Info o přijímacím řízení


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.06.2010 19:39:07, Petra, zhlédnuto: 2828x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim všechny,

příští týden jdu na přijímací pohovor na navazující mgr. studium, obor soc. práce se zaměřením na komunikaci a psychoterapii.

Nevíte někdo, jak to probíhá a co po mně budou chtít vědět?
Taky jestli budou studovat seznam přečtené literatury a ptát se na ni...?

Předem díky za odpověď :),
Petra N.

Email: shittyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2010 12:41:19, Kristyna) Ahojky, já tam jdu taky..tedy měla bych, ale učím se na státnice, takže jsem psala email, jestli bych mohla až v září až bude druhé kolo, hlásím se na stejný obor :) z jaký jdeš školy? Kristýna reagovat zde
    Email: kristyna.dvseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2010 16:59:55, Petra) Ahoj, Kristýno :). Já to mám právě trošku složitější, chodila jsem 3 roky na VOŠ sociálně právní (Jahodová) a pak nám bylo umožněno dodělat si rok na UJAKu obor vzdělávání dopělých - který byl údajně nejschůdnější s oborem soc. práce. Takže mám trošku strach, že se jim to nebude líbit... A taky jsem při tom dodělávání Bc. ze soc. práce trochu vypadla, ale zas mám za sebou hodně praxí, tak uvidíme. Abych pravdu řekla, tak nejvíc mě děsí ta přečtená literatura, protože asi z 13 knížek, které jsem tam napsala, jsem četla asi 4, takže to teď musim jen tak narychlo přelouskat - doufám, že se v tom nebudou šťourat...
      Ty jdeš z jeký školy? Peťa reagovat zde
      Email: shittyseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2010 13:49:29, Kristýna) Metropolitní univerzita Praha, ještě jsem studovala na FKS UK studium humanitní vzdělanosti, ale to jsem vzdala..Já mám zase problém, že nemám praxi téměř žádnou. Přemýšlím, jestli k těm přijímačkám vůbec půjdu. Já jsem si napsala tedy literaturu, kterou jsem použila k bakalářce, ale stejně už si to tolik nepamatuju a to jsem jí odevzdávala nedávno...no uvidim, jak to ještě všechno bude. Myslíš, že bys mi pak mohla napsat, jak ty přijímačky probíhaly? přeju hodně štěstí. reagovat zde
        Email: kristyna.dvseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2010 21:54:27, Petra) Když na to nezapomenu, tak ti to sem potom napíšu :) reagovat zde
          Email: shittyseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.11.2010 03:24:47, Lucie) Ahojky, prosím prosím nemohl by mi někdo tady napsat taky jak to u těch zkoušek probíhalo, měla bych o tuto školu zájem ale mám z toho taky dost velký vítr. Děkuji reagovat zde
            Email: yellowgreen1seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Výsledky přijímacího řízení - 2.etapa - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. UJEP - Sociální pedagogika INFO - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  3. VŠB TU OSTRAVA - Přijímací řízení - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  4. Pozvánka k přijímacím zkouškám - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Info k Mgr. Mediální studia UK - kombinovaná forma - Informace o studiu
  6. Vypracované otázky k přijímacím zkouškám na PEF ČZU obor Podnikání a administrativa - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. Přijímací řízení - Mediální studia - Univerzita Karlova
  8. FAI - přijímací řízení na fak.informatiky - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  9. veterina fvl brno vypracované otázky k přijímacím zkouškám - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Info o kombinovaném studiu na ČZU (PEF,PAE) - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.