Prijimacky: Mezinarodni politika a diplomacie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.07.2010 09:18:09, Eli, zhlédnuto: 2858x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,je tady nekdo, kdo bude delat prijimacky na navazujici obor Mezinarodni politika a diplomacie na VSE, nebo to nekdo primo studuje?Zajimala by me hlavne literatura k prijimackam z mezinarodnich vztahu, nikdo primo nic nepisou a tahle oblast je hodne siroka,takze nevim, na co se vlastne zamerit. Diky!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2010 11:25:59, Lucka) Ja ted skoncila bakalare.....nasla jsem na webu tohle, nepomohlo by? http://fmv.vse.cz/pro-zajemce-o-studium/navazuji-magisterske-studium/okruhy-obor-mezinarodni-politik a-a-diplomacie/ Co se tyka konkretneji, bohuzel po nas na bakalari chteli umet v podstate cele dejiny sveta (doporucuji knihu od Veseleho-Dejiny mez. vztahu) a pak vedet soucasnost co se deje ve svete (to mas asi nejlepsi, kdyz si projdes nejake noviny :) Jinak nevim, kazdopadne good luck potencionalni spoluzacko ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2010 13:18:47, Eli) Moc diky za ochotu, i kdyz tyhle webky mam uz projete...Tak to by nebyla takova hruza, ten Vesely byl docela stezejnii u mych statnic (mezin.vztahy na FSS), politiku sleduji....Poradis prosim, jak to vypada s ekonomii? U te vim, co se na prijimacky ucit, ale je to peklo.Snad mi to klapne... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2010 14:32:17, Lucka) Ekonomie? Ojoj, tak to ti moc neporadim, my ji meli naposled v prvnim rocniku :) V podstate tam mohou asi dat cokoliv z tech knizek...my se museli ucit na zkousku jak grafy, tak vzorecky, nejake vypocty, teorii... Ale da se to, kdyz si projdes tak 3x ty ucebnice zaklady mikro a makro, tak se to snad da, snad tam zadne chytaky davat nebudou :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2010 10:25:58, Eli) No snad ne. Mam ted docela problem se vubec dostat k te povinne literature na mikro a makro, vsudepo knihovnach je to pujcene a rezervovane nejmin ctvrt roku dopredu.Tak snad se to aspon nekde prodava...Ty pujdes ted dal na navazujici? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2010 16:38:55, Lucka) Jojo, jdu dal, ostatne jako vetsina spoluzaku z bakalare, celkem mne to bavi :) Hm, s tou ekonomii mne jeste napada, pokud chces, mohu ti mailem poslat nejake materialy co mam v pocitaci z prednasek, takze by tam melo byt vsechno co v tech ucebnicich.. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2010 20:01:35, Eli) To bych byla moc rada! Uz ted diky....Muj mail je zahorska.helenaseznamcz. A ty jdes primo na ten obor "MP a diplomacie"? To jsem zvedava,kolik je tam volnych mist v ramci prijimacek, kdyz bakalare z VSE berou bez nich...No, snad budu mit sanci. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2010 14:13:52, skol) Ahoj, místa by mělo bejt dostatek - vemou ty, co napsali všechny čtyři testy na min. 50 %. Problém je, že se to povede docela minimu lidí. Problémem je právě ekonomie. Někde jsem četla, že absolventi z jinejch škol maj problémy se na navazující magisterský (jakýkoli) na VŠE dostat. Uvidíme, za 14 dní se to dovíme. S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2010 19:46:49, trol) a ukázky testů by nebyly? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2011 10:28:50, Marťa) Ahoj,
      řeším podobný problém, ráda bych se dostala na Mezinárodní politkku a diplomacii na vše, nevím z čeho je nejlepší se na přijímačky připravovat. Vím, že reaguju na celkem starý příspěvek, ale kdybys mi mohla napsat, jestli jsi se dostala, jak těžké se ti zdály přijímačky a z čeho jsi se připravovala. Byla bych moc ráda...:) Děkuju reagovat zde
      Email: mautinacentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2011 14:18:09, zuzza) řekla bych, že nejlepší je zjistit si na někoho, kdo studoval bakaláře, kontakt a poprosit ho o materiál z přednášek, to je podle mě nejlepší příprava... Já teď končím bakaláře, takže pokud chceš nějaké info, napiš mi na zuzka.petranovaseznamcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2011 21:29:39, Michaela) ahojky... jestli jste byli přijati na FMV, navštivte prosím tuhle skupinu :) ať se poznáme :) reagovat zde
    Web: http://www.facebook.com/pages/V%C5%A0E-FMV-2011-2014-Bc/124720967611662?sk=wall
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2012 18:50:16, Lenka) Ahojky,

    řeším úplně ten samý problém. V srpnu se chystám na příjmačky na magisterský obor Mezinárodní politika a diplomacii a zajímalo by mě jak se na testy, hlavně na ekonomii, co nejlépe připravit. Nemáte někdo nějakou radu? předem moc děkuji za radu :) reagovat zde
    Email: lenka.vesela.lvsgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Mezinárodní obchod nebo diplomacie? - Výběr vysoké školy
  2. otazky na VŠE FMV Mezinarodni studia a diplomacie - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. MEZINÁRODNÍ A REGIONÁLNÍ VZTAHY V PRŮMYSLOVÉM VLASTNICTVÍ (navazující Mgr.) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. VŠE - Arts Management vs. Mezinárodní vztahy a diplomacie - Výběr vysoké školy
  5. Navazující magisterské studium mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. evropská agrární diplomacie - czu - Ostatní
  7. FMV VSE - diplomacie - Informace o studiu
  8. Diplomacie, ekonomka - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. UK Sociologie a sociální politika vs. Politologie a mezinárodní vztahy?? - Univerzita Karlova
  10. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.