v 16 hodinové dotaci byly spíše prohlubovací, předpokládá se zde znalost jazyka,a el opravdu netuším jak to je u denního studia ono v tak malé dotaci se zázraky dělat nedají, ale spokojenost. Předměty jako Regionální rozvoj, Marketing a ekonomie, prostě paráda. Jediné co mě mrí, je že není na této škole navazující Ing nebo Mgr. studium, jinak mohu jen a jen doporučit. reagovat zde
    Email: a.raulimseznamcz, ICQ: 97799771
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2011 13:43:16, Jarek Mašek) Antoníne, možná Tě škola bavila, ale učit jsi se měl začít už na základní škole. Bakalář a napíše ... předměty mě šli ... 2 gramatické chyby hned za sebou a to nemluvím o interpunkci ... za to bych své 10-ti leté dceři asi vymyslel fyzický trest a Ty by jsi měl vrátit diplom. Říkám to pořád, že diplom je člověku k hovnu, když je ***ý jak štoudev. To je taky důvod, proč ve své firmě při nabírání zaměstnanců nechci vidět žádné doklady o vzdělání, ale raději si je vyzkouším, co opravdu umí. reagovat zde
      Email: jarek.masekseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2011 22:02:01, Oto) Všichni ti moc děkujeme za velmi přínosný příspěvěk do diskuze Járku :D. Jdi tedy raději vymýšlet fyzické tresty své dceři ;-). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2015 00:33:35, Lucie) Jarku a ty máš jaké vzdělání? Soudím dle tvé reakce dvouletý učební obor :) Nejsi z Ostravy? ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2018 12:46:43, Šárka) Ty by jsi měl??? Ty bys měl!...když už jsme, mimo jiné, u té gramatiky :-) reagovat zde
        Email: jednoletka111seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2011 15:53:54, Johnny) Ahoj,

    kamarádka uvažovala na tuhle školu jít...
    ale už jsem se s ní nějakejch pár let neviděl.

    Zkusím se poptat.

