Prekladatelstvi/anglistika amerikanistika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.08.2006 12:54:52, Miru, zhlédnuto: 1199x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj vsem,
nasel by se nekdo schopny mi poradit?Byla jsem prijata na prekladatelstvi/tlumocnictvi aj/nj a zaroven na anglistiku a amerikanistiku.Rada bych sla na oboji,ale nevim,zda je studium prekladatelstvi a anglistiky najednou vubec zvladatelne.
Diky za postrehy :)

Email: harethkacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2006 17:51:28, Ivana) Ahoj!promin,ze ti neodpovim,spis se chci zeptat Tebe:) chci se letos hlasit taky na PT aj+fj..jake byly prijimacky z angliny?pry je to fakt tezke se tam dostat,melas nejakou specialni pripravu?dekuju reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2006 21:37:09, Miru) Ahuj,mnu skoda,uz jsem se chtela radovat,ze se nekdo objevil :) Ale nevadi.Prijmacky z aj zas tak strasne nebyly,na pisemne je opravdu casu dost,i kdyz se muze na prvni pohled zdat ze ne a ustni cast zalezi hlavne na stesti (samozrejme musis dost vedet,ale text,ktery si vyberes a komise dela taky hodne). U ustni casti je dulezite mit vseobecny prehled,mohou se te zeptat opravdu na cokoli.Ale chovaji se k vam prijemne i presto,ze toho maji urcite dost,takze atmosfera je docela "pohodova" (ale pozor kdyby jim clovek odpovidal na vsechno nevim a nebo spatne,tak asi bude mit jinou zkusenost). Chodila jsem na pripravny kurz,ktery UTRL poradal.Ale to jeste nic neznamena,mnoho lidi,kteri tam chodili se mnou,prijati nebyli,takze to v zadnem pripade neber jako zaruku.Jeste neco bys chtela vedet?;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 20:20:02, Ivana) No ten všeobecný přehled se mi moc nelíbí :( jako neco v hlave urcite budu mit,ale vzpomenout si na neco, kdyz jsi nervozni?!S04 navic u tohoto oboru mi to nepripada az tak dulezite,ze by k tomu meli az tak prihlizet..no jo,dnes si nevyberu..ten přehled jako fakt kompletni?ci jen napr. kulturni?ja myslela,ze jim bude stacit ten test vseobecnych predpokladu,ci co to je.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 20:48:30, Miru) Ja jsem test vseobecnych predpokladu nepsala,soucasti prijimacich zkousek nebyl,tak nevim,jestli ho chteji zavadet letos...S15 Tak zrovna u toho PT si osobne myslim,ze vseobecny prehled je pomerne dulezity...tam se mohou zeptat opravdu na cokoliv -politika (evropska unie,slovensko),kultura,historie....u toho AA je to spise o literature...Tak jasne jsi nervozni,ale pokud to vis,tak si na to vetsinou vzpomenes,navic oni na tebe vetsinou hned nevyrchli otazky,nejdriv se rozpovidate (takovy lehci uvod,aby vas moc nezastrasili) a pak se teprve zacnou ptat,ale neni to system otazka - odpoved..spis souvisly rozhovor,kde jedno vyplyva z druheho,takze se neboj prehnane S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2006 10:12:42, j) K tvojí otázce: Proč to nezkusit, pokud to nepůjde, můžeš jednoho oboru nechat. Dej ale pozor, pokud necháš toho, který máš zapsaný jako první, přicházíš o takový ty studentský výhody jako je ubytovací stipendium S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2006 15:49:25, Miru) 2j: to je mi jasny,spis jsem chtela najit nekoho,kdo to studuje nebo pripadne studoval oboji a mel vlastni zkusenosti - napr.kolik casu travil tydne ve skole,jak se dala k tomu zvladat jeste domaci priprava,jake byly zkousky atp.
    Kdyby se prislo jenom o ubytovaci stipendium,tak by mi to az tak nevadilo... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. anglistika-amerikanistika na UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Anglistika-Amerikanistika FF UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Překladatelství - Informace o studiu
  4. překladatelství, tlumočnictví - Univerzita Karlova
  5. překladatelství - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Přijímačky na obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci - Překladatelství a tlumočnictví - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. anglistika - Ostatní
  8. Anglistika FF UK - Výběr vysoké školy
  9. Přijímačky Anglistika Amerikanistika NMag. - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Anglistika - Amerikanistika - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.