PEF vsrr odvolani


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.06.2010 16:13:41, Michal, zhlédnuto: 2976x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim lid, vim, že už hodně lidí se tu ptalo na odvolání na PEF, ale jak jsem hledal tak jsem hledal nemohl jsem nic moc najit. Potřeboval bych poradit, jestli ma PEF nějakej svůj odvolací formulář, případně kde ho najdu prosim? Jestli nemají, tak nemá někdo prosim nějakej vzor jak to odvolání poslat? Koukal jsem, že termin podání odvolaní je cca do srpna jestli je to správně? Předem díky moc :)

Email: tosisihanseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 14:05:57, Wodouch) Ahoj, kolik si měl bodů, že se hned sháníš po odvolání. Taky jsem dělal zkoušky na PEF (před 3 dni) a rád bych si vytvořil obraz o tom, jaká jsou krtéria, zhruba. Já měl 50,5 b. celkově. Dík.
    Jinak si myslim, že pošleš normální dopis (zřejmě doporučeně nějakýmu konkrétnímu děkanovi v záležitostech přijímacího řízení) s patřičnou hlavičkou. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 18:50:22, Hlazo) a za kolik si dal matiku? ja celkem 47,5 a matika 22,5 nechapu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2010 11:29:49, KaTiE) na prijimacky.czu.cz je ten formulář na odvolání..jak je políčko Průběh přijímacího řízení nebo jak to je..a přihlásíš se tam, tak dole na stránce je Informace o přezkoumání rozhodnutí..a to je ten formulář reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2010 11:30:52, KaTiE) A na jakej obor ses hlásil??..já mám na vsrr 44 bodů a na hsk 50,5:( to nevim jestli bude stačit na odvolání reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 22:44:17, Wodouch) Taky 22,5 b. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 10:35:22, elilinka) Ahojky, taky by mě zajímalo od kolika bodů berou..já se hlasíla na podnikání a administrativu... z matiky mám 17,5 a ajina 45..dohromady 62,5..tak sem zvědavá... :) reagovat zde
      Email: ginger.Eseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 13:48:23, Wodouch) Ty joo, dobře ta ajina :O reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 14:19:48, elilinka) Hihi..no mě jazyky dycky šly, stim nemám problém...horší ta matika..loni prý byla hranice 15, takže jestli to letos zvednou,tak nevim nevim :-( oni mě už vzali na VŠE ale já bych asi raději volila Suchdol...S11 reagovat zde
          Email: vavrovaeliskaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 14:42:37, Wodouch) To je dost úspěch, když tam berou asi každýho dvacátýho. Mě nestačil percentil, takže jsem z VŠE NF vyšachovanej.
            reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 15:01:26, elilinka) jo takle...já sem nedělala scia..ja dělala normálně ty od nich, protože to mám na Podnikovku...no tak jako je to úspěch a mě to těší že sem se tam dostala..ale zas, mají tam opravdu strašný přístup k těm lidem, už jen co sem viděla u přijímaček,jak si hrajou na důležitý a pak když sem volala na studijní, že v době zápisu budu v zahraničí, tak mě seřvala ta referentka tak, že sem se z toho uplně orosila..jako co si to vůbec dovoluju,jet v době zápisu pryč....no tak právě přemýšlim, esi kdybych se dostala na ČZU tak esi nejít sem no..fakt nevííim... reagovat zde
              Email: vavrovaeliskaseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 16:12:45, Wodouch) :O ... taky preferuju ČZU. Jestli se dostanu, tak to bude žrádlo. Tobě to též přeju... reagovat zde
                Email: w.wodouchseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 10:39:19, Lucka) Neví kolik bodů tak bývá potřeba na HKS? Já mám 75, ale moc bych tam chtěla a fakt nevím, jestli to bude stačit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 16:17:53, elilinka) Díky díky..já tobě taky...snad to vyjde a dostanem se oba :-)));) reagovat zde
    Email: vavrovaeliskaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 15:10:47, Petula) Ahoj, loni bylo potřeba na vsrr asi 50. Já se teda rozhoduju mezi paa a vsrr. A na to paa se určitě dostaneš s 62,5 body. Já měla na paa 80 a na vsrr 76, ale pořád nevím. Tak všem hodně štěstí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2010 08:50:48, Lucka) AHoj já mám celkem 40 bodů :( řekla bych, že už asi odvolání nemá cenu... :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2010 20:15:37, LucaM) Ahoj lidičky, mám dotaz (jak jinak) :D Myslíte, že vadí, že jsem odvolání napsala podle svého, jako formální dopis a neposlala jsem ten jejich formulář? Všechny důležité údaje tam mám jako číslo přihlášky a adresu + datum konání přijímaček. Jen mám strach, aby mi to vzali...S15:( Děkuju za odpověď reagovat zde
    Email: luca67seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání - výsledky - Mendelova univerzita v Brně
  2. Na veterinu na odvolání - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  3. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  4. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  5. dokdy poslat odvolání? - Ostatní
  6. ČZU FAPPZ odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. odvolání a přestup na jíný obor na čzu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Odvolání PEF 2014 - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Odvolání na UK - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.