    Hz reagovat zde
    Telefon: Nokia E51, Email: hnusi-se-miseznamcz, Web: www.denaturak.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2011 20:51:26, Ales) VSRR na czu je dost v pohodě :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2012 16:05:47, Ondra) Ahoj, nemáte někdo osobní zkušenost s touto školou?? Nejlépe v dálkovém studiu v Jablonci nad Nisou. Klidně napište email. Díky moc ,-) reagovat zde
    Email: pojslik.oseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2013 20:46:07, kuba) Ahoj, já zkušenosti mám. V květnu 2012 jsem "odstátnicoval" v kombinované formě. Ne teda v Jablonci, ale v Praze. Bohužel musím říct, že škola je to velmi špatná. Dobrá je pouze pro toho, kdo chce získat titul skoro "zadarmo". A takových lidí tam je většina. Nechci říct, že všechno je tam špatné. Např. je tam velmi dobrý přístup studijního oddělení nebo celkem dobrý je i rozvrh, vždy tam je několik možností kdy na přednášku můžeš jít. Ale tím to asi končí. Co se týká samotného vzdělávání, tak to je opravdu bídné. Ne že by vyučující byli špatní, naučit se můžeš dost, problém je, že to po tobě skoro nikdo nebude vyžadovat. Většina zkoušek co se tam dělá, je jedno velký opisování. Příprava na zkoušky spočívá ve vytvoření si taháku, stažení si testů z minula atd. Jediné na co se tam člověk musel naučit byly právní předměty. Samozřejmě že jsem byl často rád když jsem takhle něco opsal, ale aspoň jsem si uvědomoval, že to je opravdu katastrofa. Několikrát se mi stalo, že lidi co tam se mnou chodili, mi říkali, že se ještě nemuseli učit.Jeden kluk mi zase říkal, že na státnice se připravoval tak, že si všechno jednou přečetl. Když jsem ho pak slyšel, co tam před tou komisí říkal......no hrůza :). Ale udělal to a s velmi dobrým prospěchem. Spoustu lidí co jsem tam viděl, tak jsem si říkal, jak vůbec mohli udělat střední školu (nejsem člověk co soudí ostatní podle toho jak vypadají, ale tohle bylo do očí bijící):D. Spousta lidí na konci studia vůbec neměli tušení o tom, co to je veřejná správa a neznali vůbec základní věci, přesto mají diplom z oboru veřejné správě příbuzného. Bohužel tohle všechno jsem ze začátku neviděl a později na skončení bylo už pozdě, protože už jsem v tom měl dost peněz. Naštěstí se mi podařilo dostat na jinou školu teď na denní studium, tak se mi snad tuhle školu podaří nějak "zaplácnout":). Takže pokud opravdu chceš titul, který je podložený nějakým vzděláním, tak tuhle školu rozhodně neber. Pokud ti ale skutečně jde jenom o ten titul, tak to je správná volba. V podstatě tam jde jen o to, to ty tři roky vydržet... reagovat zde
      Email: xx333xxhotmailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2014 15:07:01, InvazeOpic) Prosím tě, jak to tam je s docházkou ? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2014 15:12:26, xx333xx) ahoj, nevím jestli to je ještě aktuální, ale co se týká docházky, tak tu tam nikdo neřešil. Mluvím tedy za kombinovanou formu. Rozvrh byl udělán tak, že každá přednáška se několikrát opakovala, takže člověk na ní mohl přijít tehdy, kdy mu to vyhovovalo. Pokud tedy vůbec přišel. Abych řekl pravdu, tak v ročníku nás bylo určitě přes sto, a přestože jsem chodil na většinu přednášek, tak většinu lidí jsem neznal ani od pohledu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 10:11:40, Irza) Ahoj, slyšela jsem, že tato škola nabízí jen bakalářské studium. Nemáte někdo typ, kam se upíchnout, pokud by člověk chtěl studovat ještě dál?
    reagovat zde
    Email: iren.zahradnikovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2015 20:11:51, ol) ...připravuje se studium Mgr. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2016 15:59:34, Michal) Po studiu bakalářském lze navázat na studium inženýrské. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2015 23:17:51, Lord Voldemort) Další ústav pro retardy, retardy co by normálně sotva udělali maturitní zkoušku, ale tady jim to projde...Naštěstí se blíží doby kdy se vám za takový "diplom" budou lidi tlemit do ksichtu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2015 09:13:54, adolf) super to presne potrebuju:D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2015 16:59:25, Heinrich) A nebyla by lepší teologie? Hlavně levnější... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2015 18:26:20, Hilary) Tak přidám i svůj názor..na školu jsem nastoupila v roce 2014, nečekejte nějaké zázraky. Průběžné testy se nepíšou a prakticky do zkouškového období nemusíte dělat nic, pokud tedy nejsou povinná cvičení, seminární práce nebo prezentace. Co mi vadilo bylo, že se párkrát stalo, že odpadla výuka a nikdo nedal vědět, ale to se po stížnostech změnilo. Máme skripta na skoro všechny předměty online a studijní oddělení funguje na jedničku, vše vám zařídí a paní jsou tam velice milé. Ale tím to asi končí..někdo se tam za semestr ukáže 3x a udělá vše, ikdyž třeba až další semestr..asi to svědčí o obtížnosti..u některých lidí se divím, že mají maturitu a chtějí studovat VŠ. Kolektiv ve třídě není nic moc..všichni spoléhají, že jim někdo aktivní pošle vše vypracované. Někteří učitelé jsou velice dobří (doc. Ing. arch. V.Šilhánková Ph.D.,PhDr. M.Hanák, Ing. M.Šikýř Ph.D., PaedDr. H.Dědková), ale vesměs je tam spolek odpadlíků. Dodělám zkoušky za letní semestr a přestoupím jinam, protože úrovní to tam nasahá mému rodnému gymnáziu ani po kotníky, jak obtížností, tak kvalitou výuky i vybavením. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2015 17:41:53, Daniel) Škola se hodně změnila, proběhla celková výměna jak na studijním, tak u rektora. Škola jde od té doby ještě níž a níž. Nově příchozí vyučující je opravdu odpad a celé to uzavírá pan Svoboda, který vyučuje veřejnou správu a na přednáškách má poznámky typu Havel byl opilec, žijeme v nedemokratické zemi. Ukončím letní semestr a přecházím na jinou školu. Nečekám zázraky ,ale co je moc to je moc. reagovat zde
    Email: tomasuncleseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2015 00:31:05, Lucie) Milé dítě, na školu teď nastupuji a díky tvému příspěvku se velmi těším. On pan Havel byl totiž skutečně opilec a my žijeme v nedemokratickém státě. Je velmi fajn, že se někdo nebojí pravdu říct nahlas. Opravdu bude nejlepší, když odejdeš, jelikož hloupé děti patří na jiné školy...navrhuji ti VŠE, to bude pro tebe akorát :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2015 01:34:48, noci upije) Jak souvisí to, že Havel byl opilec, s tím, že VŠRR je produkt průjmu? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2018 14:34:52, Alena) Ahoj, Lucko, souhlasím s Tebou:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2015 14:00:44, Budha Jan) Nejhorší škola co znám. Příšerná úroveň reagovat zde
    Email: budhajanseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2015 09:50:59, Michal) Ahoj, teďka půjdu do 2.ročníku, obor bezpečnostní management v regionech. Jsem velice spokojený s přístupem učitelů k výuce, vědí o čem mluví, nejvíce mě bavila kriminalistika a právo. Studijní oddělení pracuje na 100% a knihovna taktéž. Studijní materiály jsou plně k dispozici v systému. Co se týče školního zázemí, řekl bych, že je suprové. Byla zřízena nová místnost pro studium, která je ale opravdu parádní. Na škole panuje skvělá atmosféra. Tuto školu mohu jen a jen vřele doporučit. reagovat zde
