Už jsou výsledky na suchdol?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2010 13:09:45, Markus, zhlédnuto: 1367x, reakcí celkem: 25Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim,
tak dnes je termín rozhodnutí o přijetí na ek. fakultu. Nevíte prosim jestli už tam budou dnes vyvěšený výsledky?

Email: P3RS3CUToRseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 13:14:03, Lucka) Taky by mě to zajímalo..ale měly by bejt na tý stránce když se přihlásíš..ale jde o to, kdy je ta rada nebo co :-/ čučim tak každou chvíli tyjo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 13:32:28, Markus) No nejdřív to bude na ty nástěnce... net dnes kontrolovat nemusis S13... to máš jako s výsledky okolo poču bodů... tam to bylo 2hý den ale na net to přislo za dlooouho. Kdybych to nemel tak daleko, tak se tam hnedle kouknu.:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 13:35:16, Lucka) Jo takhle...tak to já tam klidně pojedu..sice to blízko taky moc nemam, ale to je fuk..sem fakt zvědavá.a kde by to mělo bejt přesně? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 13:39:48, Markus) V tý ekonomický faktulte... v tý předsínce s par kompama a automaty na pití :D, pred poslucharnama, kde jsme delali zkousky.... Tedy tam aspon byly vyveseny vysledky s počtem bodů... tak předpokládám, že tam budou i finýto výsledky.:) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:03:46, Lucka) tak mi píše kamarádka, že tam furt jsou napsaný jen ty body..A na co se hlásíš a kolik má? :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:09:50, Markus) Juj... No a já se bavil ted s kamaradem, ze tam vyrazime... tak asi ne, DÍK :)... ale jestli dá nekdo echo, tak tam hnedle jedu. Na klasiku Provoz a ekonomii, jeste teda Informatiku.. jenze to moc nevidim. 53 bodíků..kombinovaně musim. Jsem stavěl na matice... a nakonec jsem víc bodoval v angline. S04.... ty? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:15:22, Lucka) Tak tam se dostaneš. Jako na pae s 53 bodama? Já mam 52 a jdu na VSRR..tak si myslim, že to půjde tak na odvolání..Ale chci vědět tu bodovou hranice aspoň! Já mam taky víc v anglině, z matiky jen 15 bodů..Achjo, tak já bych se tam jela podívat zítra, ale je to zas den čekání :D :-( reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:15:08, Markus) Jo a jeste :) Nevyzvidala tam kamaradky po tom, kdy to tam vyvesej? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:17:08, Lucka) No to asi ne :D Hlavně ona už tam chodí, takže jí je to docela fuk... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:22:30, Markus) Kruciš. Tak by sem mohl taky někdo další ještě písnout info :) Taky to čekání nemuzu vystát...:D Ted jsem koukal na počty přijetych a na to tvé VSRZ to bylo cca každej 7mej ... brrr
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:29:03, Lucka) Tojo, ale tak hodně lidí si dává přihlášku i současně na jinej obor..tak uvidim..hele tak sem tam teď volala, a prej by to na netu mělo bejt tak zítra večer asi..A že vůbec neví, jestli to bude na tý nástěnce ve škole. Že tam toho maj dost na práci a blabla, že přestěhovávaj kanceláře :D:D takže když to tam nebude do zítřka, tak v pondělí jí mam zavolat no a že mi to řekne :-/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 14:30:03, Lucka) A pochopila sem z toho co řikala, že ta komise snad ještě ani nebyla. :-/ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 15:11:05, Markos) Takze si počekáme :) chjo.... moc díky za info....;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2010 15:15:45, Elilinka) jojojo já taky čekám na výsledky :-))hlásila jsem se na PaA...sem zvědaváá :-) ale zas Suchdol pro mě není prioritní škola, takže by se dyštak nic nestalo, kdyby mě nevzali..ale každopádně všem držím palce :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 09:12:32, Kristýna) Takže když mám 85 bodů, tak jsem podle té jejich hranice přijatá? Nebo to budou ještě nějak sezařovat a je tady možnost, že nebudu přijatá...? reagovat zde
    Email: krist.kudlackovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 09:44:23, Mara) Jasně, když bude mít většina nad 85 bodů ;) ... bezpředmětný reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 10:08:21, Kristýna) Hranice je 55...já to potřebuju vědět kvůli zápisu,tj. 14.7. a 15.7., od 8.7. totiž nebudu v ČR a dopis o přijetí/nepřijetí má přijít do 13.7.. Tak abych když tak stihla napsat děkanovi žádost o pozdější zapsání...:-/ reagovat zde
        Email: krist.kudlackovaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 11:09:46, Lucka) A jak víš že je hranice 55? Vždyt to je ještě nikde nepsali ne?! reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 11:19:50, Kristýna) Kdyz si dáš průběh přijímacího řízení, tak si tam najdeš DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE a tam si to stáhni... reagovat zde
            Email: krist.kudlackovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 12:46:41, Lily) 85 bodů to gratuluji. Na jakou fakultu jsi se hlásila - dálkově? reagovat zde
    Email: herisleseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2010 17:52:25, Kristýna) Děkuju :-) Hlásila jsem se na Provozně ekonomickou - Podnikání a administrativa a Hospodářská a kulturní studia, ale normálně prezenční studium. :-) Docela mě překvapila ta hranice, že je docela nízká... reagovat zde
      Email: krist.kudlackovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2010 13:18:33, Lily) Ta nízká hranice mě taky hodně překvapila, hlavně proto, že bylo na pozvánce napsáno, jak moc lidí se tam hlásilo a poté dají tak nízkou hranici. Snad budu přijata, když jsem splnila všechny body k přijetí....S13 reagovat zde
    Email: herisleseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2010 19:22:30, Wodouch) Tjn, snad v tom neni nějaká kulišárna. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2010 13:47:22, Petula) Tak už to tam máme černý na zeleným, ještě počkat na to na bílým až to přijde domů:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FSS MU - vysledky prijimaciho rizeni - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Výsledky přijímacího řízení - 2.etapa - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Výsledky přijímaček FTVS - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Zemědělka- Suchdol - Ostatní
  5. přijímačky -výsledky - Ostatní
  6. Výsledky - Policejní akademie České republiky
  7. Výsledky VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Odvolání - výsledky - Mendelova univerzita v Brně
  9. Výsledky přijímacího řízení FCHT - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Výsledky přijímacího řízení ve vestibulu - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.