Matematika na VŠE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.08.2010 13:37:42, Eva, zhlédnuto: 3480x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
mám takový malý dotaz ohledně matematiky na Vysoké škole ekonomické, konkrétně obor Sociálně-ekonomická demografie. Slyšela jsem, že je jen jeden pokus na matematiku. A ráda bych věděla, jak to tedy doopravdy je, a jak je zde matematika náročná, popřípadě zda jsou zde ještě nějaké předměty, kde se matematika dost vyskytuje. Mám sice gympl, ale i tak matematika nepatří mezi moje silné stránky :-).
Předem děkuji za odpověď.

Email: evajsikseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2010 19:13:44, Lucka) Ahoj,
    studuju FMV na VŠE a minulej semestr jsem matiku absolvovala. Je v rozsahu matiky z gymplu, plus jen matice ( my se je třeba učili už na gymplu na semináři) a diferenciální rovnice. Doporučila bych ti si ji dát hned v 1.semestru, já to neudělala a do druhýho jsem toho už dost zapomněla. Podle mě se dá v pohodě zvládnout, když ji nepodceníš.
    S tim jednim pokusem...tim je myšleno, že máš jen jeden pokus ke zkoušce, jako u každého předmětu na VŠE. Pokud zkoušku neuděláš, tak musíš celej předmět opakovat v nějakym dalšim semestru, takhle ho mužeš opakovat 3x. Pak je tu ještě možnost, že ti u zkoušky dá zkoušející známku 4+ a díky tomu mužeš zkoušku opakovat ještě jednou během zkouškovýho. Na přednášky bych ti doporučila Klůfu, jestli ho budeš mít v nabídce a cvika neovlivníš, tam to předem nevíš. Já měla Valentovou a v poho, milá, hodně rychlá, ale všechno aspoň stihla. Tak hodně štěstí! :) Lucka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2011 00:50:30, Honza) Ahoj,
    jestli studuješ sociálně-ekonomickou demografii, nevíš kolik byl loni percentil pro přijetí v OSP od scia? Aby mi prominuli klasický přijímačky? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2011 10:13:38, Eva) Ahoj nakonec studuji jinou školu :), ale minulý rok, bylo na stránkách, že promíjeji přijímačky od percentilu 60.Ale jen určitému počtu lidí. Já jsem se tam hlásila v 2.kole a měla jsem percentil 71,3 a vzali mě. Tak hodně štěstí. Ať se dostaneš :) reagovat zde
      Email: evajsikseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2011 21:10:24, honza) Děkuju, a jak bys srovnala obory na VŠE FIS? myslíš, že je ta sociálně-ekonomická demografie spíš lehčí než ty ostatní? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Matfyz: Finanční matematika vs Obecná matematika - Univerzita Karlova
  2. Obecna matematika na Masarykově univerzitě - Informace o studiu
  3. Přírodovědná fakulta v Praze - matematika? - Informace o studiu
  4. Matematika-Ekonomie - Masarykova univerzita
  5. matematika - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  6. Finanční a pojistná matematika - náročnost - Výběr vysoké školy
  7. Opravdu tak těžké studium- matematika-ekonomika MU - Informace o studiu
  8. Matematika na PEF - obor PaE kombinovaně - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. UPOL - Matematika - Výběr vysoké školy
  10. Výběr vysoké školy a oboru: Informatika/Matematika/Fyzika - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.