    Email: michaljanek1995seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2015 23:14:30, Pet) Mě by spíš zajímalo jak probíhá přijímací pohovor? Na jaké otázky se ptají atd. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2015 15:08:56, Zdeněk) Jestli máš dostatek peněz na školné.... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2015 22:04:00, Pet) :D :D A nějaké jiné otázky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2015 18:16:53, Sisi) Teď jsem úspěšně ukončila 1. ročník managementu rozvoje měst a regionů. Musím říct, že jsem zatím spokojená. S proferory je super domluva. Studijní materiály jsou k dispozici ve školním systému. Něco jsem tu četla v tom smyslu, že se tam nikdo nic nenaučí. Podle mě je to zcela na každém z nás, jestli si něco z přednášek odnesu nebo ne. Za sebe můžu říct že jsem se toho za 1 rok naučila docela hodně :):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2015 00:04:52, Tomassino) Co to je proboha za školu?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2015 10:07:45, Jakub K.) Dobrý den,
    Právě jsem na této škole dokončil první rok studia a i s ohledem na své spolužáky musím říci, že zadarmo tady opravdu kredity nezískáte. Samozřejmě pokud tedy nebudete opisovat všechny testy z mobilu i tuto taktiku Vám zde znepříjemní, jelikož testy se píšou ve třídě ve které sedí v průměru 30 lidí. Rozhodně to není jako na státní škole, kde sedí většinou daleko více studentů. Jako obrovské plus oproti státní škole, kde jsem studoval vidím to, že zde jsou k vám vyučující daleko vstřícnější, nejsou zdeprimováni svou prací a neznechucují Vám studium, což je pro mne dost podstatné, jelikož jsem si jich užil na střední škole dost. Nestane se Vám zde situace, kdy by jste na ústní zkoušku čekali 8 hodin. Kvalitu školy prostě dle mého zajišťují vyučující a ty jsou zde na vysoké úrovni, protože dokaží seznámit jak s teorií daného předmětu ale hlavně i s praxí, kterou mají. Názory typu: Soukromá škola je na h..... Jsou pro mne pasé, plno z Vás chodí k soukromým lékařům a na nemocnici jako státní resort většinou nadává. V dnešní době se prostě vše točí okolo peněz ale pokud máte investovat do vzdělání, tak to nikdy nejsou vyhozené peníze navíc ve škole je názorně vidět, že naše poplatky za studium neplní jen někomu kapsu ale škola postupně zvelebuje celý prostor budovy. Doufám že můj příspěvek někomu pomohl. Přeji hezký den reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2015 10:22:51, lola) Tak je vidět, že ty jsi ty peníze opravdu ty peníze vyhodil. Je vidět, že slušnou veřejnou vysokou školu nemáš a pokud tě nechali odmaturovat s takovýmto pravopisem, tak ani nechci domýšlet, co jsi studoval za střední školu.
      Srovnávání soukromých lékařů a soukromých vysokých škol mluví za vše. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 09:54:02, Matěj) Ahoj, chci se zeptat, jak je to s docházkou v prezenční formě studia. Jak často se musí docházet na školu. Díky reagovat zde
    Email: matej.drazdik48gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2015 08:37:34, I033) Ahoj není tu někdo ze včerejší imatrikulace kdo chápe rozvrh? Mám v tom trochu guláš.. S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2015 19:34:56, Galin Gagarin) Pokud nechcete vyhodit peníze za nic, tak na tuto školu nechoďte. Když tam vidím a slyším ty chytrolíny, tak se mi chce brečet a zároveň smát. Smát sám sobě, jaký jsem ***ec, protože si uvědomím, že budou mít stejné vzdělání jako já. :D První semestr byl nejtěžší, říkal jsem si, že úroveň to má.. JENŽE! Od té doby, co se změnilo vedení atd. to tam jde od desíti k pěti. Korunu nasadil Wokoun z UJEPU. Ale jako pardon...to, že někteří prezenční studenti nechodí ani na POVINNÉ semináře s tím, že napíší "náhradní práci" asi vypovídá o tom, jak se jde na všem domluvit. Znám takové, kteří jsou za semestr ve škole 2x. Rozvrhy CHAOS..a o 14 dní později než byl původní ohlášený termín..tzn. jeden den před začátkem školy..pak si něco plánujte žejo. Rozvrh se ještě změní po měsíci: vyučující, místnosti atd. atd. atd. Nejsou dostupná slíbená skripta, knihovna chabě vybavená..ale HLAVNĚ včas zaplatit penízky!! Hele...nejlepší bude podívat se na ta inteligentní propagační videa VŠRR na Youtube...smál jsem se a smál asi 10 minut :D S tím, že vím, že je za to hezky zaplatili...každému dali 2 tisíce, aby pěli ody na školu (vyjadřování je opravdu na úrovni vysokoškolského studenta), jak je super, že je menší - s RODINNOU atmosférou (hahaha), zkušení vyučující z PRAXE - to hlavně ( v každém videu). :D Že já *** se místo učením se na maturitu nezabýval přípravou na přijímačky na VŠ!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2015 21:39:53, wasabi) Jak je to na škole s jazyky? Nejsem moc nadaný na jazyky a už delší dobu jsem ze školy, takže cizí jazyk moc nedávámS04 reagovat zde
    Email: wasabisenseiseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2015 20:44:45, I033) Neboj se nic, vybereš si jeden jazyk (Aj, Nj, Rj), jak budeš chtít.. a můžeš začít od úplných základů ( v AJ třeba učení barev, čísel..) :) reagovat zde
      Email: iren.zahradnikovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2017 15:28:49, Michal) A stačí jen do 10, nebo se musí naučit i víc ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2016 14:51:56, Alík) Ahoj, nechystá se někdo na magisterský obor? reagovat zde
    Email: a.kocovapostcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2016 13:44:06, Jana) Ahoj, právě hledám recenze o této škole, přemýšlím o studiu, a protože jsem zaměstnána, hledám nejvhodnější varianty. Ale nechci za každou cenu jí do něčeho po hlavě. Včera jsem byla na dni otevřených dveří této školy a mám různé dojmy. Jak jste se rozhodla nakonec Vy? Jana reagovat zde
      Email: greta.liveseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2016 21:35:37, jakub) Tuhle školu rozhodně nedoporučuji, chcete-li mít z titulu alespoň trochu dobrý pocit. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2016 10:15:00, Monyak) Já se tam také chystám, prý mají už jen pár míst. Rozhodně to má lepší pověst než Ujak. reagovat zde
        Email: Rozsypalova.monikaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2016 13:15:21, Dana) Na UJAK jsem chtěla přestoupit,je skutečně tak špatná, jak jsem slyšela. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2016 17:08:50, Iva) Jsem v 1. ročníků VŠRR a začínám přemýšlet o přestupu na jinou školu. Jsem dálkař, a školu navštěvuji pouze v sobotu, ale i jeden den stačí na to, aby si člověk udělat vlastní úsudek. Hlavní chybou je organizace studia, i záležitostí kolem (studijní odd.). škola si nabrala příliš studentů do prvních ročníků a teď to nezvládají. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2016 11:47:52, Ála) přesně tak, souhlasím a mám úplně stejné pocity ... tuhle diskuzi jsem objevila bohužel až nyní, myslím že to byla chyba..
      plusy:
      1. studijní super! (výborná komunikace, vstřícnost, prostě bez námitek)
      2. cena (ano, jsou v rámci soukromého sektoru nejlevnější)
      mínusy:
      1. management školy ( zajímavý je, že nás chtějí učit managementu a organizaci v podnikání atd. , ale sami v tom maj neskutečnej chaos)
      2. moc studentů (někdy se sejde i 150 lidí v jedné učebně, což při prezentacích, přednáškách je pro půlku lidí o ničem)
      3. specializace nic neznamená ( myslela, jsem si, že když si dám specializaci kriminalistiku, že se studium bude ubírat tímto směrem a ono je to vše spíše ekonomicky zaměřený)
      4. vyučující - "Já chci dialog se studenty" viz. docent Svoboda a celou dobu člověk poslouchá politickou agitaci a nadávání na evropskou unii a na to jak je studijní nemožný, mi připadá jako zbytečná ztráta času a peněz, o veřejné správě se od něj člověk nedozvěděl nic a u zkoušek se k lidem choval jak v hospodě u piva :(

