Zrušení zápisu na VŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.07.2010 00:08:50, Lukáš, zhlédnuto: 9167x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,
mám takový dotaz, jak postupovat. Momentálně jsem zapsán na jednu z fakult VŠE, ale dnes jsem zjistil, že jsem se dostal ve druhém kole na fakultu ČVUT, kterou jsem ze všech svých podaných přihlášek preferoval nejvíce. Jak bych měl postupovat, abych "zrušil" zápis na VŠE?
Díky za odpovědi

Email: luky.janecekcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2010 08:42:16, Pavel) Pokud jste už na fakultě zapsán, tak jste veden už jako student a tudíž musíte zrušit celé studium. To se děje písemným prohlášením s uvedením odkazu na § 56 odst. 1 písm. a) zákona č. 111/1998 Sb. (zákona o VŠ). Můžete a nemusíte uvést důvod zanechání studia. Zanedlouho vám pak přijde písemné rozhodnutí děkana (proděkana) o ukončení studia. Den ukončení studia je ovšem ten den, kdy vaše písemné prohlášení přijde fakultě, nikoliv tedy den, kdy vám přijde písemné rozhodnutí od fakulty (srov. § 56 odst. 2, věta první). reagovat zde
    Email: pravo520emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2010 20:29:08, Linda) Jdi studovat oboje :-) ;)))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2010 20:10:30, Iveta) Dík, taky teď řeším něco podobného. ;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zrušení zápisu - Ostatní
  2. Dá se podat žádost o ukončení studia po zápisu? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Náhradní termín zápisu do studia - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. odklad zápisu ke studiu na VŠ - Ostatní
  5. Plná moc při zápisu - Slezská univerzita v Opavě
  6. Zrušení zkoušky až po jejím vykonání? - Zkoušky, zápočty, státnice
  7. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. zrušení předmět - Ostatní
  9. Zrušení TSP na MUNI - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Zanechání studia po zápisu, ale před začátkem akademického roku - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.