Úroveň soukromých škol..


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.03.2010 21:00:20, Petr, zhlédnuto: 4639x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Jaký je váš názor na úroveň soukromých škol? Jak to tak pozoruju v okolí tak soukromé školy valí jednoho blba vedle druhého. Lidi, kteří měli na základce 3jky né-li 4řky jsou teď Ing.. To je opravdu smutný..:( Dneska už se nemusí na školách uplácet, v podstatě došlo k legalizaci a vzdělání si teď může koupit každý bez ohledu na to jestli má něco v hlavě nebo ne. Nemluvě o maturitách, které snad už budou někdy státní, tak aby se udržela odbobná úroveň škol jak je to běžně ve světě. Proč je v Čechách vždycky všechno opačně..
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2012 00:05:29, Martina) Jak retardem, práva v plzni nejsou státní škola a i kdyby ano, pak je to jedna výjimka. Protože jeden ing. je třeba ***, tak většina ing. jsou ***ové? Srovnej si to v hlavě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2012 19:20:08, mmm) práva v Plzni- rychlotituly za 2 měsíce - za velký prachy nebo pro vlivné politiky. státní škola a takovej průser. takže už žádnej rozdíl soukromá/státní, no ne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2012 00:58:51, dalibor) Ono to asi bude hodně subjektivní, já třeba studoval na VŠO v Praze, kde mi studium přišlo průměrně náročné, ale řada lidí si na fórech stěžuje, jak jsou tam kantoří zlí a jak je "neprávem" vyhazují ze zkoušek :D Holt někdo chodí na školu s cílem pouze získat titul (a u soukromých doufá, že jej získá jen za ty zaplacené peníze, bez další námahy), jiní se snaží něco naučit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2012 18:11:16, John) Věřím, že by jste mohla být konkrétnější a uvést jméno této instituce. Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2012 19:14:48, ladescarada) Nedalo mi nezapojit se do diskuze. Studuji soukromou vysokou skolu a libi se mi tam cim dal tim mene. Dovolim si tvrdit, ze jsem inteligentni a dost tam trpim. Cele tri roky cekam, ze uz konecne nekoho vyhodi a zatim nic. Vetsinou jsou na zkousku tri pokusy, ale kdyz se to nekomu nepovede tak muze jit vickrat. Da se do domluvit i s kantorem, ze se student nauci urcitou otazku a ten ho z ni vyzkousi.Testy se pisi porad stejne, takze si je staci vyfotit a na test muzete ji i dvakrat za den. Znalosti, uvazovani a chovani vetsiny studentu se neda ani popsat. Dlouho jsem premyslela jestli to co vypusti z pusy mysli vazne nebo jestli je to sranda, ale projde jim to tak proc by se namahali. O dochazce se mluvit ani neda. Kantori na zacatku roku strasi a pak skutek utek. reagovat zde
    Email: ladescaradaseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Žebříček soukromých vysokých škol - Ostatní
  2. Pro studenty soukromých vysokých škol - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Studium více vysokých škol najednou - Informace o studiu
  4. Kvalita soukromých VŠ v ČR - Ostatní
  5. úroveň školy - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  6. Zebricek vysokych skol - Stredisko vzdelavaci politiky - Informace o studiu
  7. studium 2 skol - Ostatní
  8. Politologie - srovnání škol - Výběr vysoké školy
  9. Přijímačka - srovnání škol - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Výběr zahraničních škol - Studium v zahraničí

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.