12.02.2010 20:52:08, Gumička, zhlédnuto: 395x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Ještě něco je možné přehnout přihlášku napůl, když jí budu dávat do obálky ? Nevím, jestli to nezpůsobí nějaké problémy. Předem děkuji za odpověď ! Ahoj
(14.02.2010 09:03:49, Radek)
V poho.. na půl jo, nedělal bych z toho malé čtverečky do normální obálky, ale A5 je ok :-) Taky jsem to tak udělal. Nejdůležitější je aby to zůstalo čitelné, škola si to pak založí do šuplíku jako doklad s tvým podpisem a údaje z toho si přepíše do počítače (pokud nejde o elektronickou přihlášku kde posíláš papír fakt už jen kvůli podpisu). Zdar
reagovat zde Email: radek.lexavejskacz
Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení. Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.
Pravidla vložení
Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
Je zakázáno používat vulgární slova.
Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.
Pravidla zobrazení
Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 24.01.2021 02:05:06.