PAA nebo VSRR bakalářský


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.06.2010 17:52:15, Petula, zhlédnuto: 1169x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímalo by mě, jaký obor byste volili vy a z jakého důvodu, já stále váhám. Děkuji.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 20:58:32, Tereza) Ahoj, myslim že je lepší PAA, jsem na něm, a jsem ráda..Taky jsem se před dvouma rokama rozhodovala mezi těmahle dvouma...to vsrr je moc specifický obor, po paa se víc i uplatníš v práci..Ale spíš bys měla vědět, jaký předměty by tě bavili víc.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 21:46:03, Petula) Já nad tím dneska přemýšlela a taky jsem se spíš přiklonila k paa, takže asi půjdu na něj. Děkuju Ti za názor. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2010 08:17:35, Renata) Ahoj, chci se zeptat, jestli je obor Podnikání a administrativa nějak svázaný se zemědělskou tematikou? Přemýšlím o magisterském navazujícím studiu.
      Díky moc za info. reagovat zde
      Email: kub.renataseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2011 10:52:34, Bára) PAA magist.obor už se zemědělstvím svázaný není (nebo alespoň ne tolik, jako bak.studium, nebo magist. PAE)
        U některých předmětů se učíš odlišnosti zemědělských podniků od nezemědělských, ale to bývá jen jedna kapitola navíc. Zemědělství jako takové už po Tobě nikdo nechce;o) reagovat zde
        Email: barastefseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2011 10:56:09, Denisa) Chodím na VSRR ve 2. ročníku a jsem ráda, že před 2 roky, kdy jsem se rozhodovala stejně, jsem zvolila takto. Na Paa je spousta zemědělských předmětů chov I,II speciálí fytotechnika a podobný, s prominutím kraviny, pro ekonomický obor, i když je to zemědělka. Na co ti bude, když budeš vědět co má jakej stroj v sobě za součásti, dopodrobna o všemožnejch druzích slepic, prasat, rostlin,... a podobný zbytečnosti? Na VSRR je tohle jen půl roku v ZS - čtvrt rok chov zvířat a čtvrt rostliny, ale na PAE a PAA 2 roky?!Ani náhodou - tyhle dva obory jsou si dost podobný, jen PAE má snad víc matiky, jinak v tom nevidim velký rozdíl. Navíc je tam docela dost matiky, např. kamarád je taky v druháku, ale na PAE a nemá zkoušku ani z mat. 1 ani 2 a neni sám, na VSRR je taková ta pravá matika půl roku, pak jsou jen matematické metody a to už je celkem v pohodě :) takže jestli máš ráda matiku a zemědělství, tak směle do toho :) Netvrdím, že VSRR je nějak ideální, ale je tam podstatně míň matiky a zemědělských zbytečností. Snad jsem trochu pomohla. Je to jen můj názor, tak snad se někdo neurazí :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2011 13:15:27, Petr) Ahoj, ja bych volil paa a taky budu :) , přijde mi že mají sympatičtější předměty :) reagovat zde
    Web: http://www.jazykovka.info
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2011 22:29:43, Lindi) ahoj :) Paa, Hks nebo Vsrr? Paa sem vyradila kvuli predmetum...ale ty dva ostatni mi prijdou hrozne podobny...a porad nevim :/ :D nekdo nejaky zkusenosti s VSRR nebo HKS? :) predem dekuju!
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2011 15:15:04, Tomáš) já jdu na HKS nebo Paa, vsrr mi přijde uplně k ničemu teda aspon pro mě, nevim co chcete dělat vy PAA je lepší do budoucna :) z VSRR máš pak málo možností :) takže já voliom tohle :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2011 18:39:22, Lindi) :) ja asi HKS...Paa se mi tak nelibi ty predmety :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. CZU-HKS x VSRR - Ostatní
  2. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  3. Zkušemmosti na VŠRR - Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o. - už ne
  4. Přijímačky na TF JU v ČB - bakalářský studijní obor Sociální a charitativní práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. VSRR nebo EAD???? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. VSRR - Litoměřice - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. ČZU obor VSRR - navazující studium - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. VSRR - navazující studium v Mostě - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Celoživotní studium v navazujícím studiu obor VSRR ve středisku Hradec Králové - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Výběr VŠ - bakalářský obor marketing, management a angličtina - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.