      Závěr:
      Kdybych se měla rozhodnout znova, tak rozhodně bych šla do jiný školy a v místě bydliště, byť třeba o pár tisíc za semestr dražší, ale z mnohem lepší úrovní) reagovat zde
      Email: ala.faflikovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2016 13:14:14, Jana) Tak to já jsem teda naopak se školou moc spokojená, většina vyučujících má supr přístup, třeba mě fakt bavila kriminalistika, profesorka tam přivedla policajty s psovody, s jinou byli ve věznici, je povinná docházka na semináře, ale to je v pohodě, některý předměty jsou těžší a musela jsem se dost učit, ale zase je to vejška. Cítím se tam dobře a dost mi to dává. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2016 01:17:01, Lili) Nestojí to tam za nic,Wokoun z UJEPu navíc strašně ješitně prudí u zkoušek.Wokoun už byl ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati,taky v Plzni na právech,v Ústí na UJEPu a teď to přišel dorazit sem.Je mi líto vložených peněz za školné,ale asi od října přejdu jinam. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2016 08:57:57, Kob9) Ahoj :)

    Obor: Bezpečnostní management v regionech

    Klady: studijní oddělení, většina profesorů TRIVIS nebo Policejní akademie, cena, přátelský kolektiv, slevy na jazykové kurzy

    Zápory: organizace, malé prostory, nízká náročnost na studenty (podkladů pro naučení je dost)

    Čao ! reagovat zde
    Email: Marucaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2016 09:08:39, Tonda) Co se týče obtížnosti školy, je to také individuální. Právní předměty obtížností odpovídají takřka státním školám. Myslím si, že pro člověka, který chce v budoucnosti pracovat ve státní správě je tato škola správná volba. Jinak je škoda, že škola poskytuje k přijetí pouze "přijímací pohovor". Nebylo by od věci udělat nějaké přijímačky a odradit tak některé případy. reagovat zde
    Email: Princseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2016 11:33:09, Irena) To je pravda! A s obtížností právních předmětů souhlasím, a myslím si, že tato škola lze dobře uplatnit i v soukromé sféře u nadnárodních firem.:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2016 12:31:07, x) A já si můžu myslet, že jsem zubní víla. Relevanci to má zhruba stejnou: Já nikdy nebudu létat a ty nikdy nebudeš mít takové znalosti, jaké má byť i podprůměrný absolvent podobného oboru na alespoň průměrné veřejné vysoké škole. Nadnárodní firmy na absolventy pomocných ústavů obvykle hází bobek, protože když přijdou desítky CV od absolventů, soudný HR musí udělat nějakou selekci, koho vůbec pozvat na přijímací pohovor. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2016 15:16:33, ale no tak) už toho nechte I., F. atd...Váš odpor vůči soukromým školám je tu sice známý..ale také je známo, že Vaše "znalosti" vycházejí z nějaké antipatie.....nikoliv ze zkušenosti
          proč se motáte pořád do oblasti, o které nevíte ani " Ň" ? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2016 16:07:36, My všichni jsme Gogo,) jen ty jsi letadlo, šašku. Tak schválně, kdy ti i tobě podobným dojde, že takhle hloupou formou dejme tomu ofenzivního astroturfingu děláte svému chlebodárci medvědí službu. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2016 13:14:29, Dana) Také si myslím, že zdejší přispěvovatel(ka) X, nezná poměry na soukromých školách, a její nebo jeho averze souvisí třeba i se schopností se na soukromou školu dostat, de facto není platebně schopný, a tak útočí na jiné, kteří příležitost studovat soukromou školu mají. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2016 13:27:18, x) To je tak hloupé, že se ani nemůžu smát, protože je mi tě tak trochu líto. Skutečně si myslíš, že zakoupený titul je něco, co ti bude někdo neretardovaný závidět? :D reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2016 09:52:47, Dana) Bože, Vy jste směšný. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2016 10:46:58, Irča) Uvědomuješ si, že jiné urážíš. A pokud jseš student vysoké školy, že urážíš své kolegy. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2016 14:45:10, x) Jsi vážně tak hloupá a pokrytecká, nebo jsi jen drzá a hloupá?
                Ale děkuji za to, jak jsi na vlastním preparátu demonstrovala, jak subnormní musí být člověk na to, aby se pustil do obhajoby pochybných rádobyvzdělávacích institucí. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2016 11:19:15, Dana) Asi bude nejlepší, když tuto diskusi ukončíme, a budeme se nadále bavit o zkušenostech na VŠRR, a ne nemístními útoky proti sobě, které nemají absolutní váhu pro někoho, kdo hledá informace. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2016 15:26:09, x) Tvoje hloupost je naopak velmi dobrou informací pro někoho, kdo skutečně hledá a myslí S05 reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2016 07:14:33, Dana) Já myslím, že už to stačilo, a věř, že na nás dva není nikdo z diskutujících zvědav. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2016 08:19:46, :-))) Pro X (mj. vystupuje i pod celou další řadou jmen) jsou podobné diskuse nutnou potřebou, věnuje se jim trvale, pokud někde může použít rádoby odborné výrazy či být agresivni, je evidentně nadšen. Fakt se tím netrapte. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2016 09:57:02, Dana) Děkuji
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2016 10:10:40, Honza) Vážení kolegové,
                          tak jsem se zapsal a začal studovat Ing. na VŠRR a hned na úvod musím konstatovat jedno - hluboké zklamání. To pramení především z velice nízké úrovně přednášek, chaotického řízení organizace studia apod. O osobním přístupu ke studentovi nelze vůbec hovořit. Každý jsme pouze číslo v kolonce a v neposlední řadě variambilním symbolem. Pro případné uchazeče je třeba také zohlednit fakt, že škola i přesto , že z vlastního rozhodnutí ukončíte studium řekněmě v prvním semestru, musíte uhradit v duchu smlouvu také druhý semestr. Tedy další desítky tisíc a to není vše. Pokud nestihnete složit zkoušky v řádném termínu, např. kombinované studium jej má přodloužené, ale za každou zkoušku i v prodlouženém termínu, musíte zaplatit dalších 500,-Kč. Na začátku jsem hovořil o organizaci studia a ta je právě směřována tak, aby student měl méně času a směřoval do prodlouženého termínu a škole přinesl další a další finanční prostředky. Údajně z důvodu zajištění zkoušejícího, ovšem co třeba se zamyslet na podstatném zlepšení kvality vyuky ? Jen pro dokreslení, za desítky tisíc, které student škole uhradí si v učebně nemáte kam pověsit kabát apod. O úrovni elementární společenské etikety prefesorského sboru se nedá vůbec hovořit. Oni mají smlouvu, dostanou za ní řádně zaplaceno a tím je jejich role splněna.

