SOCIOLOGIE na ZCU- prijimacky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.06.2010 21:09:11, Kačka, zhlédnuto: 1068x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci se zeptat jestli tu neni nekdo kdo delal prijimacky na Sociologii na FF ZCU..me to za par dni ceka a zajimalo by me co mam asi tak ocekavat..uz jsem absolvovala prijimacky na UK na FF na ten samy obor a byl to docela masakr,hlavne na strankach byly naprosto primitivni ukazky testu a pak to bylo fakt sileny..tak me zajima jestli mam neco obdobneho ocekavat i v Plzni..a zajimala by me hlavne ta matika..kolik bylo prikladu apod., tak prosim kdyby se tu nekdo nasel tak se mi ozvete,budu strasne moc vdecna:)

Email: Amalie.krausovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 00:39:28, Kačka) Dekuju za nazev:) ja jsem dneska v knihovne nasla knizku Chci se dostat na sociologii, kde je taky hromada testu..a fakt jako nejaky ty pojmy jsem v zivote nevidela,v tom je ta sociologie docela zradna..jinak jsem taky stabilni trojkarka z matiky,takze jsme na tom asi podobne:) tak mi kdyztak napis na mail (amalie.krausovagmailcom) rada se s tebou podelim o sve pocity z tech prijimacek:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2010 19:40:19, Linda) Jsou to "TESTY k přijímacím zkouškám Fakulta filozofická"... Hele ta matika fakt dle těch testů v klidu.. Já gympl prolejzala pravidelně s trojkou z matiky a tohle dávám :)... Držím palce, pak si sem můžem napsat, jak to dopadlo :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 23:02:04, Kačka) Ja jsem take maturovala ze zsv tak na to taktez spoleham i kdyz na UK mi to bylo vcelku k prdu..! Ja jsem si precetla ty dve knizky ktere tam jsou doporucene, a ta jedna z toho je vlastne ucebnice kterou jsme meli na gymplu.. A pak mam doma jeste Odmaturuj z matiky,a ty zbyly dve knizky jsem necetla..spoleham ze z filozofie tam toho moc nebude a kdyz tak zaklady Horsi bude ta matika ta mi absolutne nikdy nesla,ale zas se da naucit..a doufam ze tam nebude nic silenyho..Ale docela se bojim i te anglictiny..A jak si psala o te knizce jak ji mas doma,napsala bys mi jeji nazev:)? Ja bych zaskocila do knihovny jestli ji nemaji..ze bych si to jen projela! Jinak Ti moc dekuju za info,doufam ze nam to vyjde..:) ale podle statistik z minulych let vzali pres polovinu lidi,kteri se tam hlasili! Tak snad:) reagovat zde
    Email: Amalie.krausovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2010 22:34:02, Linda) Ahoj, taky se chystám na přijímačky na socku :-).. Hele.. Mám nějakou učebnici přímo od zču a jsou tam testy z minulých let. Co se týče matiky, tak ta je naprosto bezproblémová.. Nějaké rovnice, sem tam logaritmus, pár funkcí a jednoduché slovní úlohy na variace, permutace, atd.. Asi 20 příkládků ( věř mi, nejsem extra matematický typ, ale problémy jsem neměla ..) Otázky ze sociologie mi přijdou už složitější, takže tam spoléhám na svou znalost z gymnaziálních let..Pak je tam část filozofie, ze kt. mám maturitu, tak by to mohlo být ok :-).. A nakonec anglický text a doplňující otázky k němu.. Tak přeji hodně štěstí a doufám, že se příští rok potkáme v lavicích :-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. SOCIOLOGIE A EKONOMIE - Výběr vysoké školy
  2. fsv - sociologie - Ostatní
  3. Přijímačky na UK FF obor Sociologie - 2. kolo - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Sociologie - FSS - Masarykova univerzita
  5. Sociologie+andragogika UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. UK Sociologie a sociální politika vs. Politologie a mezinárodní vztahy?? - Univerzita Karlova
  7. Studium sociologie na Fakultě sociálních věd UK - Informace o studiu
  8. Andragogika+Sociologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  9. Sociologie ZCU - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Sociologie, Evropská studia - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.