Rozvrh a zápis předmětů na UK.

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.09.2010 10:45:06, Petra, zhlédnuto: 1484x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAho,
je tu někdo,kdo studuje PedF na UK.Jdu do prváku a nevím si rady se zápisem a tvorbou rozvrhu.Bude někdo tak hodný a pomůže mi?
Díky.PetraS08

Email: chrundraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2010 22:19:45, umad) V čem konkrétně máš potíže? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2010 10:01:35, Petra) Měla jsem problém s překrývajícími se předměty jeden jsem vyřešila tím,že jsem si zapsala nejhorší večerní hodinu,ale u cizího jazyka byly všechny paralerky obsazené,tak jsem se napsala na čekací listinu,ale jsem asi 50.:( v pořadí,tak nevím,co dělat.Dále si mám zapsat předmět,na který není vypracovaný rozvrh a zapsat se nelze.
      Díky za odpověď. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2010 13:59:49, umad) Jsme na tom úplně stejně. Tipuji, ZSV? Co jsem pochopila o zapisování předmětů já, tak nemusíš nutně splnit ty, které jsou v Karolince napsané na první semestr skutečně za ten první semestr. Musíš je splnit v průběhu studia, semestry u jednotlivých předmětů jsou tam uvedeny pouze jako doporučená trajektorie, ale dodržovat se to nemusí. Někdy to ani není možné. Jinak veškeré rady jsou tady http://moodle.pedf.cuni.cz/wiki/SIS:Studuji_dvojobor_X_%2B_Y,_p%C5%99ekr%C3%BDv%C3%A1_se_mi_v%C3%BDu ka. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2010 19:16:26, Petra) Jojo,mám zsv a čj.Jsem z toho celá divoká.Máme mít nějaký filozofický diskurz,nikde ho nenajdu a ani úvod do společen.věd.Ani nevím,jestli jsou povinné počítače...Ty jdeš také do prváku? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2010 20:01:39, umad) Taky, dokonce tato kombinace. Když si dáš zobrazit všechny přeměty, nejen doporučené, tak se tam objeví filozofický diskurz v univerzitním základu pro 3.ročník, ale zatím nejde zapsat. Já si zapsala, co se mi zobrazilo jako doporučené, na jazyk jsem taky na čekací listině a ještě jsem nabrala nějaký předměty z dalšího ročníku. Předpokládám že až se spustí zápis volitelnejch předmětů, tak se třeba ještě uvolní i tyto jako ten fil. diskurz apod. Také by mělo být možné si zapsat předměty i z jiných fakult. Ten úvod do spol. věd se mi rozvrhově taky neukáže. Co se počítačů týká tak to jsem dostala záchvat smíchu už minulý týden. Dívala jsem se totiž na sylabus a tam se začíná zapnutím a vypnutím počítače, přitom po nás chtějí, abychom ovládali elektronický zápis. Jako předmět se mi ale také nezobrazují, aby bylo možné se na to přihlásit. Tak uvidíme ve středu, co se tam ještě objeví. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2010 07:30:12, umad) Tak dneska mi ještě přišel email, že je povinné si zapsat filozofický diskurz, nicméně mi v rozvrhu zapsat stále nejde. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2010 10:18:21, Petra) UF UF.Jsem ráda,že nejsem jediná.Také jsem to zkoušela,ale nejde zapsat.Počkáme tedy do středy,pak začneme jednat:)Já si raději nic dalšího zapisovat nebudu,už takhle z toho budu šílená.Koukala jsem,že po nás chtějí i nějaké víkendové dílny na fakultě,snad to není povinné.Chodím do práce a jsem ráda,že mám pátek a víkendy volné.Můžu se jen zeptat odkud jsi a jestli máš kolej nebo bydlíš na privátě?Já jsem totiž frajerka a stále nemám,kde složit hlavu.Zítra jedu na nějaké shlédnutí bytů,ale nevidím to slavně.Ve čtvrtek máme imatrikulaci.Pokud by jsi chtěla,tak můj mail je chrundraseznamcz a jsem také na facebooku.
              Díky,Petra reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2010 11:05:40, umad) Víkendových dílen jsem si teda navšimla. Jinak jsem pražská, takže bydlím doma. Dívala jsem se ještě na facebooku http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Praha-Czech-Republic/Studentska-oborova-rada-KOVF-UK-PEDF/1 50908834940342?ref=ts
                ale stejně to neřeší to, že to nejde zapsat. Psala jsem tomu člověku, co posílal ten informační email. Tak uvidíme. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Rozvrh na opf Karvine - Ostatní
  2. PRF UK kdy se bude dělat rozvrh? - Ostatní
  3. zapis predmetu na FF UP v Olmiku - Ostatní
  4. historie ff uk kombinovaně - rozvrh - Informace o studiu
  5. Rozvrh - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Rozvrh hodin na opf v Karvine - Ostatní
  7. rozvrh na UPOL - Ostatní
  8. rozvrh Provoz a ekonomika czu - Ostatní
  9. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  10. Uznání předmětů z VŠE na ČZU - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.