                          Pokud se domníváte, že budete studovat nějakou specializaci v rámci Ing. - navazujícího studia pak se můžete hluboce plést. Škola Vám rozešle dotázník o jaký obor máte zájem, ale pokud bude málo studentů a škola odmíta říci kolik studentů se na specializační obory přihlásilo (případně předem říci kolik studentů na specializační obor je třeba, aby byl vyučován) , můžete ve svém důsledku studovat obor o který jste neměli žádný zájem. Toto vyhovuje hlavně škole jako takové, protože zajištění specializačních pedagogů vyžaduje další a další náklady pro školu.
                          Uvažuji nad smyslem mého dalšího studia, nepotřebují titul, potřebuji znalosti. Cílem mého textu nebylo školu jako takovou pošpinit, vůbec ne, ale sám jsem hledal reference o škole a právě můj text by měl posloužit dalším váhajícím studentům jako situační popis školy.
                          P.S kde jsou oni zkušení páni profesoři a docenti, kteří dokázali zaujmout své studenty nějen svou vysokou odbornou fundovaností, ale také neuvěřitelným charisma a uznávanou morální autoritou.
                          Email: jankulhavypostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2017 19:37:16, Adam) Dobrý večer, studuji v Brně a musím říct, že jde škole jen o peníze, málo přednášek, chaotické, slibují, že nebude matematika, ale je tam ekonomie, která je příšerně těžká a počítá se tam ... Tudíž co slibují není pravda, přátelské prostředí studijní oddělení ano, ale profesoři např. z práva či ekonomie neuvěřitelně se snaží všechny shodit a potopit....profesor z analýzy kouká holkám do výstřihů... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2018 13:45:52, Hanka) Profesor z analýzy by měk spíš koukat do análů reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2017 20:13:10, jankulhavy) Situace na škole je poněkud zvláštní. Přednášky mají až neuvěřitelně slabou kvalitu. Typickým příkladem je ač se to zdá neuvěřitelné, samotná prorektorka pro studium Doc. Šilhánková. Její přednášky ve stylu četby připravených power pointů, bez uvedení jakéhokoliv konkrétního příkladu, či dokonce prezentace získaných vědeckých poznání přednášených témat se student nikdy nedočká. Vše budí skutečně dojem, já přednáším a já také zkouším. Je tedy na mě, zda dostanete Ing. či Bc. Pokud by škola chtěla ušetřit finanční prostředky ( náklady ), může nám power pointy přečíst sekretářka rektora či někdo další s patřičnou rétorickou úrovní a schopností zdůraznit důležitost některých témat. Páni profesoři by se tak mohli věnovat aplikovanému výzkumu,který by naší společnosti přispěl pravděpodobně více, než jejich nízká kvalita přednášek. Ne nadarmo se říká, kdo tomu nerozumí, ten to učí.
    Deklarace školy o tom, že má osobní přístup ke studentovi a tím se tedy odlišuje od ostatních vysokých škol a je lhostejné zda státní či soukromé je pouze a jen slovní prezentace mladých děvčat ze studijního oddělení. Přátelství končí podepsáním smlouvy a následným uhrazením školeného. Již jste tzv. jejich.
    Upozorňuji případné čtenáře tohoto textu, že nepatřím mezi neúspěšné studenty, ale jsem zděšen nízkou úrovní poskytovaného vzdělání. pokud si někdo myslí, že zkoušky zvládne jen tak je na velkém omylu. Zkoušky jsou náročné a tak by to mělo být, ovšem jejich náročnost musí jít ruku v ruce s kvalitou ped. sboru a zejména jejich přednáškami. Možná by stálo některé přednášky nahrát, aby si potencionální student/zákazník a současně vedení resortu školství uvědomilo, jak nízkou kvalitu některé přednášky mají.

