bakalare po bakalari


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2010 22:32:19, hanca, zhlédnuto: 429x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekchci se prosim zeptat, mam uz hotoveho bakalare, avsak mame pry narok na 4 roky bakalarskeho studia a tak mam v planu si rok udelat na stupni bakalar a pak prerusit, je to nouzovka budu uprimna, proste mit statut studenta,ale jde mi o to, jestli to uz nebudu platit, kdyz uz bc. jsem, ale prece jen mam jeste rok narok, nemate s tim nekdo zkusenost, moc prosim

Email: new.timeseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 18:02:22, Zdeněk) Doporučuji jedno! Zdá se mi, že pořád ve státní správě jsou neschopné úřednice, kteří si vykládají zákon po svém.

    Odkazuji na § 14 odst. 2 písm. b) a c) zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře.
    Ve skutečnosti se jedná o platbu zdravotního pojištění (povinně) a sociálního pojištění (nepovinné). Pokud absolvent dokončí úspěšně VŠ, pojistné je hrazeno do konce měsíce, ve kterém školu řádně ukončil (tedy zpravidla červen). Pokud student bude pokračoval v dalším studiu (nemusí to vědět už v červnu, může se to dozvědět třeba až v září z odvolání, zda-li ho vezmou, nebo nevezmou), je pojistné od konce jednoho studia do počátku dalšího studia hrazeno státem, A TO PO DOBU NEJDÉLE 3 KALENDÁŘNÍCH MĚSÍCŮ, které následují po měsíci, v němž absolvent ukončil své studium, tj. červenec-srpen-září.
    reagovat zde
    Email: pravo520emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 11:41:22, hanca) jasne tak to mam v planu udelat, nechat se pak vyloucit a v prubehu toho chodit na jazykovku, na kterou si chci vydelat brigadami, jen mi slo prave o to, jestli po mne neco budou chtit, kdyz uz bc. mam a jdu se upichnout na bc., ale pokud by to byly ty 3000 jak pises,tak to jeste jde, treba po mne ani nic chtit nebudou, uvidime...ja jsem prave byla na pracaku a tam mi rekli,ze cekani na odvolani mi lhutu neprotahuje a normalne v sprnu staci koncem se mam jit nahlasit, tak tam pujdu a v zari se zas odhlasim az budu mit naky potvrzeni o studiu...je to takovy blby reseni,ale kdo by cekal,ze nase skola nabere ze svych studentu jen 20%. diky za odpoved reagovat zde
    Email: new.timeseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 11:25:40, Zdeněk) Jo, už rozumím. Statut studenta ztratíš měsíc, který následuje po tom, kdy ti přijde zamítnuté odvolání (zpravidla tedy od října). Nebo se tedy na ten rok přihlásit na pracák kvůli pojištění, anebo nějaká brigádnička. Někteří to dělají i tak, že se dostanou na nějakého bakaláře a vůbec tam nechodí ten rok a pak požádají o vyloučení ze studia. Jest mnoho variant. reagovat zde
    Email: pravo520emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 11:06:54, hanca) jasne, ze chci studovat navazujici, to je jasna vec:) ale ne kazdej rok je posviceni bohuzel a potrebuju statut studenta z vaznejsich duvodu, to bych ti asi vysvetlila jen po mailu. Takze saham k teto variante a samozrejme jak budou dalsi prijimacky na zvolenou skolu na navazujici, budu pokracovat, prozatim volim toto jako variantu, proste at mam statut a pritom brigadnicit, samozrejme odvolani jsem podala na skoly, zatim cekam, ale nechci otalet. Ale diky za odpoved reagovat zde
    Email: new.timeseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2010 22:40:40, Zdeněk) Co je to za blbost. Je třeba se řídit zákony a vnitřníim předpisy vysoké školy, a ne, že někdo něco povídal. Statut studenta máš do dovršeného 26. roku věku. Pokud vystuduješ jednu vysokou školu, za další studium na VŠ si může fakulta stanovit poplatek (pohybuje se okolo cca 3.000 Kč za akademický rok). Dělat po bakalářovi zase bakaláře ? Není lepší dvouleté navazující studium, které je ukončeno titulem Mgr. nebo Ing. ? reagovat zde
    Email: pravo520emailcz

Podobné příspěvky:
  1. Fakulta humanitních studií - bakaláři - Všechny oinformace! - Univerzita Karlova
  2. Kam po bakaláři-radiologická technika? - Výběr vysoké školy
  3. Navazující studium na Bakaláře "Oděvní návrhářství" (TU Liberec) - Ostatní
  4. Udrzeni statutu studenta po bakalari - Ostatní
  5. Zapsání magisterského předmetu v bakaláři. - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.