Odvolání - výsledky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2010 23:50:15, nothing, zhlédnuto: 2894x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím..
Chtěl jsem se optat jak je to vůbec s odvoláním, jestli se dá někde na stránkách školy najít jestli mé odvolání bylo zamítnuto nebo ne. Protože jsem podával odvolání na Lesnickou a dřevařskou fakultu Mendelovi univ. a na stránkách školy to nikde nemůžu najít a nikde jsem se nedočetl do kdy vůbec mi výsledek dojde písemně a jestli vůbec. Díky moc ! S15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 09:11:18, Zdeněk) Přezkumné řízení si každá fakulta upravuje sama vnitřním předpisem (který je tedy nutno nastudovat). Přezkumné řízení se zpravidla ukončuje v září. reagovat zde
    Email: pravo520emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 22:23:50, Milka) ahoj jenom bych chtěla k tomuhle příspěvku něco dodat - odpověd na odvolání na mendelově univerzite chodí nekdy mezy 16 - 26 Srpnem vim to pač sem se dostala na odvolání snad ti to pomuže a prečteš si to hodně štestí reagovat zde
    Email: milwanekseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 22:35:31, nothing) Jojo, díky moc, já už se právě začal trochu stresovat, proč mi nic nedošlo ještě. Díky za informace a dost mi to pomohlo. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2010 08:42:14, Milka) ješte mě napadá - dřív než ti dojde dopis o rozhodnutí tak ho budeš mět napsaný aji na webu školy http://is.mendelu.cz/prijimacky/verejne_vysledky.pl tam pokud ti vyhový budeš mět napsaný neco jako přijat dodatewčně na odvolání - když tak si to kontroluj pokud te vezmnou měl bys to tam mět ještě dřív než ti dojde dopis reagovat zde
        Email: milwanekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2010 15:55:02, lenicatko) ahoj ja som tiež posielala odvolanie ale na PEF a stále mi nič neprišlo a už aj prestávam dúfať že sa niečo zmení, pretože kamarát ktorí sa hlásil na PEF odbor Ekonomická informatika posielal odvolanie tiež a nesplnil ani podmienku že súčet bodov 60 a už dávno mu prišlo, že je prijatý, tak som bola dosť prekvapená. Ale ešte trošku dúfam tak držím palce a potom daj vedieť ako si dopadol. ďakujem Ahoj reagovat zde
    Email: lenicatkogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2010 21:28:08, monika) ahoj na vsech fakultách pocitej ze rozhodnuti tam bude okolo 20 srpna mozna pozdejš - nejprve pokud ste se dostaly tak budete to tam na tech strankach pod rondým cislem napsaný - a za 3 dny asi vám dojde dopis o prijetí plati to na vsech fakultách - nezapomente ze pokud jste na mendlovku poslaly odvolání - nezapomente ze uběhnout musy doba po kterou se jde nejpozdeji odvolat a to je myslim do prvniho srpna - a pak sou trebA 3 tydny než rektor nebo děkan rozhodnou esy odvoláni vyhový reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 13:46:14, Inkvizitor) ubehnout musy...ty máš vysokou školu, ***ko? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání PEF 2014 - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. PEF vsrr odvolani - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Odvolání na PEF CZU... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Odvolání - Ostatní
  5. Odvolání - Ostatní
  6. Odvolání na UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Výsledky přijímacího řízení FCHT - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Na veterinu na odvolání - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  9. odvolání a přestup na jíný obor na čzu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Odvolání - práva Olomouc - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.