    reagovat zde
    Email: jankulhavypostcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2017 13:31:09, Student Brno) Bohužel, to co tu bylo popsáno od Jana Kulhavého je smutná pravda.
      Když jsem se rozhodovala o studium na vysoké škole, má volba padla na soukromou šklolu hlavně z důvodu, vyvarování se některých zbytečných konfliktů s řekněme určitou fanatičností některých akademiků.
      Taktéž absence času a určitá ohleduplnost soukrom.škol s absencí oproti státním byla jedním z důvodů.
      Výhodou této školu je jediné a to je právě ta docházka. Já nakonec přednášky odchodila až na vyjímky poctivě, tedy nepatřím mezi exoty kt.tento ústav navštívili 2krát i s cestou na imatrikulaci.
      Tady nefunguje VŮBEC NIC(až na výběr školného). Jediné, kdo se k Vám bude chovat s nějakou úctou je studijní oddělení.
      Vyučující až asi na 2vyjímky nikoliv. Judr.Staněk je šovinista a naprostý ubožák, který se vás nebude bát pozurážet, zdůraznit vaši hloupost(hlavně ve spojitosti s pohlavím).A takto nakládá bez vyjímky na věku. Tedy pustit se do mé 5Oleté spolužačky a v podstatě ji označit za neschopnou a to i ve své práci(ano, pan Stněk ví vše).
      Nutno i zdůraznit obtížnost této školy, neočekávejte žádné milosrdenství!!! Škola je obtížná na můj vkus dost- což by bylo v pořádku(přece někdo nechcete titul s někým, kdo se stěží naučíl násobilku),ale tato škola NENÍ SCHOPNA zajistit kvalitní výuku. Vás na přednáškách nenaučí nic. Někteří přímo předčítají ze skript, či pro př.máte na jeden předmět 3vyučující a každý má na obsah uvedených informací vlastní názor-tedy chápete, že písemná zkouška se tedy absolvuje ,,levou zadní". Taková ekonomie je také velmi těžká,srovnatelná se státní školou(mám v okolí přátele studující na státních školách) což by znovu zdůrazňuji bylo v pořádku, kdyby Vám bylo něco srozumitelného vysvětleno. Máte pouze jeden cvičný seminář, tam vám nikdo nic nevysvětlí namalují se 4příklady na tabuli, ty opíšete a KONE jdete domů s celou učebnící různě obtížných příkladů, ke kterým nemáte ani žádný mustr k vypracovaní.(Umět samozřejmě musíte všechny). Mohla bych tu pokračovat o vyučujích praktikách dalších 50řádků,ale snad doufám, že pro nastínění situace to stačí. Co ještě zmíním a je velmi úsměvné pokud tedy vyhození nemalé částky za studium pvažajute za vtipné je to, že termíny zkouškové v Brně jsou napsány tak, že se v podstatě ani nelze vyhnout prodlouženému zkouškovému období(již tu bylo napsáno za ně se připlácí). Celá ta škola chce jen brát,ale nic vám nedá na oplátku. Jen vysoké nároky což je směšné- na sebe je nemá. Vyučování probíha ve 2učebnách a kolikrát si nemáte ani kam sednout-prostě značka ideál. Mít možnost rozhodnout se znovu, vyberu jinou soukromou školu. V Brně jich máme dost, kde dokonce i učit a naučit umí. A nebo volte státní-je zdarma- naučí vás více a také víc ***ů z řad vyučujíchích nepotkát:D Radějí si hlídat absenci!
      reagovat zde
      Email: student.brno1990seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2017 11:18:50, Jana) Ahoj, zvažuji studium na této škole. Pracuji, takže připadá v úvahu kombinovaná forma studia. Jelikož bych dojížděla celkem delší vzdálenost (a chtěla bych jen soboty, v týdnu mě z práce neuvolní), chci se optat, jak je to s docházkou? Jsou nějaké postihy, pokud člověk nedorazí? Prý je to 13x za semestr, což připadá skoro na každou sobotu a účast je povinná ze 75%. Ne vždy se to člověku ale může hodit.. Můžu si udělat svůj vlastní plán rozvrhu? Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Předem děkuji. reagovat zde
    Email: loukova.janaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2017 22:32:13, martin) Málo kdo má peníze na studium soukromé školy ,a tak tady prudí a ohání se státní.
    k posuzování škol jsou instituce!
    Studoval jsem státní a musím říct že komplexy učitelů léčené na studentech jsou běžné.
    To že je platíte,myslím si je trochu brzdí.
    Nenechte si do toho kecat,na státních jsou také jelita .
    reagovat zde
    Email: syoongemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2017 15:57:27, student) Zdravim Vas,
    chtel bych ohromit babicku titulem Bc.,tak mam dotaz na obtiznost,narocnost u zkousek VSRR,nebo je nejaka jina vejska jak se dostat k titulu.Diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2017 11:07:28, Jana) Jaký obor (specializace) je na VŠRR nejsnažší?? Díky za infoS06 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2017 10:36:29, Alena) Je úplně jedno, jakou si zvolíš specializaci. Většinou se jedná o jeden specializační předmět v celém semestru. Když budeš mít specializaci kriminalistiku, budeš mít zkoušku ze zbraní a střeliva. Když zvolíš národní bezpečnost, budeš mít zkoušku z předmětu soudobé hrozby. Zbytek předmětů zůstává pro všechny totožný. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2017 20:20:06, Pravdomluvec)

    Říkám si, kde mám vůbec začít. Tak začnu úplně od začátku. Na tuto vysokou školu jsem šla ze tří důvodů:

    1) v té době to bylo nejlevnější bakalářské studium v Praze
    2) specializace na právo, řízení lidských zdrojů a případně cestovní ruch
    3) více volného času oproti státní

    Kdo už prošel přijímacím pohovorem tak chápou, že je o ničem, protože vás stejně vezmou. Se studijním to byl od začátku teror. Studenti věděli více než studijní. Hlavním kámen úrazu je moc studentů především v kombinované formě studia. Studijní absolutně nestíhá a pokud Vám odpoví na email, tak je to zázrak. Na telefon reagují jednou za čas. Největším kiksem bylo asi to, že neinformovali všechny studenty o tom, že byl spuštěn výběr témat na bakalářskou práci. Pravda je také i to, že si to měli zkontrolovat sami studenti.

    Na 50 % předmětů jste se nemuseli učit. Předměty jako bylo územní plánování, krajinné plánování apod. to bylo jiné. Paní Šilhánková s panem Pondělíčkem možná byly někdy přísní, ale věděli o čem mluví. Pan Svoboda haha. Vyhněte se mu obloukem. Hodně z vyučujících si ani nepamatujete a to, co učili už vůbec ne. Hodně lidí si stěžovali na paní Krejčovou. Je pravda, že je svá, ale pokud umíte tak Vás nechá na pokoji. Na Wokouna si nemůžu stěžovat :), protože o látce ví hodně a to stejné i o ostatních tématech, které nepatří do výuky.

    Rozhodně si tuto školu nevybírejte jenom proto, že chcete mít titul. Abych škole zas nekřivdila je vidět, že úroveň školy se snaží pozvednout, ale musí na tom pořádně zamakat. Doufám, že se jim to povede a dokážou pročistit tu řadu studentů, kteří tam nemají, co dělat. A že jich tam bohužel bylo hodně.

    Ve inženýrském studiu zde nepokračuji. Po bakalářském studiu jsem přešla na jinou školu. reagovat zde
    Email: carmenita.leonovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2017 13:15:34, Milan) Ahoj/Dobrý den, můžete mi někdo napsat jak je náročná zkouška z Ekonomie (Makro + Mikro) u Ing. Nečadové a Ing. Krejčové. Dále by mne zajímala celková náročnost studia v kombinované formě BMR Praha. Jak probíhá test například u Prof. Krajínak (kriminalistika)... reagovat zde
    Email: m.karlosseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2017 20:29:50, Teki) Ahoj, z doslechu vím, že většina lidí zkoušku u paní Krejčové nedali, takže záleží kdo Vás bude z těchto dvou dam zkoušet. U BMR oborů radím se obrátit https://www.facebook.com/groups/296295577227378/
      Mohli by poradit. reagovat zde
      Email: terizek.vseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2017 06:29:47, Zara5) Zkouška z ekonomie pro mnoho lidí náročná byla, nepopírám, že to byl v prvním ročníku zřejmě nejtěžší předmět. Ale pokud se na to mrkneš a máš snahu to pochopit, dáš to. Bylo to formou testu.
      Studuji kombinovaně BMR a dá se to, nechci říct, že je to úplně jednoduché, ale většina předmětů je v pohodě. Krajník je fajn, vytáhla jsem si jednu otázku, o té napsala na papír co vím, a potom jsme si o ní povídali. reagovat zde
      Email: iren.zahradnikovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2018 20:30:21, Daniela) Naprosto upřímně nejhorší soukromá škola, která může v ČR existovat. Komunikace se studijním oddělením velice zaostává, co se týká organizace, je od nich krásné zasílat různé e-maily, ale jak příjde na věc, tak nic nefunguje. Řekla bych, že si škola ze studentů dělá regulérní p*del! Školné taky moc neřeší, několikrát Vás upozorní, že splatnost je vždy 31.8. a 31.1.,ale pak Vám zase napíšou, že faktury budou až v půlce dalšího měsíce a když je neupozorníte, tak Vám ani faktura nepřijde...Poslední ročník vydržím se zaťatými zuby, a pak SBOHEM VŠRR a s prominutím na*rat!!!!!!
    Lidi, pokud chcete skutečně studovat, rozhodně NECHOĎTE studovat tuto školu. Tato škola má u mě a dalších x studentů hodnocení -100 bodů z 10. Amen reagovat zde
    Email: dajjuschkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 06:44:33, Věrka) Ahoj, chtěla bych se zeptat, těch studentů z VŠRR, kteří v minulém roce zakončili studium, jak probíhaly státní zkoušky, tedy jaká je jejich úroveň. Podobá se úrovni některých zkoušek během studia, nebo jsou významně náročnější:). Je pravda, že některé zkoušky na VŠRR byly o proti ostatním podstatně lehčí. Tak by mě zajímali právě ty stánice, jak se dají zvládnout:), a kolik je potřeba přípravy:) reagovat zde
    Email: v.krylovapostcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 20:09:37, kuba) Tahle škola je odpad, take se nemusíš bát, že po tobě někdo bude chtít nějaké znalosti. Samozřejmě se nedá opisovat, jako u běžné zkoušky, jak se ti jistě dobře známo. Státnice tam lidi udělají běžně po jednom přečetení státnicových otázek večer před zkouškou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 10:28:27, Anonymka) Ahoj, na této škole jsem studovala bakalářské studium, na škole se mi líbil přístup ke studentům, individuální přístup u cizích jazyků a také zvolené předměty pro daný obor. Já studovala BMR. Nepreferuji zde názor “máš to zaplacený”. Ze svých zkušeností, jsem se na této škole několikrát přesvědčila, že takhle to nechodí. Na zkoušky i státnice učit se je třeba a kecy že se někde opisuje? A kde se neopisovalo? Opisuje se už od ZŠ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 20:07:19, kuba) Do tohoto ústavu jsem také chodil, větší odpad než tato škola už snad nemůže ani být. Učení tady spočívá v tom, že si člověk stáhne tahák, ze kterého všechno opíše. Úroveň studentů naprosto tragická. Jsem teď na právech na UK, a opisovat tady (když už se píše zápočet a není rovnou ústní zkouška) je vyloučeno. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 21:50:25, Honza2) Tato škola musí být skutečně "kvalitní". Soudím i podle toho, že zde "úspěšně" studují i mé bývalé spolužačky ze základy co měly čtyřky a skoro propadaly. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 20:34:14, Věrka) Děkuji za odpověď, a souhlasím. Některé předměty náročné jsou:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2018 21:54:43, Honza2) Prosím tě přestaň tady blábolit. Já jsem na veřejné škole a opisování je tady naprosto vyloučené a hrozí i vyhazov ze školy. To, že se opisuje někde na nějaké pochybné soukromé škole fakt neznamená, že se opisuje všude. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2018 13:10:53, Jana) Ahoj, prosím, za půldruhého měsíce mě čekají na VŠRR státnice a obhajoba práce. Prosím, kdo to máte již za sebou, na co se má člověk na této škole připravit. Kolik zhruba lidí od státnic vyhodí. Jak moc se na VŠRR řeší oblečení studentů u státnic? Prosím, jaké máte zkušenosti? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2018 19:42:57, Dominik) Ahoj všem, rád bych začal studovat dálkově v Praze Ambis...Kriminalistiku a právo. Hledám někoho kdo to již studoval či studuje. Pro případné info o výuce atd. Prosím reakce na mail Houskisemailcz. Předem moc díky, Dominik. reagovat zde
    Email: Houskisemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2018 17:49:46, anička) Ahoj, k tématu vysoké školy regionálního rozvoje nyní AMBIS, bych ráda uvedla, že tato škola je hrozná. Jediné co umí, je vycucat z vás peníze, profesoři jsou tam nudní a rozhodně nejsou u oboru. Je smutné, že člověk, který vyučuje předmět kriminalistika, nezná pojem protokol ohledání místa činu. Dále jsou tam profesoři, kteří vše cituji z knih a na otázku aby vám něco převedli do praxe vám nedokážou odpovědět. Tato škola je ztráta času! Nic vám nedá, jen vás oberou o peníze. Proto si to dobře rozmyslete. Pokud ovšem chcete titul zdarma, ne i tak existuji levnější školy, kde vám ten titul prodají :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2019 19:16:36, Eva) Ahoj, nedávno jsem ukončila studium na této škole, tedy státními zkouškami, které mě hodně zklamaly. Nevím, podle čeho nás komise hodnotí, ale podle znalostí to rozhodně není. I obhajoba závěrečné práce je dost sporná. Pokud jste komisí sympatičtí, máte titul kapse, pokud ne, zopakujeme si státní zkoušky několikrát, a důvod jsou možná i peníze, protože třetí pokus musíte zaplatit pěti tisíci. Pokud si chcete dokázat, že něco umíte a chcete být na sebe hrdí, na tuto školu nelezte. Na této škole jde pouze o peníze, a sympatie k některým studentům. Pokud si chcete svého titulu vážit, zvažte studium na této škole. Sama si titulu z této školy neváží. Jdu studovat druhou školu. TEXT reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2019 11:45:53, Krajník) TEXT ..Ahoj, k tématu vysoké školy regionálního rozvoje nyní AMBIS, bych ráda uvedla, že tato škola je hrozná. Jediné co umí, je vycucat z vás peníze, profesoři jsou tam nudní a rozhodně nejsou u oboru. Je smutné, že člověk, který vyučuje předmět kriminalistika, nezná pojem protokol ohledání místa činu. Dále jsou tam profesoři, kteří vše cituji z knih a na otázku aby vám něco převedli do praxe vám nedokážou odpovědět. Tato škola je ztráta času! Nic vám nedá, jen vás oberou o peníze. Proto si to dobře rozmyslete. Pokud ovšem chcete titul zdarma, ne i tak existuji levnější školy, kde vám ten titul prodají :) TEXT

    RAD BYCH VEDEL KTERÝ ČLOVÉK CO VYUČUJE KRIMINALISTIKU NEVEDEL CO JE PROTOKOL ! OZVI SE MILÁ STUDENTKO - AŤ TO VYDISKUTUJEME......neschovávej se ! reagovat zde
    Email: krajnik.vaclavgmailcom, Web: krajnik.vaclav@gmail.com
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2019 17:09:50, Eva) Ahoj, zájemcům o studium na této škole. Upřímně řečeno, škola svojí úrovní je na úrovni vyšší odborné školy. Sama jsem studovala vyšší odbornou školu, která patřila magistrátu hlavního města. Její naroky se nedají srovnat s VŠRR, dnes Ambis. Ambis má zajímavé studijní programy a odborníky, kteří vyučují, ale nároky na studenty jsou mizerné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2019 17:09:56, Eva) Ahoj, zájemcům o studium na této škole. Upřímně řečeno, škola svojí úrovní je na úrovni vyšší odborné školy. Sama jsem studovala vyšší odbornou školu, která patřila magistrátu hlavního města. Její naroky se nedají srovnat s VŠRR, dnes Ambis. Ambis má zajímavé studijní programy a odborníky, kteří vyučují, ale nároky na studenty jsou mizerné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2019 17:09:59, Eva) Ahoj, zájemcům o studium na této škole. Upřímně řečeno, škola svojí úrovní je na úrovni vyšší odborné školy. Sama jsem studovala vyšší odbornou školu, která patřila magistrátu hlavního města. Její naroky se nedají srovnat s VŠRR, dnes Ambis. Ambis má zajímavé studijní programy a odborníky, kteří vyučují, ale nároky na studenty jsou mizerné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2019 17:10:02, Eva) Ahoj, zájemcům o studium na této škole. Upřímně řečeno, škola svojí úrovní je na úrovni vyšší odborné školy. Sama jsem studovala vyšší odbornou školu, která patřila magistrátu hlavního města. Její naroky se nedají srovnat s VŠRR, dnes Ambis. Ambis má zajímavé studijní programy a odborníky, kteří vyučují, ale nároky na studenty jsou mizerné. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  2. CZU-HKS x VSRR - Ostatní
  3. Přijímací pohovor na VŠRR - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. CZU- VSRR náročnost, matika... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Přijetí na čzu VSRR - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. VSRR - navazující studium v Mostě - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. Celoživotní studium v navazujícím studiu obor VSRR ve středisku Hradec Králové - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. VSRR - Litoměřice - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. ČZU obor VSRR - navazující studium - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.